#690Een halssnoer van brons met zirkonen en kunststoffen parels.
A necklace made of bronze with zircons and faux pearls.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#495Hergé“Raket naar de maan”. Hard cover. Ed. Casterman 1956. Herdruk A56’’. Zeer goede staat.
#502Christine Teller“Menhir”. Olieverf op doek.
"Menhir". Oil on canvas.No longer availableDim. 153 x 103 cmEstimate: € 120 / 200 -
#173Een porseleinen servies set Rosenthal Germany bestaande uit 52 stuks.
#712Elysé SchuermansPeriod: °1938“Parkzicht in de herfst met een paviljoen in de achtergrond”. Olieverf op board. Gesigneerd rechtsonder.
#104“Zeilboot”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Sailboat". Oil on panel. Signed.No longer availableDim. 20 x 30 cmEstimate: € 100 / 120 -
#461RobbedoesEen lot van 100 vintage Robbedoes weekblad magazines. nr 1362-1461. Periode ‘64-’66.
A lot of 100 vintage Robbedoes weekly magazine issues. Numbers 1362-1461. Period '64-'66.No longer availableEstimate: € 25 / 75 -
#549Isidore Meyers“Veehoedster in een landschap met een kerktoren op de achtergrond”. Olieverf op paneel. Gesigneerd linksonder. Kleine herstelling achteraan.
"Cowherd in a landscape with a church tower in the background." Oil paint on panel. Signed on the lower left. Small repair on the back."No longer availableDim. 38 x 54 cmEstimate: € 300 / 500 -
#303“Super hero comics”. Een lot van 19 vintage strips.
#30Een 18 karaats geelgouden ketting met hanger bezet met kleine briljanten en een robijn van +- 0,20 ct.
An 18 carat yellow gold necklace with pendant set with small diamonds and a ruby of approximately 0.20 carats.No longer availableDim. 3,65 gEstimate: € 200 / 300 -