Similar lots by type
-
#462Guillaume CorneillePeriod: 1922 - 2010“Femme et chat”. Een lithografie. Gesigneerd, genummerd 148/150 en gedateerd ‘98 buiten de plaat.
Femme et chat. Une lithographie. Signée, numérotée 148/150 et datée '98 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 67 x 57 cmEstimate: € 320 / 350 -
#449Felix De Boeck“Moederschap”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 11/200 buiten de plaat.
Maternité. Une lithographie. Signée et numérotée 11/200 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 49 x 39,5 cmEstimate: € 130 / 150 -
#444René CarcanPeriod: 1925-1993“Les fleurs en vacances”. Een kleurenets. Gesigneerd en genummerd E.A. 4/15 buiten de plaat.
Les fleurs en vacances. Une eau-forte en couleurs. Signée et numérotée E.A. 4/15 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 58,5 x 48,5 cmEstimate: € 130 / 150 -
#622György KadarPeriod: 1912 - 2002“Moerassen”. Een lithografie. Gesigneerd buiten de plaat.
Marais. Une lithographie. Signée à l'extérieur de la plaque.No longer availableDim. 34 x 24 cmEstimate: € 50 / 60 -
#609Zes op hout gedrukte cartoons mbt. het milieu: Wim Boost/ De Volkskrant (X2), Fritz Behrendt/ Het Parool, Charles Boost/ De Uitkijk, Bill Mauldin/ Chicago Sun-Times & Harry Lammertink/ Vrij Nederland.
Six caricatures sur bois liées à l'environnement : Wim Boost/ De Volkskrant (X2), Fritz Behrendt/ Het Parool, Charles Boost/ De Uitkijk, Bill Mauldin/ Chicago Sun-Times & Harry Lammertink / Pays-Bas libres.No longer availableDim. 60 x 40 cmEstimate: € 50 / 60 -
#102DaliEen lithografie uit de reeks “La divine comedie”. Gesigneerd buiten de plaat.
Litho de la série “La divine comédie”. Signée hors planche.No longer availableDim. 25 x 17 cmEstimate: € 200 / 220 -
#324Een affiche naar aanleiding van een tentoonstelling van Bonnard te Parijs.
Une affiche à l'occasion d'une exposition de Bonnard à Paris.No longer availableDim. 70 x 50 cmEstimate: € 40 / 50 -
#459Guillaume CorneillePeriod: 1922 - 2010“Sensualité du sensible”. Een lithografie. Gesigneerd, gedateerd ‘88 en genulmmerd ‘Hors Commerce XXII/XXX buiten de plaat.
“Sensualité du sensible”. Une lithographie. Signée, datée '88 et numérotée 'Hors Commerce XXII/XXX à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 29,5 x 24 cmEstimate: € 150 / 200 -
#632György KadarPeriod: 1912 - 2002“Bloemenvaas”. Een lithografie. Eerste staat. Gesigneerd buiten de plaat en met opdracht.
Vase à fleurs. Une lithographie. Premier état. Signé à l'extérieur de la plaque et avec dédicace.No longer availableDim. 36,5 x 26,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#2Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006“Grote markt St-Niklaas”. Een kleine ets. Gesigneerd buiten de plaat.
Grote markt St-Niklaas. Une petite eau-forte. Signée à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 9 x 12,5 cmEstimate: € 30 / 40 -
#244Frans MasereelPeriod: 1889 - 1972“Grand Place, Bruxelles”. Een houtsnede. Gesigneerd buiten de plaat. Hors commerce.
Grand Place, Bruxelles. Gravure sur bois. Signée hors planche. Hors Commerce.No longer availableDim. 44,5 x 31,5 cmEstimate: € 120 / 140 -
#442Karel DemelPeriod: °1942“Musik”. Een kleurenets. Gesigneerd, gedateerd ‘79 en genummerd 24/125 buiten de plaat.
“Musik”. Une eau-forte en couleurs. Signée, datée '79 et numérotée 24/125 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 38 x 39 cmEstimate: € 120 / 140 -
#389Richard Van OrleyDrie oude ingelijste gravures met mythologische voorstellingen.
Trois anciennes gravures encadrées représentant des scènes mythologiques.No longer availableDim. 25 x 19 cmEstimate: € 50 / 80 -
#32Angelo VadalaPeriod: °1940“Vrouw” & “Pegasus”. Twee lithografieën. Artiestenproeven, beide gesigneerd buiten de plaat.
Femme & Pégase. Deux lithographies. Epreuves d'artiste, toutes deux signées hors de la planche.No longer availableDim. 29,5 x 20,5 cmEstimate: € 40 / 50
Other lots in this auction
-
#456HämmerliEen luchtdrukgeweer. Model Hunter Force 900. Kaliber 4.5 mm.Met 6x42 richtkijker in originele doos.
Une carabine à air comprimé. Modèle Hunter Force 900. Calibre 4,5 mm. Avec lunette de visée 6x42 dans sa boîte d'origine.No longer availableDim. l: 114 cmEstimate: € 150 / 200 -
#481Een balustervaas van meerkleurig Canton porselein.
Vase balustre en porcelaine de Canton.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 40 / 60 -
#14Léon Danchin“Mechelse herder”. Een lithografie. Gesigneerd buiten de plaat.
Malinois. Une lithographie. Signée à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 29,5 x 23,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#232Een rustbank van fruithout. XIXde eeuw. Opnieuw te bekleden.
Un canapé en bois fruitier. XIXème siècle. A retapisser.No longer availableDim. 187 x 65 cmEstimate: € 100 / 150 -
#52Jules KeppensPeriod: 1910 - 1992“Havengezicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Vue de port”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 26 x 36 cmEstimate: € 80 / 100 -
#208Delvaux, BruxellesEen handtas van blauw boxcalfleder. Model Heaven Magic. Met certificaat. In originele winkeltas.
Un sac à main en cuir de veau box bleu. Modèle Heaven Magic. Avec certificat. Dans le sac d'origine.No longer availableEstimate: € 500 / 600 -
#67Een vierdelig serveerbestekje met zilveren handvatten. Sauslepeltje beschadigd.
Couvert de service en quatre pièces avec poignées en argent. Cuillère à sauce endommagée.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#601Twee designvazen van meerkleurig Muranoglas.
Deux vases design en verre de Murano multicolore.No longer availableDim. h: 43 cm; b; 50 cmEstimate: € 25 / 35 -
#510Annibale ColomboEen paar notenhouten kuipfauteuils met cannage. Gemerkt en serienummers 19728 & 19729.
Une paire de sièges baquets avec cannage en noyer. Marqués et numéros de série 19728 & 19729.No longer availableDim. h: 74 cmEstimate: € 200 / 300 -
#529Een paar gebeeldhouwde natuurstenen consoles.
Une paire de consoles en pierre sculptée.No longer availableDim. 60 x 45 cmEstimate: € 100 / 120 -
#363ZenithEen draagbare radio, model Trans-Oceanic Royal “3000-1”. Slijtagesporen.
Une radio portable, modèle Trans-Oceanic Royal 3000-1. Signes d'usure.No longer availableDim. 26 x 32 x 13 cmEstimate: € 40 / 45 -
#455Een handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
Un tapis indien en laine noué à la main.No longer availableDim. 250 x 175 cmEstimate: € 100 / 150

