#61Een Italiaanse piëdestal met bloempot voorzien van vergulde elementen in plaaster.
#77Een bronzen tafellamp met vogelornament en plantaardige details.
#224‘Twee zusjes’, gemengde techniek, 19e eeuws, in ovalen passe-partout en vergulde kader?
#345Biscuit beeldje van de engel Cupido met een koperen boogje, naar Lemire.
#126Een mahoniehouten tweedeurs vitrinekast in Empirestijl. XIXde eeuw.
A mahogany wooden two door display cabinet in Empire style. XIXth century.No longer availableDim. 133x49x220 cmEstimate: € 200 / 300 -
#1Een stel van 2 laat 19e eeuwse Staffordshire dogs, niet gemerkt.
A pair of two late 19th-century Staffordshire dogs, unmarked.No longer availableDim. h 18 cmEstimate: € 60 / 80 -
#289A. SchaekenMeerzicht, olieverf op doek. Gesigneerd.
#763Drie diverse glazen vazen en een dito blauwe coupe.
Three assorted glass vases and a blue equivalent coupe.No longer availableDim. 46 x 38 cmEstimate: € 60 / 80