#123Een driedelig bronzen klokstel in barokke stijl, bestaande uit een pendule en twee kandelaars met telkens zes lichtpunten. Sleuteltje manco.
Une garniture de cheminée en trois pièces, style Baroque, comprenant une pendule et deux chandeliers à six points lumineux. La clé est manquante.No longer availableDim. h: 69 cmEstimate: € 250 / 400 -
#615Een semainier van mahoniehoutfineer in Louis Philippestijl.
#475SwarovskiTwee witmetalen houders met resp. drie grote en negen kleine bloemen van geslepen kristal. We voegen er drie andere meerkleurig kristallen bloempjes en een cactusplantje aan toe. Allen gemerkt.
Deux supports en métal blanc avec respectivement trois grandes et neuf petites fleurs en cristal taillé. Nous ajoutons trois autres fleurs polychromes et un petit cactus. Chaque pièce avec marque.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#540Swarovski“De leeuw”. Een kristallen object uit de reeks “Inspiratie Afrika” naar ontwerp van Adi Stocker. Jaarlijks item 1995. In originele verpakking en met display. We voegen er een plaquette met opschrift “Inspiratie Afrika 1993 - 1995” aan toe.
“Le Lion”. Objet en cristal de la série “Inspiration Afrique” d’après un modèle de Adi Stocker. Edition annuelle 1995. Dan la boîte d’origine et avec display. Nous ajoutons une plaquette avec inscription “Inspiratie Afrika 1993-1995”.No longer availableDim. l: 12,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#486Een Chinees televisiemeubel van roodgelakt hout met twee kleine paneeldeuren onder een grote, telkens versierd met een uitgestoken decor van personages.
#276Een sobere eikenhouten tafel .
#802KowaEen telescoop op statief. Japan.
#704“La proue Daniel”. Een potloodstudie op papier. Gesigneerd en gedateerd 1991.
“La proue Daniel”. Dessin au crayons sur papier. Signé et daté 1991.No longer availableDim. 22 x 40 cmEstimate: € 40 / 50