#33Lladro‘My Buddy’, een Lladro beeld, modelnummer 7609 in originele verpakking.
'My Buddy', a Lladro figurine, model number 7609 in original packaging.No longer availableDim. h 20 cmEstimate: € 40 / 60 -
#366Een massief eiken koffer met bol deksel en metalen beslag.
#328Een set van 4 Chinese kommetjes met een bloemdecor en opschriften, onderaan gemerkt.
#49Een set van 2 miniatuurtjes in ovale lijstjes van been.
#592Een spiegel in uitbundig versierde vergulde kader.
#181Een polychrome houtgesculpteerde Corpus Christi, laat 19e- vroeg 20ste eeuws.
A polychrome wood carved Corpus Christi, late 19th-early 20th century.No longer availableDim. h 45 cmEstimate: € 120 / 180 -
#108Val Saint LambertEen grote geslepen kristallen schaal met groen in de massa. Gemerkt en gesigneerd.
A large cut crystal bowl with green throughout. Marked and signed.No longer availableDim. Ø39cmEstimate: € 60 / 80 -
#347Een lot 2 sierstukken met koperen voet, vervaardigd uit heften van tapkranen.
#469Een Perzisch handgeknoopt tapijt.
#339“Abstract stilleven.” Olieverf op doek. Slijtage.
#204Een set van 8 gravures van Forten in Frans Vlaanderen in de 18de eeuw.
A set of 8 engravings of Forts in French Flanders in the 18th century.No longer availableDim. 26 x 36 cm (kader)Estimate: € 80 / 120