#664Godeau“St.-Jacobskerk”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1945.
“Eglise Saint-Jacques”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1945.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#499Lex“Het dansfeest”. Aquarel op papier. Gesigneerd. Medio XXe eeuw.
“Le bal”. Aquarelle sur papier. Signée. Milieu du XXe siècle.No longer availableDim. 53 x 68 cmEstimate: € 40 / 60 -
#364Walter VaesPeriod: 1882 - 1985“Meisjesportret in profiel”. Potlood op papier. Gesigneerd 1919.
#242Mia Scheurmans“Mannentorso”. Houtskool op papier.
#12Smeets“Boerderijtje”. Houtskool op papier. Gesigneerd.
#4Jul. WautersEen reeks van zes potloodtekeningen op papier.
#632Van Wauwel“Stilleven”. Inkt op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘75.
“Nature morte”. Encre sur papier. Signé et daté ‘75.No longer availableDim. 48 x 63 cmEstimate: € 20 / 30
#432Frans Van GenesenPeriod: 1887-1945“Bosbeek”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#466GabbehEen Perzisch tapijt van wol. Handgeknoopt
#619Een oude kluis in imitatiefineer.
Ancien coffre fort peint, imitant le placage.No longer availableDim. b: 60 cmEstimate: € 40 / 60 -
#266Grote eikenhouten koffer met smeedijzeren hengels.
Grand coffre en chêne aux charnières en fer forgé. Le front à quatre panneaux.No longer availableDim. L. 175 cmEstimate: € 200 / 300 -
#718Een balustervaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van vruchten en vlinders. Onderaan gemerkt. Restauraties aan de rand.
Vase balustre en porcelaine de Chine à décor polychrome de fruits et de fleurs. Marque sous la base. Restauration au bord.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 80 / 120 -
Vase en porcelaine de Chine à décor polychrome des huit immortels accompagnés d’animaux mythologiques. Marque référant à Qianlong sous la base. Vers 1900. Avec socle en bois.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 100 / 120 -
#401Groot lot vogeltjes van porselein e.a.
Grand lot d’oiseaux en porcelaine e.a.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#16Een mahoniehouten bijzetmeubeltje in Régencestijl met aan de zijkanten twee laden.
Meuble d’appoint en acajou de style Régence. Deux tiroirs dans les côtés.No longer availableDim. b: 62 cmEstimate: € 100 / 120