#417Tich Van de BalckEen terra-cotta beeldje van een pater.
#483Een beeldje van een Chinese dame in jade, het hoofd is gelijmd.
#375Een presse-papier VSL met monogram ‘CB’ en een floraal decor.
#327Drageoir en een bowl van kleurloos geslepen kristal.
Drageoir and a bowl of colorless cut crystal.No longer availableDim. H: 15 & 30 cmEstimate: € 40 / 70 -
#331Een 8-hoekige Art Deco plafondlamp uit koper en glas.
An octagonal Art Deco ceiling lamp made of copper and glass.No longer availableDim. 50 x 50cmEstimate: € 35 / 45 -
#438Een lot van vier vazen en een coupe van blauw glas.
A lot of four vases and a blue glass coupe.No longer availableDim. h: 9 - 30 cmEstimate: € 50 / 80 -
#178Een ronde coupe op voet van massief zilver, motief van getorste ribben. Engelse keuren, M. Bros en datumletter d. (Mappin Brothers, Sheffield 1896).
A round footed bowl made of solid silver, adorned with twisted ribs. English hallmarks, M. Bros and date letter d. (Mappin Brothers, Sheffield 1896).No longer availableDim. H. 16, Ø 21 cm 685 gEstimate: € 180 / 220 -
#519Ferdinand SchirrenPeriod: 1872 - 1944Stilleven met Chinees beeld, aquarel op papier. Gesigneerd.
Still life with Chinese statue, watercolor on paper. Signed.No longer availableDim. 30 x 24,5 cmEstimate: € 100 / 150 -
#302A. SchaekenBoszicht met stroom, olieverf op doek, krassen op het doek. Gesigneerd.
#557Een in arduin gesculpteerd beeld van een olifant.
A bluestone sculpture of an elephant.No longer availableDim. 46 x 55 x 27 cmEstimate: € 200 / 250