Other lots in this auction
-
#379Gekroonde Christus, gouache op papier, draagt handtekening.
Crowned Christ, gouache on paper, bears signature.No longer availableDim. h 63 x b 43 cmEstimate: € 40 / 60 -
#44Ward“Stilleven met fruit”. Olieverf op paneel.
"Still Life with fruit". Oil on panel.No longer availableDim. 23,5 x 36,5 cmEstimate: € 100 / 120 -
#107“Agelgel”. Een Ethiopische herders “Njira” voedseltas uit gevlochten riet en met lederen bekleding. 19e eeuws.
"Agelgel". An Ethiopian herder's "Njira" food bag made of woven reed and leather lining. 19th century.No longer availableDim. 13cm x Ø25cmEstimate: € 300 / 400 -
#196Val Saint-LambertRandschade aan de achterkant!! Een grote kelkvormige vaas met voetstuk van geslepen kristal, deels in de massa rood gekleurd. Onderaan gemerkt. En met label.
Un grand vase de forme calice à piédouche de cristal taillé, en partie teinté rouge dans la masse. Marqué en bas. Et avec étiquette.No longer availableDim. H. 50 cmEstimate: € 1000 / 1500 -
#477Een gebeeldhouwd houten groepje van een stamhoofd met zijn drie vrouwen. Mombassa, Kenia.
A sculpted wooden group of a tribal chief with his three wives. Mombasa, Kenya.No longer availableDim. H. 21 cmEstimate: € 40 / 50 -
#181Royal Dux“Dame op schelp”. Beeld van aardewerk. Gedateerd 1905. Hoofdje hersteld.
"Lady on a shell". Figurine made of earthenware. Dated 1905. Head repaired.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 200 / 400 -
#736Een staande lampenvoet van gesculpteerd eikenhout.
A standing lamp base made of sculpted oak wood.No longer availableDim. h: 160 cmEstimate: € 75 / 100 -
#786H. Bequet QuaregnonEen set van vier polychroom aardewerken stukken, waaronder twee schalen, een kruik en een doosje in de vorm van een gitaar. Met vergulde rand. Jaren 50. Minieme slijtage, grote schaal met schilfer aan de rand.
Set of four polychrome earthenware pieces, including two bowls, a jug and a box in the shape of a guitar. With gilded edge. 1950s. Minimal wear, large bowl with flake on the edge.No longer availableDim. H: 5-27 cmEstimate: € 40 / 50 -
#388LimogesEen Limoges soepterrine naar Sévres voorbeeld, 19e eeuws.
A Limoges soup tureen in the style of Sèvres, 19th century.No longer availableDim. 29 cmEstimate: € 30 / 50 -
#568Een grote gietijzeren tuinvaas.
Un grand vase de jardin en fonte.No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 130 / 150 -
#458Een lot van 16 handbeschilderd Chinees porseleinen theeservies.
A set of 16 hand-painted Chinese porcelain tea service items.No longer availableEstimate: € 40 / 70 -
#597“Lopende panter”. Een modern beeld met zwarte glasfragmenten op gips (?)
"Running panther." A modern sculpture with black glass fragments on plaster (?)No longer availableDim. l: 92 cmEstimate: € 180 / 220



