#631
Een Indonesische Wajang pop.
An Indonesian Wajang puppet.No longer availableDim. h 80 cmEstimate: € 40/50 -
#381Limoges France
Een kobaltblauwe Limoges porseleinen vaas met vergulde details, naar Sèvres. Onderaan gemerkt.
#432Ituri, Congo
Een authentiek abstract werk vervaardigd uit bewerkte boomschors.
#342
‘Havenzicht’, olieverf op board, draagt een monogram en het jaartal 37.
#603Wong Lee
Een kandelaar met twee lichtpunten, uit brons opgebouwd in de vorm plantenranken met porseleinen bloemen rond een centrale papegaai en op bronzen voet in barokke stijl. Onderaan gemerkt.
#251
Een kies van een mammoet. Gestabiliseerd en geprepareerd.
#629Alfons StrijbolPeriod: 1927 - 2005
‘Hooischoven in de lentezon’, olieverf op doek, getekend A. Strijbol.
#66
Een mahoniehouten tafel met harpvormige poten naar Engels voorbeeld.
#411
Een keramisch art-deco beeld van 2 vissen met mooie craquelé. Vermoedelijk Frans werk. Kleine schilferschade aan de voet.
A ceramic Art Deco sculpture of 2 fish with beautiful craquelure. Presumably French work. Small chips to the base.No longer availableDim. h 30 x l 48 cmEstimate: € 80/120 -
#485
Paar dekselvazen van blauw en wit Chinees porselein. Herstelling aan een rand.
#404Emiel Deca
“Clown”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#520
An 18 kt yellow gold ring set with diamonds with a total weight of 0.75 ct, FVVS1.No longer availableDim. 6,95 gEstimate: € 800/900