Similar lots by type
-
#611Beeldje dame met zwaard, zamak op houten voet.
Figurine d’une dame à l'épée en régule sur socle en bois.No longer availableDim. h47cm x Ø15cmEstimate: € 80 / 120 -
#627“Pilot.” Een beeld van zamak op houten sokkel. Naar Raphanel.
"Pilote." Une statue de régule sur un socle en bois. D’après Raphanel.No longer availableDim. h 64 cmEstimate: € 100 / 120
Other lots in this auction
-
#625Val Saint LambertLot van 3 kristallen vaasjes, onderaan gemarkeerd “Val Saint Lambert”.
Lot de 3 vases en cristal, marqué "Val Saint Lambert" en bas.No longer availableDim. h 15cmEstimate: € 60 / 80 -
#4Jan Toorop“Kop van Dante”. Litho. Gesigneerd & gedateerd binnen de plaat 1914.
"Tête de Dante". Lithographie. Signée et datée à l'intérieur de la planche 1914.No longer availableDim. 26 x 20,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#22Dirk BaksteenPeriod: Rotterdam 1886 - Antwerpen 1971“Afrikaans tafereel”, ets, gesigneerd, circa 1939.
« Scène africaine », gravure, signée, vers 1939.No longer availableDim. h14,5 x b10,5cmEstimate: € 55 / 65 -
#458Zeldzaam Booms vaasje in blauw glas met gouden design, label “handpainted in Boom”.
Rare vase de Boom en verre bleu à décor doré, étiquette "handpainted in Boom".No longer availableDim. h17cm x Ø14cmEstimate: € 110 / 130 -
#335Een lot bestaande uit een grote geelkoperen ketel, een geelkoperen voetwarmer en ook een houten met rood koper potje.
Lot composé d'une grande bouilloire en cuivre jaune, d'un chauffe-pieds en cuivre jaune et également d'une marmite en bois avec cuivre rouge.No longer availableDim. h 28 & Ø 36 cmEstimate: € 35 / 45 -
#477Een Arita porseleinen vaas met decoratie van gouden vogels op zwarte achtergrond. Fo-hond op deksel beschadigd. Onderaan gemerkt: Saishintei, begin XXste eeuw.
Vase en porcelaine d'Arita à décor d'oiseaux dorés sur fond noir. Chien de Fo sur le couvercle abîmé. Marqué en bas : Saishintei, début XXe siècle.No longer availableDim. h 69 cmEstimate: € 200 / 300 -
#366Een paar antieke stoelen met lier in de rug. Tijdperk Empire.
Une paire de chaises anciennes avec lyre à l'arrière. Epoque Empire.No longer availableDim. h: 93 cmEstimate: € 80 / 100 -
#534Een beeld van polyester, met voorstelling van Graaf Dracula.
Une statue en polyester, représentant le comte Dracula.No longer availableDim. H. 185 cmEstimate: € 200 / 300 -
#82Felix TimmermansLot “Zonder titel”, ingekleurde tekening op papier, ingekaderd, gesigneerd Felix Timmermans en boek getiteld “Grote ontmoetingen - Felix Timmermans” door José de Ceulaer, uitg. 1978.
Lot « Sans titre », dessin en couleurs sur papier, encadré, signé Felix Timmermans et livre intitulé « Grote ontmoetingen - Felix Timmermans » par José de Ceulaer, éd. 1978.No longer availableDim. h14cm x b11cmEstimate: € 110 / 130 -
#28Muziekdoos - sigarettenhouder, Mahonie met ingelegd parelmoeren detail.
Boîte à musique à cigarettes, acajou avec détail incrusté de nacre.No longer availableDim. h 12,5cm x b 21cm x l 11,5cmEstimate: € 100 / 50 -
#541Chinees porseleinen vierkante vaas met deksel, blauw-wit met krijgstafereel.
Vase carré avec couvercle en porcelaine de Chine, bleu et blanc avec une scène de bataille.No longer availableDim. h32cm x b18cmEstimate: € 100 / 120 -
#650Tafeltje met 2 laden in de gordel.
Table avec 2 tiroirs en ceinture.No longer availableDim. 102x52x74 cmEstimate: € 100 / 120


