Similar lots by type
Other lots in this auction
-
#208Val St. Lambert
Vier zeshoekige kandelaars van kleurloos kristal. Gemerkt.
Quatre candélabres hexagonaux en cristal incolore. Avec griffe.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 220/260 -
#776
Een canapé van gebeeldhouwd notenhout met bekleding van rood fluweel. Bekleding te vervangen. Tijdperk Louis-Philippe
Un canapé en noyer sculpté avec revêtement en velours rouge. Revêtement à changer. Style Louis Philippe.No longer availableDim. b: 162 cmEstimate: € 200/300 -
#361
Een paar appliques van verguld brons in Lodewijk XV-stijl met drie lichtpunten. XXe eeuw.
Paire d’appliques en bronze doré de style Louis XV à trois lumières. Début du XXe siècle.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 100/160 -
#358
Een lot houtsnijwerk, bestaande uit een grote en een kleine wandconsole in de vorm van kapitelen en een zuiltje.
Un lot de gravures en bois, comprenant une grande et une petite console.No longer availableDim. h: 12 76 cmEstimate: € 50/60 -
#667
Een famille roze schaaltje van porselein met een decor van een haan op rozenstruik.
Une coupelle en porcelaine famille rose, décor de coq sur un rosier.No longer availableDim. Ø: 14 cmEstimate: € 90/120 -
#681
Een glazen parfumflesje met een decor van herten. Onderaan gemerkt. Chinees werk.
Un flacon à parfum en verre, décor de cerfs. marque à la base, oeuvre chinoise.No longer availableDim. h: 8 cmEstimate: € 140/180 -
#494
Een oude Tangka op zijde.
Ancien tanka sur soie.No longer availableDim. 38 x 28 cmEstimate: € 100/120 -
#799
Vier mahoniehouten stoelen in Louis Philippestijl met blauw stoffen bekleding.
Quatre chaises en acajou style Louis Philippe avec revêtement en tissus bleu.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#153
Kolompendule van gemarqueteerd hout met messingen klokomlijsting en wit geëmailleerde wijzerplaat. XIXde eeuw. Slijtage.
Pendule à colonnes en bois marqueté, cadran émaillé encadré de laiton. XIXe siècle. Usures.No longer availableDim. h: 53 cmEstimate: € 150/200 -
Een grote partij diverse oude gravures.
No longer available -
#266
Een sober Engels bureau met vier tapse poten, drie laden in de gordel en een gevacheteerd blad.
Un bureau anglais sobre avec quatre pieds fuseau, trois tiroirs dans la ceinture et une tablette recouverte de vachette.No longer availableDim. 145 x 78 cmEstimate: € 120/200 -
#570
Een gefineerd bijzettafeltje in empirestijl met één lade in de gordel, versierd met marquetterie en verguld bronsbeslag.
Une petite table d’appoint en placage, style Empire, avec un tiroir dans la ceinture, décoré avec de la marquetterie en cuivre doré.No longer availableDim. H: 77 cm B: 68 cm D: 48 cmEstimate: € 260/300