#715A.M. De Jong en George van Raemdonck. “De Wereldreis van Bulletje en Boonestaak”. Nummers 1, 6, 8, 21, 22, 23, 24, 25, 29 en 32. Ed. Boumaar, Zutphen, 2001-2006. Als nieuw.
AM De Jong and George van Raemdonck. “De Wereldreis van Bulletje en Boonestaak”. Numbers 1, 6, 8, 21, 22, 23, 24, 25, 29 and 32. Ed. Boumaar, Zutphen, 2001-2006. Like New.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#250Een 18 karaats geelgouden zakhorloge.
#509‘Zicht aan de vijver’, olie op paneel, getekend C. Dubois in vergulde kader?
"View at the Pond", oil on panel, signed C. Dubois in a gilded frame.No longer availableDim. h 13 x b 18 cmEstimate: € 150 / 200 -
#22Arsène KennisPeriod: 1888 - 1973Parkzicht bij herfst, olieverf op het paneel.
#582Een paar gegoten en zwartgepatineerde classicistische wandreliëfs.
#475Hergé“De Zwarte Rotsen”. Hard cover, houthoudend papier, oude spelling. Ed. Casterman 1946 (A46). Redelijke staat, rug te herstellen, blok vrij los, zeldzaam.
“The Black Rocks”. Hard cover, wood-containing paper, old spelling. Ed. Casterman 1946 (A46). Reasonable condition, spine to restore, block quite loose, rare.No longer availableEstimate: € 180 / 200 -
#363Twee parfumflesjes van Gauthier.
Two perfume bottles by Gauthier.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#101Comptoir General Mon H RiondetEen brons vergulde cartelklok, gemerkt comptoir general Mon H Riondet.
#757RobbedoesEen lot van 8 Robbedoes hardcover albums. nr 110-119. 111 & 112 manco.
A lot of 8 Robbedoes hardcover albums. No. 110-119. 111 & 112 missing.No longer availableEstimate: € 40 / 80 -
#498Een cloisonné bronzen vaasje met veelkleurig floraal decor. Chinees werk.
A cloisonné bronze vase with a multicolored floral design. Chinese craftsmanship.No longer availableDim. H. 22 cmEstimate: € 40 / 50