Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Verlichte man”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd op 55 exemplaren buiten de plaat.
Jan De Bruin

“Verlichte man”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd op 55 exemplaren buiten de plaat.

"Homme éclairé". Une lithographie. Signée et numérotée sur 55 exemplaires hors planche.
Dim. 50 x 70 cm
SKU: 2709220594.
Category: Grafiek.
Auction day: 28 September 2022 19:00
Catalogue #594
Estimate: € 50 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots by De Bruin

  • #584
    Jan De Bruin

    “In een vreemd bed”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd op 55 exemplaren buiten de plaat.

    "Dans un lit étrange". Une lithographie. Signée et numérotée sur 55 exemplaires hors planche.
    No longer available
    Dim. 50x35cm
    Estimate: € 40 / 60

Similar lots by type

  • #294
    Kurt Peiser
    Period: 1887 - 1962

    “Tafereel voor de kerk”. Een ets. Gesigneerd en gedateerd 1935 binnen de plaat.

    "Scène devant l'église". Une gravure. Signée et datée 1935 à l'intérieur de la planche.
    No longer available
    Dim. 38,5 x 30 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #472
    Toshihide
    Period: 1863 - 1925.

    “De verbazing over de kracht van de krijger Benke als kind”. Een Japanse houtsnede, triptiek. Gesigneerd en gedateerd 1908.

    "L'émerveillement devant la force du guerrier Benké dans son enfance". Une gravure sur bois japonaise, triptyque. Signée et datée 1908.
    No longer available
    Dim. 35x70cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #42
    Kurt Peiser
    Period: 1887 - 1962

    “Gamins de pêcheurs”. Een kleurenets. Gesigneerd binnen de plaat.

    "Gamins de pêcheurs". Une gravure en couleurs. Signée à l'intérieur de la planche.
    No longer available
    Dim. 39,5 x 29,5 cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #589

    Een antieke Japanse houtsnede met verhaal.

    Une gravure sur bois japonaise antique avec une histoire.
    No longer available
    Dim. 20 x 31 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #402

    Een reeks van zeven vintage kunstfoto’s met de zeven hoofdzonden als thema.

    Une série de sept photographies d'art vintage sur le thème des sept péchés capitaux.
    No longer available
    Dim. 37x60cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #22
    Leonor Fini
    Period: 1907 - 1996

    “Danseressen”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 126/150 buiten de plaat.

    "Danseurs". Une lithographie. Signé et numéroté 126/150 à l'extérieur de la planche.
    No longer available
    Dim. 33,5 x 47,5 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #459
    Guillaume Corneille
    Period: 1922 - 2010

    “l’oiseau du paradis”. Een lithografie. Gesigneerd, genummerd 34/200 en gedateerd ‘99 buiten de plaat.

    "l'oiseau du paradis". Une lithographie. Signée, numérotée 34/200 et datée '99 hors planche.
    No longer available
    Dim. 54 x 74 cm
    Estimate: € 220 / 240
  • #12
    Edward Van Mieghem

    “Mishaegen”. Een ets, genummerd 5/50 en gesigneerd.

    "Mishaegen". Une gravure, numérotée 5/50 et signée.
    No longer available
    Dim. 19 x 30 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #324
    Frans Hens

    “Zeilboot aan het strand”. Een ets. Gesigneerd en gedateerd ‘84.

    "Voilier sur la plage". Une gravure. Signée et datée '84.
    No longer available
    Dim. 16 x 24 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #329
    Frans Van Immerseel

    Drie ingekaderde spreuken met prenten van Frans Van Immerseel. Allen gesigneerd buiten de plaat.

    Trois proverbes encadrés avec des gravures de Frans Van Immerseel. Le tout signé hors planche.
    No longer available
    Dim. 20 x 12 cm
    Estimate: € 75 / 90
  • #454
    Jos Bollen
    Period: °1956

    “Compositie”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 3/12 buiten de plaat.

    "Composition". Une lithographie. Signé et numéroté 3/12 hors planche.
    No longer available
    Dim. 58 x 48 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #279
    Lucien Van de Velde
    Period: 1895-1978

    “Interieur te Bokrijk.” Litho, genummerd 2/10. E.A. Gesigneerd buiten de plaat.

    "Intérieur à Bokrijk." Lithographie, numérotée 2/10. EA Signée à l'extérieur de la planche.
    No longer available
    Dim. 49 x 50 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #111

    Een aardewerken sierschotel met een meerkleurig decor van een papegaai en vlinders bij een bloeiende tak. Achteraan gemerkt ‘B.D.’. Omstreeks 1800. En twee andere.

    Plat décoratif en faïence à décor multicolore d'un perroquet et de papillons près d'une branche fleurie. Marqué 'BD' au dos. Vers 1800. Et deux autres.
    No longer available
    Dim. Ø 23 - 42 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #629
    Felix Timmermans

    “Zicht op Lier”. Aquarel en houtskool op papier. Gemonogrammeerd. Bijgevoegd een houtsnede met zicht op het begijnhof te Lier. Gemonogrammeerd in de plaat.

    "Vue de Lierre". Aquarelle et fusain sur papier. Monogrammé. On joint une gravure sur bois avec vue sur le béguinage de Lierre. Monogrammée dans la planche.
    No longer available
    Dim. 22 x 13 cm & 15 x 15 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #399

    Een kleurenlithografie, genummerd 5/6 en onleesbaar gesigneerd.

    Une lithographie en couleurs, numérotée 5/6 et signée de manière illisible.
    No longer available
    Dim. 70 x 56 cm
    Estimate: € 45 / 55
  • #52
    Jan Bosschaert

    Een paar zeefdrukjes. Beide gesigneerd en genummerd op 25 exemplaren buiten de plaat. Artiestenproef.

    Une paire de sérigraphies. Les deux signées et numérotées sur 25 exemplaires hors planche. épreuve d'artiste.
    No longer available
    Dim. 21 x 21 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #149

    “Personages”. Een kleurengravure. In hetzelfde frame een kleine ets.

    "Personnages". Une gravure en couleurs. Dans le même cadre une petite eau forte.
    No longer available
    Dim. 61 x 46 cm
    Estimate: € 50 / 80

Other lots in this auction

  • #420

    Een paar zeshoekige vazen van Satsuma-aardewerk, versierd met decor van figuren. Begin XXe eeuw.

    Paire de vases hexagonaux en faïence de Satsuma, à décor de personnages. Début du XXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 36 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #491

    “Paard”. Een bronzen beeld op zwart marmeren sokkel naar een werk van Fernando Botero.

    "Cheval". Une statue en bronze sur un socle en marbre noir d'après une oeuvre de Fernando Botero.
    No longer available
    Dim. 26 x 13 x 17 cm
    Estimate: € 320 / 380
  • #117
    Val Saint-Lambert

    Coupe van kleurloos kristal. Op een vierkante voet en met een vergulde Griekse fries.

    Coupe de cristal incolore. Sur une base carrée et avec une frise grecque dorée.
    No longer available
    Dim. H. 17,5 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #339

    Twee gepatineerde houten kandelaars, omgebouwd als lampenvoeten.

    Deux bougeoirs en bois patiné, transformés en pied de lampe.
    No longer available
    Dim. h: 64 & 94 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #603

    Houten vrouwenbeeld. Babuyu, Congo. Op natuurstenen voetstuk gemonteerd.

    Statue en bois d'une femme. Babuyu, Congo. Montée sur un socle en pierre naturelle.
    No longer available
    Dim. H. 48 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #27

    Een gegoten kleurloos glazen ijsemmer met verguld montuur en leeuwenkoppen met ringen.

    Un seau à glace en verre clair moulé avec des montures dorées et des têtes de lion avec des anneaux.
    No longer available
    Dim. 22cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #333

    Een lot kunstboeken: - “Hokusai” Tentoonstellingscatalogus. - “World’s Greatest paintings”. In drie volumes - Lempertz catalogus november 2007 - “Vietnam. Kunst en culturen van de prehistorie tot op heden”. - “José Vermeersch. The bronzes”.

    Nombreux livres d'art : - Catalogue de l'exposition « Hokusai ». - "Les plus grandes peintures du monde". EN trois volumes - Catalogue Lempertz novembre 2007 - « Vietnam. Art et Cultures de la Préhistoire à nos jours ». - « José Vermeersch. The bronzes ».
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #93

    Een bronzen beeldje van een hond met zwart patina. Op een grijs marmeren sokkeltje.

    Une statuette en bronze d'un chien à patine noire. Sur un socle en marbre gris.
    No longer available
    Dim. H. 13 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #578
    Victoria Ashlea Originals

    Twee poppen met biscuit hoofden. Ed. Goebel.

    Deux poupées aux têtes en biscuit. Éd. Goebel.
    No longer available
    Dim. H:46-48cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #131

    “Engel met trom en fluit”. Bronzen beeldje met donker patina naar Clodion. Op dubbele marmeren sokkel. Draagt een handtekening.

    "Ange avec tambour et flûte". Statue en bronze à patine sombre d'après Clodion. Sur un double socle en marbre. Porte une signature.
    No longer available
    Dim. H. 30 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #386

    Twee verschillende antieke gebeeldhouwd eikenhouten stoelen.

    Deux chaises en chêne sculpté antiques différentes.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #34
    Constant De Swerts

    “Knikkerende jongen”. Een naaktstudie in grafiet. Gesigneerd.

    "Garçon jouant aux marbres". Une étude de nu au graphite. Signée.
    No longer available
    Dim. 15 x 41 cm
    Estimate: € 45 / 55
View all auction items ›

Veiling van 27 & 28 September 2022

Veiling van 700 loten. Tentoonstelling Vrijdag 23 & Zaterdag 24 September van 10.00u tot 17.00u.

27 September 2022 19:00
28 September 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 September 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More