#544Pablo Picasso‘Picador, femme et cheval’, een linosnede aan de hand van Pablo Picasso, gedateerd 1954.
#622‘Stilleven met fruit’, olie op paneel, achteraan in het paneel onleesbaar gesigneerd.
'Still Life with Fruit', oil on panel, signed illegibly on the back of the panel.No longer availableDim. h 17 x b 13 cmEstimate: € 60 / 80 -
#128Een gekleurde kristallen karaf set met 6 glazen van Val Saint Lambert.
#564Een paard van gepolychromeerd terracotta naar voorbeeld uit de Tang-periode. Staart gelijmt.
#495Hergé“Raket naar de maan”. Hard cover. Ed. Casterman 1956. Herdruk A56’’. Zeer goede staat.
#528Chatsworth & SonsEen gedeelte eetservies met een veelkleurig floraal decor met o.m. klimrozen, geïnspireerd op Japanse voorbeelden. Gemerkt onderaan, patentnummer 84746. Omstreeks 1900. Soepterrine met presenteerschaal, 2 ovale terrines met onderschotels, 2 taartschotels op voet, 2 ronde schotels en 2 ovale schotels, een slakom, 1 sauskom, 25 platte borden, 12 dessertborden, 12 diepe borden, 4 broodschaaltjes, 4 schotels op lage voet.
A part of a dining set with a multicolored floral decoration including climbing roses, inspired by Japanese examples. Marked at the bottom, patent number 84746. Around 1900. Consisting of a soup tureen with a serving dish, 2 oval terrines with underplates, 2 cake dishes on foot, 2 round dishes and 2 oval dishes, a salad bowl, 1 gravy boat, 25 dinner plates, 12 dessert plates, 12 soup bowls, 4 bread plates, and 4 dishes on low foot.No longer availableEstimate: € 400 / 600 -
#295Een Italiaanse porseleinen luchter met drie armen. Met typisch bloemdecor.
#730“L’union fait la force”. Een zakhorloge met tafereel op achterkant. Souvenier de L’Independance 1905.
"L'union fait la force" translates to "Unity makes strength" in English. It is the national motto of Belgium and also appears on the coat of arms of Haiti.No longer availableEstimate: € 130 / 150 -
#307‘2 engeltjes met fazant’, een porceleinen beeld onderaan gemerkt Algora made in Spain en genummerd B.2565.
#51Een set van 2 verguld bronzen haardijzers met de voorstelling van hofdames .
A set of 2 gilded bronze hearth irons depicting courtly ladies.No longer availableDim. h37 x l 33 cmEstimate: € 80 / 100