#447Twee gebeeldhouwe Afrikaanse beeldhouwwerken, bestaande uit een masker met twee personages (beschadiging) en een hoofd, bekleed met leder.
#734Een polychroom houten beeld van een jonge Bouddhistische monnik staande op een lotusbloem.
A polychrome wooden statue of a young Buddhist monk standing on a lotus flower.No longer availableDim. h 61 cmEstimate: € 40 / 50 -
A Japanese woodblock print, Utagawa Kunisada, 1786-1865, Record of the valiant and loyal retainers.No longer availableDim. h 23 x b 36 cmEstimate: € 40 / 60 -
#133GuérinEen tabakspot met gietijzeren montuur van het atelier F. Carion. Vermoedelijk 1927.
#56Een eikenhouten presentatiemeubel met 4 niveaus en spiegeltje bovenaan.
An oak presentation cabinet with 4 levels and a small mirror at the top.No longer availableDim. 161 x 57cmEstimate: € 120 / 200 -
#323“Fruits défendu”. Een zamakken beeldje van een jong meisje met appelen naar Rancoulet.
"Fruits défendu". A zamak statue of a young girl with apples by Rancoulet.No longer availableDim. Ø 55 cmEstimate: € 60 / 80 -
#145Kristalen luchter met messing, circa 1980. Met reservestuk.
#589Een notenhouten spiegel met twee kolommen. Met console.
#297MarpaEen banjoline, gemerkt Marpa. Met stoffern draagtas.
A banjoline, marked Marpa. With a protective carrying case.No longer availableDim. 59cmEstimate: € 75 / 125 -
#656KoliayEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
A hand-knotted Persian wool carpet.No longer availableDim. 270 x 138 cmEstimate: € 100 / 140 -
#296Een gesculpteerde houten tafel, aanvullend twee stoelen met gestoffeerde zitting.
A carved wooden table, complemented by two chairs with upholstered seats.No longer availableEstimate: € 60 / 80