#497Een Afrikaans houten beeld met drie op elkaar zittende figuren.
#431RobbedoesEen lot van 100 vintage Robbedoes weekblad magazines. nr 1762-1861. Periode ‘72-’73.
A lot of 100 vintage Robbedoes weekly magazine issues. Numbers 1762-1861. Period '72-'73.No longer availableEstimate: € 25 / 75 -
#774Armand HeinsPeriod: 1856-1938‘La Lis Astiére, een ets van Armand Heins in houten kader. Binnen en buiten de plaat gesigneerd.
#498Een cloisonné bronzen vaasje met veelkleurig floraal decor. Chinees werk.
A cloisonné bronze vase with a multicolored floral design. Chinese craftsmanship.No longer availableDim. H. 22 cmEstimate: € 40 / 50 -
#65Giorgio Armani CollezioniEen zijden sjaal. Gemerkt.
A silk scarf. Marked.No longer availableDim. 86 x 85 cmEstimate: € 80 / 120 -
#800LucleonEen lederen halssnoer met metalen sluiting, een dasspeld, vier bruin houten en twee zwarte armbanden.
A leather necklace with metal closure, a tie clip, four brown wooden and two black bracelets.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#207Grote coupe van kleurloos geslepen kristal. Waarschijnlijk VSL, niet gemerkt.
Large bowl made of colorless cut crystal. Probably VSL (Val Saint Lambert), not marked.No longer availableDim. Ø 30 cmEstimate: € 60 / 80 -
#748Een eironde dekselvaas van porselein met een polychroom decor van Lange Lijzen in een landschap. Onderaan gemerkt.
#718Een gebeeldhouwd Afrikaans stenen beeldje voorstellende een vader met kind op houten sokkeltje.
A sculpted African stone figurine depicting a father with child on a wooden pedestal.No longer availableDim. h 20 cmEstimate: € 35 / 50 -
#116Een mahoniehouten tweedeurs vitrinekast in Empirestijl. XIXde eeuw.
A mahogany two-door display cabinet in Empire style. XIXth century.No longer availableDim. 133x49x220 cmEstimate: € 200 / 300