Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Vallende figuren op een achtergrond van aandelenkoersen”. Gedrukt op metalen platen. Draagt handtekening Solinger 2004.

“Vallende figuren op een achtergrond van aandelenkoersen”. Gedrukt op metalen platen. Draagt handtekening Solinger 2004.

“Figures tombantes sur un fond de cours d’actions”. Imprimé sur des planches en métal. Porte une signature Solinger 2004.
Dim. 90 x 60 cm
SKU: 1004180409.
Auction day: 11 April 2018 19:00
Catalogue #409
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #34
    Floris Jespers

    “Personage in interieur”. Houtsnede. Gesigneerd buiten de plaat en gemonogrammeerd in de plaat.

    ”Personnage dans un intérieur”. Une gravure sur bois. Signée hors planche et monogramme dans la planche.
    No longer available
    Dim. 26 x 20,5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #173
    E. Granthiau

    “De hofmakerij”. Een classicistische bronzen groep op arduinen voetstuk. Gesigneerd.

    ”Courtiser”. Un groupe classique en bronze sur un socle en pierre de taille, signé.
    No longer available
    Dim. l: 41 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #802
    Kowa

    Een telescoop op statief. Japan.

    Télescope sur statif. Travail japonais.
    No longer available
    Dim. l: 40 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #160

    Een 18 karaats wit en gouden Victoriaanse ring bezet met diamant oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct.

    Bague victorienne en or jaune et blanc 18 ct sertie de diamants de taille ancienne ayant un poids total de ± 0,50 ct.
    No longer available
    Dim. 4,61 g
    Estimate: € 400 / 500
  • #278

    Twee sets messen met gedreven en gegraveerde zilveren grepen, negen en twaalf stuks. Slijtage.

    Deux séries de couteaux aux manches en argent. Repoussé et gravé. Neuf et douze pièces. Usures.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #106

    Een tombeaucommode van wortelnootfineer met drie laden en een marmeren blad en versierd met verguld bronsbeslag. Het blad en een voorpoot gerestaureerd.

    Une commode tombeau en bois de placage de ronces à trois tiroirs, tablette en marbre et décoré de montures en bronze.
    No longer available
    Dim. 82 x 135 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #53

    “De waterdraagster”. Een bronzen beeldje op groen marmeren voetstuk.

    “La porteuse d’eau”. Une statue en bronze sur socle en marbre vert.
    No longer available
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #514
    Emile Gastemans

    “Spaans koppel”. Pastel. Gesigneerd.

    “Couple espagnol”. Pastel. Signé.
    No longer available
    Dim. 72 x 48 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #185

    Een notenhouten tweedeurs garderobe in Louis Philippestijl.

    Une garde-robe à deux portes en noyer, style Louis Philippe.
    No longer available
    Dim. 205 x 110 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #38

    Twee poederdoosjes, waarvan één van wortelhout.

    Deux poudriers, dont un en ronce.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #782
    Sanson

    “Les Provinces Pays Bas Catholiques”. Oude ingekleurde kaart. XVIIde eeuw.

    “Les Provinces Pays Bas Catholiques”. Carte ancienne colorée à la main. XVIIe siècle.
    No longer available
    Dim. 37 x 50 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #736

    Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.

    Une carpette d’Orient en laine. Fait main.
    No longer available
    Dim. 227 x 185 cm
    Estimate: € 50 / 80
View all auction items ›

Veiling van 10 & 11 april 2018

De veiling is volledig - 830 loten. De catalogus is verkrijgbaar op de downloads pagina in .pdf en .xls

10 April 2018 19:00
11 April 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 11 April 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More