#617H. Bequet, QuaregnonEen meerkleurig en verguld aardewerken schaal, versierd met draken, vogels en florale details, onderaan gemerkt. Bijgevoegd een Engels porseleinen Staffordshire vaas.
#329“Les plus belles fleurs de G. Van Spaendonck, 1746-1822. Choisies et Composées par Karl Li Handler”. Ed. Librairie Gründ, Paris. Onvolledig (8 chromolitho’s).
#29Frans Van ImmerseelEen reeks van 6 spreuken met illustraties van Frans Van Immerseel. Buiten de plaat gesigneerd.
A series of 6 proverbs with illustrations by Frans Van Immerseel. Signed outside the image.No longer availableDim. 23.5 x 14.5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#12RobaEen originele tekening van Roba, Bollie & Billie, voor Olivier.
An original drawing of Roba, Bollie & Billie, for Olivier.No longer availableDim. 20 x 14 cmEstimate: € 25 / 35 -
#36Een set van 2 staande lampen met een zware koperkleurige voet.
#112Araki NobuyoshiEen polaroid foto van de Japanse Kunstenaar Nobuyoshi Araki.
#272E. Braat‘Nature Morte’, olieverf op doek met een fazant en een konijn, getekend E. Braat.
"Still Life," oil on canvas with a pheasant and a rabbit, signed by E. Braat.No longer availableDim. h 65 x b 45 cmEstimate: € 40 / 60 -
#138DelvauxEen design handtas van gevlochten leer. Gemerkt.
#10Een 18 K geelgouden broche bezet met drie steentjes.
An 18K yellow gold brooch set with three small stones.No longer availableDim. 2,62 gEstimate: € 80 / 120 -
A lot of 2 paintings, one titled "Maria", oil on panel. Signed at the bottom, and one "Portrait of a young woman", oil on canvas. Signed at the bottom, with minor damage to the canvas. Late 19th century.No longer availableDim. 18,5 x 23cm & 60,5 x 49cmEstimate: € 500 / 600