Similar lots by type
-
#225“Aapje met een schedel”. Een bronzen beeldje op een zwart marmeren sokkel naar een werk van Rheinhold.
“Singe avec un crâne”. Une statue en bronze sur un socle en marbre noir d'après une œuvre de Rheinhold.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 120 / 160 -
#217“Napoleon”. Een geoxideerd gietijzeren beeld.
“Napoléon”. Une statue en métal rouillé.No longer availableDim. h: 54 cmEstimate: € 120 / 200 -
#534Een fijn uitgestoken Indiaas houtsculptuur. Madras.
Sculpture indienne en bois finement ciselé. Madras.No longer availableDim. 20 x 120 cmEstimate: € 50 / 80 -
#178Een vrouwenbuste van gebeeldhouwd albast. Gesigneerd op de rug.
Un buste féminin en albâtre sculpté. Signé au dos.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 400 / 600 -
#15Twee bronzen hondjes, waarbij één verzilverd.
Deux chiens en bronze, un argenté.No longer availableDim. h: 13 & 16,5 cmEstimate: € 80 / 100 -
#555Een hert van brons. Azië.
Un cerf en bronze. Asie.No longer availableDim. h: 49 cmEstimate: € 180 / 220 -
#541“Handstand”. Een beeldje van meerkleurig glas in de geest van Botero
“Handstand”. Une figurine en verre multicolore dans l'esprit de Botero.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 90 / 110 -
#325Een geëmailleerd metalen lave-pieds. Saint-Servais, omstreeks 1900.
Lave-pieds en métal émaillé. Saint-Servais, vers 1900.No longer availableDim. 19 x 45 x 38 cmEstimate: € 40 / 50 -
#86Een paar witgepatineerde gietijzeren tuintafeltjes.
Paire de tables de jardin en fonte patinée blanche.No longer availableDim. Ø 36 cmEstimate: € 200 / 220 -
#503“Gestileerd naakt”. Een beeld van zwartgepatineerd hout op marmeren voet. Draagt monogram ‘EB’. In de stijl van Béothy.
“Nu stylisé”. Statue en bois patiné noir sur socle en marbre. Porte le monogramme 'EB'. Dans le goût de Béothy.No longer availableDim. h: 45 x 12 x 12 cmEstimate: € 300 / 500 -
#538Een gestileerde neushoorn van witgepatineerd kunststof.
Un rhinocéros stylisé en plastique patiné blanc.No longer availableDim. h: 14 cmEstimate: € 35 / 45 -
#342Een witgepatineerd gietijzeren paraplustaander met een zittend hondje. Omstreeks 1900.
Porte-parapluie en fonte patinée blanche avec un chien assis. Circa 1900.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 50 / 70 -
#213Twee bronzen bulldogs gemonteerd op een rond schaaltje in onyx.
Deux bouledogues en bronze montés sur un plat rond en onyx.No longer availableDim. Ø 20 cmEstimate: € 150 / 180 -
#603Een gebeeldhouwd verguld Chinees houten reliëf met talrijke personages. Met verlichting.
Relief chinois en bois doré sculpté avec de nombreux personnages. Avec éclairage.No longer availableDim. 54 x 25 cmEstimate: € 80 / 120 -
#674Een bronzen vaasje in de vorm van een hert. Chinees werk.
Vase en bronze en forme de cerf. Travail chinois.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 80 / 100 -
#537Een messingen kandelaar, gedragen door een Chinese man van gepolychromeerd hout en op messingen voet.
Un bougeoir en laiton, porté par un Chinois, en bois polychrome et sur une base en laiton.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 100 / 180 -
#137Capodimonte“Jonge vrouw”. Een beeld van monochroom uit biscuit op een houten sokkel. Gemerkt.
Jeune femme. Sculpture monochrome en biscuit sur socle en bois. Signée.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 200 / 300 -
#513“Zittend figuur”. Een gesulpteerd albasten beeld. Draagt handtekening ‘Dupagne’.
“Personnage assis”. Statue en albâtre sculpté. Signé 'Dupagne'.No longer availableDim. h: 53 cmEstimate: € 400 / 500 -
#163“Sluipende panter”. Een bronzen beeld. Naar een werk van Milo.
Panthère furtive. Une statue en bronze. D'après une oeuvre de Milo.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 200 / 220 -
#679Paolo SimonciniEen lang gerekt mannenfiguur van brons op natuurstenen basis. Onderaan gemerkt.
Une figure masculine allongée en bronze sur un socle en pierre naturelle. Marquée en bas.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 60 / 100 -
#544Een fijn uitgestoken Indiaas houtsculptuur. Madras.
Sculpture indienne en bois finement ciselé. Madras.No longer availableDim. 20 x 100 cmEstimate: € 35 / 60 -
#545Erik DejonckheerePeriod: °1948“Personnage”. Een aardewerken kunstwerk op plaatstalen voetstuk. Achteraan gesigneerd en gedateerd 1988. Eén vinger afgebroken.
Personnage. Une œuvre d'art en faïence sur un socle en tôle. Signée et datée 1988 au dos. Un doigt cassé.No longer availableDim. 150 x 35 cmEstimate: € 750 / 950 -
#615Een uit drie delen opgebouwde pagode van gesculpteerd jadeiet.
Une pagode de jadéite sculptée en trois parties.No longer availableDim. h: 59 cmEstimate: € 120 / 200 -
#508Een modern beeldhouwwerkje. Draagt monogram op de sokkel. Japanse school.
Une sculpture moderne. Porte monogramme sur le socle. Ecole japonaise.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 150 / 250
Other lots in this auction
-
#465IspahanEen handgeknoopt Oosters wollen karpet.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 91 x 161 cmEstimate: € 120 / 200 -
#114“Schepen op woelige zee.” Olieverf op doek. Draagt handtekening ‘Jan HB Koekoek’.
“Navires sur une mer turbulente.” Huile sur toile. Signée 'Jan HB Koekoek'.No longer availableDim. 72 x 91 cmEstimate: € 200 / 240 -
#80Een parelarmband met gouden slot en bolletjes.
Un bracelet en perles avec fermoir et boules en or.No longer availableDim. 9 gEstimate: € 250 / 300 -
#361Een paar vaasjes van geel glas met blauwe swirl.
Une paire de vases en verre jaune avec un tourbillon bleu.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 30 / 40 -
#329Een bordje van meerkleurig porselein, versierd met een wapenschild en bloemen. In de geest van Edmé Samson. XIXe eeuw.
Assiette en porcelaine multicolore, à décor d'armoiries et de fleurs. Dans l'esprit d'Edmé Samson. XIXe siècle.No longer availableDim. Ø 23 cmEstimate: € 80 / 120 -
#641SignoretEen aardewerken schenkkan met blauw glazuur. Onderaan gemerkt.
Pichet en faïence à glaçure bleue. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 35 / 45 -
#55Een vaas van meerkleurig Italiaans glas.
Un vase en verre italien multicolore.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 65 / 75 -
#505Een glazen vitrinekast. Met twee glazen schappen. Er zit een barst in een van de zijkanten.
Vitrine en verre avec deux niveaux. Fissure à un côté.No longer availableDim. 78,5 x 65 x 48 cmEstimate: € 40 / 50 -
#582Roy Fairchild - WoodardPeriod: 1953“Tavola I”. Een zeefdruk. Gesigneerd en genummerd AP 30/45.
“Tavola I”. Une sérigraphie. Signée et numérotée AP 30/45.No longer availableDim. 70 x 49 cmEstimate: € 85 / 100 -
#453Een perzikvormige zalfdoos van Chinees porselein naar famille-noire voorbeeld. Onderaan gemerkt.
Une boîte à pommade en porcelaine de Chine en forme de pêche à l'exemple de la famille noire. Marquée en bas.No longer availableDim. 23 x 32 x 35 cmEstimate: € 120 / 160 -
#139“Vanitas”. Olieverf op doek. Restauratie.
“Vanitas”. Huile sur toile. Restauration.No longer availableDim. 70 x 58 cmEstimate: € 100 / 150 -
#56Een paar gebeeldhouwd notenhouten cabrioletfauteuils in Lodewijk XV-stijl.
Paire de fauteuils convertibles en noyer sculpté de style Louis XV.No longer availableEstimate: € 50 / 80

