#427Val Saint LambertEen Art Deco vaas met label gemerkt VSL Luxval.
An Art Deco vase with a label marked VSL Luxval.No longer availableDim. 21 x Ø 14 cmEstimate: € 35 / 70 -
#220Een 18 karaats geelgouden strikvormoige broche bezet met diamanten oude slijp in zilver gezet met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct.
An 18 carat yellow gold bow-shaped brooch set with old cut diamonds in silver, with a total weight of approximately 0.30 ct.No longer availableDim. 4,60 gEstimate: € 380 / 450 -
#101Comptoir General Mon H RiondetEen brons vergulde cartelklok, gemerkt comptoir general Mon H Riondet.
#35ScapaEen zijden sjaal. Gemerkt.
A silk scarf. Marked.No longer availableDim. 69 x 65 cmEstimate: € 40 / 50 -
#196Val Saint-LambertRandschade aan de achterkant!! Een grote kelkvormige vaas met voetstuk van geslepen kristal, deels in de massa rood gekleurd. Onderaan gemerkt. En met label.
#534J. Cornélis“Romeo en Julia” (gesigneerd) en “Jonge Spaanse” (niet gesigneerd). Twee aquarellen uit het midden van de XXste eeuw.
"Romeo and Juliet" (signed) and "Young Spanish" (not signed). Two watercolors from the mid-20th century.No longer availableDim. 37 x 27 cmEstimate: € 40 / 60 -
#115“La Lanterne”. Een 6 hoekige messing hanglantaarn met getint glas. (AID3321)
#430Een parelhalssnoer met verguld slot.
#372Een reproductie van een tekening van Watteau, Een reproductie van een landschap van Corot, twee van handschriften van Da Vinci. (AID1255 e.v.
A reproduction of a drawing by Watteau, a reproduction of a landscape by Corot, and two handwritten manuscripts by Da Vinci. (AID1255 and onwards.)No longer availableDim. 18x25 cm33x20 cm16x23 cm (2)Estimate: € 60 / 80 -
#646BocharaEen handgeknoopt wollen karpet met een Yomudmotief. Kleine randslijtage.
A hand-knotted wool carpet with a Yomud motif. Small edge wear.No longer availableDim. 136 x 100 cmEstimate: € 60 / 80