Similar lots by type
-
#742J. Peeters“Stilleven met fruit en aardewerk”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1985.
“Nature morte aux fruits et aux faïences”. Huile sur toile. Signée et datée 1985.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 40 / 60 -
#794L. Apol“Bootje op een gracht in besneeuwd landschap”. Olieverf op paneel.
“Petit bateau sur un canal dans un paysage enneigé. Huile sur panneau.No longer availableDim. 21 x 36 cmEstimate: € 130 / 150 -
#192Baron“Vissersboten aan de kust”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Bateaux de pêche à marrée basse”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 49 x 69 cmEstimate: € 60 / 80 -
#705Paul HermansPeriod: 1898 - 1972“Jagersvuur in het bos”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Scheurtje in het neutrale gedeelte.
“Feu des chasseurs dans le bois”. Huile sur toile. Signée. Dégât.No longer availableDim. 102 x 132 cmEstimate: € 200 / 240 -
#679Jacques SchaepherdersPeriod: 1890-1964“Stilleven met bloemen en plateelwerk”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux fleurs et aux faïences”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 48 x 35 cmEstimate: € 50 / 100 -
#599Joseph Laurent DijckmansPeriod: 1811 - 1888“Violist met meisje”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Violoniste et fille”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 26 x 22 cmEstimate: € 100 / 120 -
#799“Heidezicht”, “Vijverzicht” en “Boszicht”. Olieverf op paneel en de laatste pastel op papier.
“Vue de bruyère”. Vue d’étang”. “Vue de bois”. Huile sur panneau, le dernier pastel sur papier.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#202Romain SteppePeriod: Antwerpen, 1859-1927“Landschap met personage”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1889.
“Personnage dans un paysage”. Huile sur panneau. Signé et daté 1889.No longer availableDim. 15 x 25 cmEstimate: € 300 / 400 -
#214“De briefvoorlezing”. Olieverf op koper. XIXe eeuw, naar een voorbeeld van Teniers.
“La lecture”. Huile sur cuivre. XIXe siècle, d’après Teniers.No longer availableDim. 25 x 21 cmEstimate: € 100 / 140 -
#682H. De Praet“Landschap met hooimijt”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1909.
“Paysage au meule de foin”. Huile sur toile. Signée et datée 1909.No longer availableDim. 38 x 53 cmEstimate: € 40 / 60 -
#219B. De Pooter“Neerhofscène in de Kempen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Basse cour en Campine”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 65 x 110 cmEstimate: € 80 / 120 -
#242Hubert De VriesPeriod: 1900 - 1979“Hoeve aan de vaart”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1934.
“Ferme au bord d’un canal”. Huile sur toile. Signée et datée 1934.No longer availableDim. 52 x 72 cmEstimate: € 200 / 300 -
#222Henri Joseph PauwelsPeriod: Haasdonk 1903 - Beveren 1983“Zicht op het Zoniënwoud”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue du bois de Soigne”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 65 x 95 cmEstimate: € 50 / 80 -
#394Richly“Winters zicht met hoeves”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘48.
“Fermes en hiver”. Huile sur toile. Signée et datée ‘48.No longer availableDim. 54 x 59 cmEstimate: € 40 / 60 -
#732Serge“Boszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Sentier dans le bois”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 40 / 50 -
#602Mario Cortiello“Stadszicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1952.
“Vue de ville”. Huile sur panneau. Signé et daté 1952.No longer availableDim. 20 x 20 cmEstimate: € 80 / 120 -
#299Em. Peeters“Maria Magdalena bij het kruis”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Marie Madeleine au pied de la croix”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 80 / 120 -
#224Leon François ComerrePeriod: 1850 - 1916“Damesportret”. Olieverf op doek. XIXe eeuw. Gesigneerd.
“Portrait de dame”. Huile sur toile. XIXe siècle. Signée.No longer availableDim. 65 x 50 cmEstimate: € 200 / 300 -
#362Paul Hermans“Stilleven met rozen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux roses”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 60 cmEstimate: € 40 / 60 -
#612“Collage”. Gemengde techniek. Draagt handtekening.
“Collage”. Technique mixte. Porte une signature.No longer availableDim. 25 x 17 cmEstimate: € 100 / 160 -
#762R. Verbunt“Provençaals dorpszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de village provençale”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 60 / 80 -
#204G. Dewilde“De schaapherder”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Le berger”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 24 x 33 cmEstimate: € 80 / 120 -
#614“Personages”. Olieverf op doek. Naar een werk van Lindstrom.
“Personnages”. Huile sur toile. D’après Lindstrom.No longer availableDim. 38 x 30 cmEstimate: € 80 / 120 -
#4“Zicht op een binnenhofje”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Toegeschreven aan Karel Jongelinghs.
“Vue d’un jardin intérieur”. Huile sur toile marouflée. Attribuée à Karel Jongelinghs.No longer availableDim. 24,5 x 17 cmEstimate: € 50 / 80
Other lots in this auction
-
#539Denis Boussu“Stilleven met groenten en fruit”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux fruits et légumes”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 74 x 85 cmEstimate: € 60 / 100 -
#768Een lot niet ingelijst grafisch werk:* Jan Bosschaert. “Felix Pakhuis”. Prent, gesigneerd en genummerd 15/500 buiten de plaat.* Roland Cassiman (°Ninove 1937). “Con Amistad”. Kleurenlitho. Gesigneerd en gedateerd 26/3/99 buiten de plaat.* Idem. “Meisjesportret”. Monotype. Gesigneerd.* Willy Peeters. “Een spaak tussen de tandwielen van de tijd”. Gedichten met litho’s van Harry Dister. Kunstmap.* José Depoortere, dichter & Hugo Deprins, kunstschilder. “Een dunne muts”. Kunstmap op 250 exempla(..)
Lot d’estampes non encadrées:* Jan Bosschaert. “Felix Pakhuis”. Estampe, signée et numérotée 15/500 hors planche.* Roland Cassiman (°Ninove 1937). “Con Amistad”. Litho en couleurs. Signée et datée 26/3/99 hors planche.* Idem. “Portrait de jeune fille”. Monotype. Signé.* Willy Peeters. “Een spaak tussen de tandwielen van de tijd”. Poèmes aux lithos de Harry Dister. Portefeuille.* José Depoortere, poète & Hugo Deprins, peintre. “Een dunne muts”. Portefeuille sur 250 exemplaires.* Louis Leyse(..)No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#13Een oude speelpop van licht kunststof. Jaren ‘60.
Poupée ancienne en plastique. Années 60.No longer availableDim. H 47 cmEstimate: € 25 / 35 -
#523Een cachepot van powder blue porselein. China.
Cache-pot en porcelaine bleue poudrée. Chine.No longer availableDim. H 21 cmEstimate: € 60 / 80 -
#530Jacomo“Anthracite eau de toilette”. Een dames en heren vaporisator van telkens 50 ml in gesloten verpakking.
“Anthracite eau de toilette”. Un vaporisateur pour dames et un pour hommes, chaque fois 50 ml. Dans sont emballage fermé.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#550Hermés CalècheEen vaporisator lichaamsolie van 100 ml.
Vaporisateur à l’huile corporelle de 100 ml.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#552P. Mertens (?)“Hoevelandschap”. Olieverf op paneel. In de geest van Permeke. Gesigneerd.
“Paysage à la ferme”. Huile sur panneau. Dans l’esprit de Permeke. Signé.No longer availableDim. 59 x 79 cmEstimate: € 80 / 120 -
#664Philip“Portret van een clown”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘72.
“Portrait d’un clown”. Huile sur toile. Signée et datée 1972.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#292“Dorpszicht met hooimijten”. Olieverf op doek. Onduidelijk gesigneerd.
“Vue de village aux mules de foin”. Huile sur toile. Illisiblement signée.No longer availableDim. 84 x 89 cmEstimate: € 60 / 100 -
#443“Putto met bloemenmand”. Beeld van monochroom wit biscuit. Achteraan gemerkt en gesigneerd. Naar een werk van Bohumil Rezl.
Putto aux corbeille de fleurs. Statuette en biscuit monochrome blanche. Marque au verso et signature. D’après l’oeuvre de Bohumil Rezi.No longer availableDim. L 32 cmEstimate: € 40 / 60 -
#626Een commode met drie laden en een marmeren blad in transitionstijl, versierd met sober inlegwerk en bronsbeslag. Omstreeks 1900.
Commode ouvrant à trois tiroirs et à tablette en marbre. Style transition, décoré d’incrustations et de bronzes. Vers 1900.No longer availableDim. b: 185 cmEstimate: € 100 / 120 -
#708Twee Chinese keizers van blauw en wit aardewerk. Eén scepter manco.
Deux empereurs chinois en faïence bleue et blanche. Un sceptre manque.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 60 / 100

