#195Val Saint Lambert
Een Val Saint Lambert vaas, petrol-blauw en kleurloos kristal, ca. 1920.
#150
Een 18 kt wit en geelgouden art deco hanger bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,60 ct.
An 18 kt white and yellow gold art deco pendant set with old cut diamonds with a total weight of approximately 0.60 ct.No longer availableDim. 3,47Estimate: € 350/450 -
#202Luc Goossens
“Stilleven met vergiet en houten hoofd”. Olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
#686
Een massief eiken 19e eeuws boerentafeltje met 1 lade.
#16
Een met snijwerk en inlegwerk versierde eikenhouten armstoel met bordeauxrode fluwelen bekleding.
An oak armchair decorated with carvings and inlay work, with burgundy velvet upholstery.No longer availableDim. 99 x 64 x 52 cmEstimate: € 30/50 -
#93Delvaux
“Madame”. Een portefeuille clutch van geel leder met originele stofzak.
#555
Een glazen luchter met 5 lichtpunten.
#537Mitterteich Bavaria
Een 110-delig porseleinen servies. Bestaande uit koffie en theekan, Onderaan gemerkt.
#370
Een 18 kt witgouden ring bezet met een parel.
An 18 kt white gold ring set with a pearl.No longer availableDim. 5,27 gEstimate: € 150/200 -
#511
“Kind met kikker”. Een gepatineerd verguld brons gesculpteerd beeldje op marmeren voet. Gesigneerd, naar een werk van L&F Moreau.
"Child with Frog". A patinated gilded bronze sculpted figurine on a marble base. Signed, after a work by L&F Moreau.No longer availableDim. 12,5 x 20cmEstimate: € 100/150 -
#462Anton Rooskens
‘De hond’, gouache op papier, getekend Rooskens, 1958.
'The Dog', gouache on paper, signed Rooskens, 1958.No longer availableDim. h 35 x b 42 cmEstimate: € 1500/1800