“Veldzicht in Mechelen.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
Rik Schaepherders

“Veldzicht bij Mechelen.” Olieverf op doek. Gesigneerd.

“Vue de la campagne devant Malines”. Huile sur toile. Signée.
Dim. 62 x 96 cm
SKU: 3101230202.
Categories: doek, Schilderij.
Auction day: 31 January 2023 19:00
Catalogue #202
Estimate: € 100 / 150

Other lots by Schaepherders

  • #622
    Jaak Schaepherders

    “Vue sur la plage avec bains de soleil et voiliers.” Huile sur toile. Signée. Datée 1944.
    Dim. 50 x 65 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #144
    Jacques Schaepherders
    Period: 1890-1964

    “Veldweg met hoeves”. Olieverf op doek, gesigneerd.

    "Chemin de campagne avec fermes". Huile sur toile, signée.
    Dim. h72,5cm x b77cm
    Estimate: € 175 / 200

  • #622
    Jaak Schaepherders

    Dim. 50 x 65 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #622
    Jaak Schaepherders

    Dim. 50 x 65 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #622
    Jaak Schaepherders

    Dim. 50 x 65 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #622
    Jaak Schaepherders

    Dim. 50 x 65 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #622
    Jaak Schaepherders

    Dim. 50 x 65 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #622
    Jaak Schaepherders

    Dim. 50 x 65 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #622
    Jaak Schaepherders

    Dim. 50 x 65 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #622
    Jaak Schaepherders

    Dim. 50 x 65 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #622
    Jaak Schaepherders

    Dim. 50 x 65 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #622
    Jaak Schaepherders

    Dim. 50 x 65 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #622
    Jaak Schaepherders

    Dim. 50 x 65 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #622
    Jaak Schaepherders

    Dim. 50 x 65 cm
    Estimate: € 60 / 100

Veiling van 31 januari & 1 februari 2023

31 January 2023 19:00
1 February 2023 19:00