Other lots in this auction
-
#11Een kruik (gemerkt Anette Royal) en een bord van meerkleurig aardewerk van Gouda.
Une cruche et une assiette en faïence de Gouda.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#496Een sobere eikenhouten tafel. Het blad versierd met Perzische tegels, waarbij twee zeshoekige met personages en vier vierkante met vissen. Omstreeks 1800.
Table sobre en chêne. La tablette incrustée de carreaux persans dont deux hexagonaux avec personnages et quatre carrés avec poissons. Vers 1800.No longer availableDim. 175 x 58 cmEstimate: € 120 / 200 -
#340Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct. en twee robijnen met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct serties de brillants ayant un poids total de ± 0,30 ct et de deux rubis ayant un poids total de ± 0,40 ct.No longer availableDim. 2,40 gEstimate: € 450 / 550 -
#712Madeleine Appel“Stilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 45 cmEstimate: € 40 / 60 -
#319Edgar Wiethaese“Ruiter”. Aquarel. Gesigneerd.
”Cavalier”. Une aquarelle. Signée.No longer availableDim. 13 x 18,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#357“Hiëronymus Bosch”. Charles De Tolnay. Ed. Artabras 1966. Goede staat met stofwikkel. “Belgische Folklore”. Ed. Côte d’Or 1950. Drie albums, volledig. En 2 andere (Breugel en Dürer).
“Hiëronymus Bosch”. Charles De Tolnay. Ed. Artabras 1966. Bon état avec jaquette. “Belgische Folklore”. Ed. Côte d’Or 1950. Trois albums, complets. Et 2 autres (Breugel et Dürer).No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#101Een lot van drie coupes in barokke stijl van brons en messing.
Un lot de trois coupes en bronze et laiton, style Baroque.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 90 / 120 -
#170Een 18 karaats geel gouden in elkaar geweven schakelarmband.
Bracelet à maillons en or jaune 18 ct à motif en vannerie.No longer availableDim. 57,97 gEstimate: € 1400 / 1600 -
#410Een houten tafelvitrine met drie deurtjes, waarbij het voorste met geslepen ster. Met afneembaar dienblad.
Une vitrine de table en bois à trois portes, dont la porte de devant avec une étoile incrustée. Le plateau est amovible.No longer availableDim. 76 x 60 x 40 cmEstimate: € 80 / 120 -
#387Een lot brons en koper, bestaande uit een renaissancekandelaar, twee art deco-kandelaars en een bronzen wijwatervat.
Un lot d’objets en bronze et cuivre, comprenant un chandelier Renaissance, deux Art Déco chandeliers et un bénitier en bronze.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#748Een kraagvaasje van meerkleurig Japans porselein met een decor van personages in cartouches en pauwen in een landschap rondom. Onderaan gemerkt. Barst en schilfer aan de kraag. XIXe eeuw.
Vase à large col en porcelaine du Japon polychrome à décor de personnages dans des cartouches entourées de paons dans des paysages. Marque sous la base. Cheveu et éclat vers le haut. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 60 / 100 -
#85Een 18 karaats geel gouden Victoriaanse broche bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct. en één grote parel.
Broche d’époque Victoria en or jaune 218 ct sertie de diamants de taille ancienne ayant un poids total de ± 1 ct et d’une perle.No longer availableDim. 5,17 gEstimate: € 400 / 500

