Other lots in this auction
-
#755Een ovale eikenhouten gatelegtafel met getorste poten. Engeland, XIXde eeuw.
Table gateleg ovale en chêne aux pieds torsadés. Angleterre, XIXe siècle.No longer availableDim. L. 100 cmEstimate: € 120 / 200 -
#404“Kruisafname” & “Vrouw met Pegasus.” Houtskool en pastel op papier.
”La descente de Croix” & “Femme avec Pegase”. Fusain et pastel sur papier.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#760Een punchbowl en een grote vaas van geel en kleurloos kristal, versierd met een geslepen decor van bloemen. Gemerkt ‘Julia”. Punchlepel ontbreekt.
Bol à punch et grand vase en cristal jaune et incolore, décorés de fleurs taillées. Marque “Julia”. Sans louche.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 40 / 60 -
#235Een serie van zes Engelse stoelen van mahoniehout, versierd met inlegwerk.
Une série de six chaises anglaises en acajou, décoration incrustée.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#643Een Afrikaans masker van gepolychromeerd hout, getooid met een poppetje.
Masque africain en bois polychrome surmonté d’une petite poupée.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 80 / 100 -
#577Een sobere klapsecretaire met drie laden onder het blad.
Secretaire à abattant ouvrant à trois tiroir en dessous de l’abattant.No longer availableDim. 98 x 76 cmEstimate: € 100 / 180 -
#725Een lot oude balg - camera’s in werkende staat. Periode ‘30 - ‘50. Twee camera’s “Agfa Isolette ( jaren ‘50), Twee AGFA Balgcamera’s met Jgstar- lens ( ca. jaren ‘30), een “AGFA BOX 54” ( ca. 1930-33) en twee statiefjes.
Lot de caméras anciennes en état de marche. Période 1930-50 dont deux “Agfa Isolette (années ‘50), Deux AGFA au lentilles Jgstar ( années ‘30), une “AGFA BOX 54” ( ca. 1930-33) et deux statifs.No longer availableEstimate: € 100 / 180 -
#443Een lot van tien borden van aardewerk en porselein, waaronder Straatsburgse, Delftse, Brusselse en Chinese. XIXe en XXe eeuw. Enkele randschilfers en één gerestaureerd.
Dix différentes assiettes en faïence et en porcelaine de Strasbourg, Delft, Bruxelles, Chine des XIXe et XXe siècles. Quelques éclats, une restauration.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#740Val Saint-LambertEen paar kleurloze kandelaars van kristal.
Paire de candélabres incolores en cristal.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#565SwarovskiEen lot voorwerpen van geslepen kleurloos kristal, bestaande uit een ijsbeer, een pinguïn, een steigerend paard, een appel en een peer. Allen gemerkt.
Lot d’objets en cristal taillé incolore comprenant un ours polaire, un pingouin, un cheval, une pomme et une poire. Avec marques.No longer availableDim. h: 4 - 10 cmEstimate: € 200 / 300 -
#100Een 18 karaats geel gouden armband, broche en ketting met hanger in blad vorm bezet met pareltjes. In etui.
Bracelet, broche et pendentif avec chaîne en or jaune 18 ct en frome de feuilles, sertis se petites perles. Dans un étui.No longer availableDim. 17,61 gEstimate: € 600 / 800 -
#513Een voorouderbeeld van gesculpteerd hout. Boyo, Congo.
Une sculpture en bois d'un ancêtre. Boyo, Congo.No longer availableDim. h: 77 cmEstimate: € 100 / 120

