#310Een 18 karaats wit gouden gerodeerde ketting met hanger bezet met een briljant van ± 0,20 ct. en een hartvormige gele saffier van ± 2 ct.
Chaîne en or blanc 18 ct et son pendentif serti d’un brillant de ± 0,20 ct et d’un saphir jaune en forme de coeur de ± 2 ct.No longer availableDim. 3,71 gEstimate: € 900 / 1000 -
#587Een partij diverse postzegels in 11 albums. 1. Zo goed als leeg album, Europa XIXde eeuw, interessant document maar in slechte staat. 2. Varia Duitsland en Groot-Brittannië. 3. Varia U.S.A., Canada e.a. 4. België omstreeks 1970. 5. Varia Frankrijk en Nederland. 6. België omstreeks 1980, enkele eerstedaguitgaven. 7. Tonga e.a. (Scouting), enkele Belgische e.a. 8. Oostenrijk. 9. België, jaren 70. 10. België, jaren 60. 11. Scouting 1960-1974. Evenals talrijke dozen met losse zegels, gefrankeerde ka(..)
Collection de timbres postes dans 11 albums. 1. Un album presque vide Europe XIXe siècle. Intéressant document mais en mauvais état. 2. Allemagne et Grande Bretagne. 3. U.S.A., Canada e.a. 4. Belgique vers 1970. 5. France, Pays Bas. 6. Belgique vers 1980, quelques éditions premier jour. 7. Tonga e.a. (scouting), quelques belges e.a. 8. Autriche. 9. Belgique, années 70. 10. Belgique, années 60. 11. Scouting 1960-1974. Ainsi que plusieurs boîtes aux timbres dépareillés, cartes affranchies, édition(..)No longer availableEstimate: € 220 / 240 -
#477Een paar bronzen balustervaasjes met een fries in cloisonné (slijtage). XIXe eeuw.
Deux vases balustre en bronze avec une frise en cloisonné. Usures. XIXième siècle.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 60 / 80 -
#597“Figuren”. Een modern bronzen beeld.
#366Oosters bidkleed van wol. Handgeknoopt. Enige randslijtage.
Un tapis de prière d’Orient en laine, nouée main. Usures au bords.No longer availableDim. 165 x 95 cmEstimate: € 40 / 50 -
#718Een oude zwaardbajonet. Omstreeks 1900.
Baïonnette longue. Vers 1900.No longer availableDim. L: 69 cmEstimate: € 70 / 100