Other lots by Schaepherders
-
#202Rik Schaepherders
“Veldzicht bij Mechelen.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de la campagne devant Malines”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 62 x 96 cmEstimate: € 100/150 -
#622Jaak Schaepherders
“Strandzicht met zonnebaders en zeilboten.” Olieverf op doek. Gesigneerd. Gedateerd 1944.
“Vue sur la plage avec bains de soleil et voiliers.” Huile sur toile. Signée. Datée 1944.No longer availableDim. 50 x 65 cmEstimate: € 60/100
Similar lots by type
-
#482B. Long
Twee kubistische composities. Olieverf op doek. Gesigneerd. Twee pendants.
Deux compositions cubistes. Huile sur toile. Signées. Deux pendentifs.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 300/350 -
#569Vincent Chenet
“Tafereel met boten”, olieverf op paneel, gesigneerd en gedateerd ‘77.
"Scène de bateau", huile sur panneau, signé et daté '77.No longer availableDim. h45cm x 30cmEstimate: € 40/60 -
#219
“De audiëntie.” Olieverf op doek op paneel.
"L'auditoire." Huile sur toile sur panneau.No longer availableDim. 29,5 x 41 cmEstimate: € 300/400 -
#582Albert BeaussaertPeriod: 1898-1985
“Moeder met kind”, olieverf op doek, gesigneerd.
"Mère à l'enfant", huile sur toile, signée.No longer availableDim. h38,5cm x 51cmEstimate: € 50/80 -
#189
“Het kaartspel.” Olieverf op doek. 18de eeuws werk, herdoekt.
"Le jeu de cartes." Huile sur toile. Travail du 18ème siècle, retoilée.No longer availableDim. 86 x 70 cmEstimate: € 500/800 -
#204Paul MathieuPeriod: 1872-1932
“Rivieroever”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1908.
« Au bord de la rivière ». Peinture à l'huile sur panneau. Signé et daté 1908.No longer availableDim. 25 x 36 cmEstimate: € 300/400 -
#194Louis Van EngelenPeriod: 1856 - 1940
“Zicht op Schelle.” Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1894.
"Vue de Schelle." Huile sur toile. Signée et datée de 1894.No longer availableDim. 39 x 59 cmEstimate: € 450/550 -
#135Henri Schouten
“Ezel in de stal met kippen.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Âne dans l'étable avec des poulets." Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 44 x 67 cmEstimate: € 600/800 -
#94Joz. De SwertsPeriod: 1890-1939
“Portret van Jules De Swerts (broer van).” Olieverf op doek. Toegeschreven wegens provenance.
"Portrait de Jules De Swerts (frère de)." Huile sur toile. Attribué en raison de la provenance.No longer availableDim. 123 x 62 cmEstimate: € 100/120 -
#214Cor Van Reken
“Molen bij een ven bij valavond”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Moulin près d'un marais au crépuscule". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 81 cmEstimate: € 80/120 -
#374Todor Toby Trendev
“Zicht op Parijs”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1973.
"Vue de Paris". Huile sur toile. Signée et datée 1973.No longer availableDim. 46 x 55 cmEstimate: € 100/120 -
#182Adèle KoekkoekPeriod: 1838-1919
“Vrouw bij de haard”, olieverf op doek, gesigneerd.
« Femme près de l’âtre », huile sur toile, signée.No longer availableDim. h73cm x 98,5cmEstimate: € 120/200 -
#244Jules De CortPeriod: 1918-1999
“Stilleven met appels.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Nature morte aux pommes." Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 68 x 58 cmEstimate: € 150/200 -
#187Jos HorenbantPeriod: 1863 - 1956
“Kerkinterieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Intérieur d’église”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 130 x 100 cmEstimate: € 250/350 -
#192E. Hirtz
“Stilleven met haas, fazant en asperges.” Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1884.
"Nature morte au lièvre, faisan et asperges." Peinture à l'huile sur panneau. Signé et daté 1884.No longer availableDim. 90 x 70 cmEstimate: € 200/300 -
#224T. Mullerts
“Personages op het ijs.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Personnages sur la glace." Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 33 x 48 cmEstimate: € 100/120 -
#181Jean de HaenPeriod: 1861 - 1930
“Moeder met kind aan het kanaal”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Enkele kleine restauraties en kleine perforatie.
Mère avec enfant au canal. Huile sur toile. Signée. Quelques petites restaurations et petites perforations.No longer availableDim. 60 x 90 cmEstimate: € 800/1000 -
#242
“Lezing bij fakkel met vanitas.” Olieverf op paneel. Vroeg XIXde eeuw.
"Lecture avec la lumière d’une torche avec Vanitas." Peinture à l'huile sur panneau. Début XIXème siècle.No longer availableDim. 57 x 70 cmEstimate: € 300/500 -
#549K. Blomme
“Hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Vue de la ferme". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 55 x 76 cmEstimate: € 40/50 -
#207
Italiaans vrouwenportret in miniatuur. Vroeg 19de eeuw. In fijn gesculpteerde kader (herstellingen).
Portrait de femme italienne en miniature. Début du 19ème siècle. Dans un cadre finement sculpté (réparations).No longer availableDim. 6,5 x 4,5 cmEstimate: € 100/150 -
#479
“From the golf shadows”. Olieverf op paneel. Gemerkt met etiket en met monogram.
De l'ombre du golf. Peinture à l'huile sur panneau. Marqué d'une étiquette et d'un monogramme.No longer availableDim. 89 x 68 cmEstimate: € 300/400 -
#184
“Gevecht in de herberg.” Olieverf op doek. 18de eeuws werk, herdoekt.
"Bataille dans l'auberge." Huile sur toile. Travail du 18ème siècle, retoilée.No longer availableDim. 86 x 70 cmEstimate: € 500/800 -
#209Adolphe DillensPeriod: 1821 - 1877
“Het beslaan van het paard.” Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Ferrer le cheval." Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 37 x 45 cmEstimate: € 400/600 -
#199J. Brouwers
“Bloemstilleven met vazen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Nature morte de fleurs aux vases". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 52 x 37 cmEstimate: € 200/300
Other lots in this auction
-
#675Bauscher Weiden
Koffiestel van metaal en aardewerk, koffiekan h25cm, melkkan licht herstelschade tuit h10cm, suikerpot h10cm, gemarkeerd onderaan.
Service à café en métal et faïence, cafetière h25cm, pot à lait légèrement réparé au bec verseur h10cm, sucrier h10cm, marqué en bas.No longer availableDim. H: 10-26 cmEstimate: € 50/60 -
#226
Een eikenhouten trogkast.
Coffre à deux portes en chêne.No longer availableDim. b 147,5 cm x h 81 cm x d 62 cmEstimate: € 120/200 -
#324
Een rechthoekig doosje wit gelakt buxushout, met op het deksel een uitgebreid rivierlandschap in een golvende omlijsting. Binnenin lichtblauw gelakt. XIXde eeuw.
Une boîte rectangulaire en buis laqué blanc, avec un vaste paysage fluvial dans un cadre ondulé sur le couvercle. Peint en bleu clair à l'intérieur. XIXème siècle.No longer availableDim. 3,5 x 9,5 x 6,5 cmEstimate: € 100/120 -
#580Luis Alberto Cano
Collier “Luis Alberto Cano” met certificaat en originele doos.
Collier "Luis Alberto Cano" avec certificat et boîte d'origine.No longer availableEstimate: € 375/450 -
#551
Houten gesculpteerd beeld, Chinese krijger God “Guan Gong Yu”, fijn detail, lichte herstelschade aan hellebaard.
Statue en bois sculpté, Dieu guerrier chinois "Guan Gong Yu", détail fin, légers dommages de réparation à la hallebarde.No longer availableDim. h 60 x b 20 cmEstimate: € 180/200 -
#91
Een Madonna en Kind onder stolp. Gepolychromeerd hout. Met kleding van fluweel en o.a. kant. Met vergulde palmtak.
Une Vierge à l'Enfant sous cloche. Bois polychrome. Avec des vêtements en velours et en dentelle. Avec branche de palmier dorée.No longer availableDim. h 38 cmEstimate: € 120/160 -
#5
Vijf verschillende 18 karaats geelgouden ringen waarvan één bezet met half edelstenen.
Cinq bagues différentes en or jaune 18 carats dont une sertie de pierres semi-précieuses.No longer availableDim. 7,40 gEstimate: € 200/250 -
#538
Een paar Chinees porseleinen cilindervazen, blauw-wit, bloemendecor.
Une paire de vases cylindriques en porcelaine de Chine, bleu et blanc, à décor floral.No longer availableDim. h 19,5 x Ø 19,5 cmEstimate: € 160/180 -
#474J. Welsh
“Street #6”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 2017 achteraan.
Rue #6. Huile sur toile. Signée et datée 2017 au dos.No longer availableDim. 83 x 102 cmEstimate: € 300/400 -
#429
Een paar Japanse gekleurde houtdrukken. Eén met barst door het midden.
Une paire de gravures sur bois colorées japonaises. Une avec une fissure au milieu.No longer availableDim. 34 x 23 cm x 2Estimate: € 120/200 -
#430
Een paar 18 karaats geelgouden oorbellen bezet met telkens één briljant van +- 0,20 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or jaune 18 carats, chacune sertie d'un brillant de +- 0,20 ct.No longer availableDim. 1,05 gEstimate: € 150/200 -
#480
Een 18 K witgouden ketting met 18 K witgouden hanger in de vorm van een driehoek bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,08 ct.
Un collier en or blanc 18 ct avec un pendentif en or blanc 18 ct en forme de triangle serti de diamants d'un poids combiné de +- 0,08 ct.No longer availableDim. 4,40 gEstimate: € 350/400