#355Een antiek dienblad met geslepen spiegel en verzilverde rand, op leeuwenpootjes.
#493Een houten gesculpteerd Boeddhabeeld.
#179Een vrouwentorso van brons met een donker patina. Naar een werk van Boris Louet Lorski.
A woman's torso of bronze with a dark patina. After a work by Boris Louet Lorski.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 1000 / 1200 -
#521Een helmmasker met leder, vacht en parels versierd. Bakuba, Kongo.
#306Een opvouwbare vintage brancard met aluminium frame en houten handvaten.
#448Een lot van drie majolica kandelaars met vergulde versieringen.
#350Een geelgouden ring bezet met een halfedelsteen.
#485Een paar 18 kt geelgouden oorbellen bezet met een aquamarijn.
A pair of 18 kt yellow gold earrings set with an aquamarine.No longer availableDim. 1,76 gEstimate: € 150 / 200 -
#488Een eikenhouten schildersezel in rustieke uitvoering.
An oak easel in a rustic design.No longer availableDim. h 180 cmEstimate: € 100 / 150 -
#584Emile Baas“Kathedraal van Antwerpen.” Gravure, genummerd 35/50, en gesigneerd buiten de plaat.
"Cathedral of Antwerp." Engraving, numbered 35/50, and signed outside the plate.No longer availableDim. 25 x 17,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#92“Dorpszicht.” Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
"Village View." Oil on canvas. Illegibly signed.No longer availableDim. 30 x 36 cmEstimate: € 120 / 160 -
#304Een lot van 2 etsen en een gravure op papier met diverse taferelen.
A lot of 2 etchings and an engraving on paper with various scenes.No longer availableDim. 51 x 34cmEstimate: € 15 / 30