Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Vallende figuren op een achtergrond van aandelenkoersen”. Gedrukt op metalen platen. Draagt handtekening Solinger 2004.

“Vallende figuren op een achtergrond van aandelenkoersen”. Gedrukt op metalen platen. Draagt handtekening Solinger 2004.

“Figures tombantes sur un fond de cours d’actions”. Imprimé sur des planches en métal. Porte une signature Solinger 2004.
Dim. 90 x 60 cm
SKU: 1004180409.
Auction day: 11 April 2018 19:00
Catalogue #409
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #681

    Een Aziatisch penseel van ivoor en koraal.

    Pinceau asiatique en ivoire et corail.
    No longer available
    Dim. l: 21 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #262
    Frans Brouwers

    “De lectuur”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Kleine restauraties.

    ”La lecture”. Huile sur toile. Signée. Petites réparations.
    No longer available
    Dim. 61 x 75 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #93
    Capodimonte

    Drie verschillende siervazen van meerkleurig aardewerk met classicistische reliëfdecors. Onderaan gemerkt.

    Trois vases de décoration différents en faïence polychrome avec décors classiques en relief. Marque en dessous.
    No longer available
    Dim. h: 34n 44 & 64 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #447
    Steiff

    Drie pluchen diertjes.

    Trois animaux en peluche.
    No longer available
    Estimate: € 45 / 60
  • #555
    Swarovski

    Een eekhoorn op zwart voetstukje, een bloemstukje op rond spiegeltje en een zwaantje (logo) van geslepen kristal op een klein zuiltje. De eerste twee ter gelegenheid van het resp. 10- en 15-jarige jubileum van de Swarovski Collectors Society.

    Chevreuil sur socle noir, bouquet de fleurs sur miroir rond et petit cygne (logo de Swarovski) en cristal taillé sur colonnette. Les deux premiers resp. 10 et 15ième anniversaire de la Swarovski Collectors Society.
    No longer available
    Dim. h: 4,5 - 7 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #43

    “Herder met doedelzak” & “Vrouw met kruik”. Twee beeldjes van gepolychromeerd terracotta.

    “Berger et cornemuse” et “Femme avec une cruche”. Deux statuettes en terre cuite polychrome.
    No longer available
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #564

    “Stilleven met bloemen”. Olieverf op doek. Gesigneerd: Burliuk.

    “Nature morte aux fleurs”. Huile sur toile. Signée: Burliuk.
    No longer available
    Dim. 58 x 54 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #181
    Capodimonte

    Een groep met sater en bacchante naar Clodion. Monochroom wit porselein. Achteraan gemerkt met de gekroonde N in blauw en “Clodion” in reliëf.

    Un groupe de Sâtres et Ménades d'après Clodion en porcelaine blanche monochrome. Marque à l'arrière avec un N couronné et "Clodion" en relief.
    No longer available
    Dim. H. 35,5 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #423

    Een kaarttafel van mahoniehoutfineer met een klapblad en vier tapse poten. Vilt recent vervangen.

    Une table à jeu en bois de placage acajou, tablette rabattable et quatre pieds fuseaux. Le feutre à été remplacé récemment.
    No longer available
    Dim. b: 76 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #101

    Een lot van drie coupes in barokke stijl van brons en messing.

    Un lot de trois coupes en bronze et laiton, style Baroque.
    No longer available
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 90 / 120
  • #177

    Twee zilveren schaaltjes met randen in accolade. Gemerkt van Delheid.

    Paire de plats en argent massif aux rebords en accolade. Poinçons de Delheid.
    No longer available
    Dim. Ø: 22 cm en 552,37 g
    Estimate: € 200 / 260
  • #417

    Een werktafeltje van mahoniehoutfineer met een spiegel in het klapblad en met een lade onderaan. XIXe eeuw.

    Une table à ouvrage en bois de placage acajou avec un miroir dans la tablette rabattable et tiroir en dessous. XIXième siècle.
    No longer available
    Dim. b: 53 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling van 10 & 11 april 2018

De veiling is volledig - 830 loten. De catalogus is verkrijgbaar op de downloads pagina in .pdf en .xls

10 April 2018 19:00
11 April 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 11 April 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More