Other lots in this auction
-
#802Kowa
Een telescoop op statief. Japan.
Télescope sur statif. Travail japonais.No longer availableDim. l: 40 cmEstimate: € 80/100 -
#191
Een XIXe eeuws harnas op een houten voetstuk. Compleet met slagzwaard.
Un harnais en fer forgé du XIXième siècle, sur socle en bois. Complet avec glaive.No longer availableDim. h: 191 cmEstimate: € 1500/1800 -
#188Hippolyte MoreauPeriod: 1832 - 1927
“L’Aveu”. Een groep van bruingepatineerd brons. Gesigneerd.
”L’Aveu”. Un groupe en bronze à patine brune.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 1800/2000 -
#252Marten Melsen
“Moeder en kind aan de haven”. Gemengde techniek. Draagt een handtekening en gedateerd 1924.
”Mère et enfant au port”. Technique mixte. Signée et datée 1924.No longer availableDim. 56,5 x 47 cmEstimate: € 200/240 -
#42
“De bewening van Christus”. Een bronzen groep op groen marmeren voetstuk. Gesigneerd ‘Calvaire’ naar een werk van Picavel. Voetstuk opnieuw te bevestigen.
”La déploration du Christ”. Un groupe en bronze sur pied de marbre vert. Signé ‘Calvaire’ d’après une oeuvre de Picavel. Pied à rattacher.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#493
Een lot van vijf verschillende borden van Imariporselein. XIXe en XXe eeuw.
Lot de cinq assiettes différentes en porcelaine d’Imari. XIXe et XXe siècle.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#335Val St. Lambert
Een glasservies van geslepen kleurloos kristal, bestaande uit elf rodewijnglazen, twaalf wittewijnglazen en zes aperitiefglazen.
Un service de verres en cristal taillé comprenant onze verres à vin rouge, douze verres à vin blanc et six verres à apéritif.No longer availableEstimate: € 180/240 -
#729
Een ovale spiegel in verguld houten lijst in Lodewijk XV-stijl.
Miroir ovale à cadre en bois doré de style Louis XV.No longer availableDim. 72 x 88 cmEstimate: € 60/100 -
#722Henri Cassiers
“Molenlandschap”. Chromolitho. In de plaat gesigneerd. Ed. Blechinger & Leykauf, Vienna.
“Paysage au moulin”. Chromolitho. Signée dans la planche. Ed. Blechinger & Leykauf, Vienne.No longer availableDim. 40 x 62,5 cmEstimate: € 40/50 -
#375Val St. Lambert
Een reeks van twaalf glazen van kleurloos en groen kristal.
Une série de douze verres en cristal vert et incolore.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#114Marie Ingels-PauwertPeriod: 1864-1960
“Stilleven”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Nature morte”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 46 x 64 cmEstimate: € 150/250 -
#448
Een driedelig tinnen koffiestel. Medio XXe eeuw.
Service à café trois pièces en étain. Milieu du XXe siècle.No longer availableEstimate: € 30/50