Similar lots by type
-
#627
“Pilot.” Een beeld van zamak op houten sokkel. Naar Raphanel.
"Pilote." Une statue de régule sur un socle en bois. D’après Raphanel.No longer availableDim. h 64 cmEstimate: € 100 / 120 -
#611
Beeldje dame met zwaard, zamak op houten voet.
Figurine d’une dame à l'épée en régule sur socle en bois.No longer availableDim. h47cm x Ø15cmEstimate: € 80 / 120
Other lots in this auction
-
#264Alphonse MoraPeriod: 1892-1969
“Boer met paard en kar”. Houtskool op papier. Gesigneerd.
Fermier avec cheval et charrette. Fusain sur papier. Signé.No longer availableDim. 39 x 49 cmEstimate: € 60 / 100 -
#521
Een grote Martaban voorraadpot van bruin geglazuurd steengoed, versierd met draken en vogels in reliëf en met zes oortjes op de schouder. Zuid-Oost-Azië, omstreeks 1800. Kleine letsels.
Un grand pot de rangement Martaban en grès émaillé brun, décoré de dragons et d'oiseaux en relief et de six oreilles sur l'épaule. Asie du Sud-Est, vers 1800. Petits dégâts.No longer availableDim. H. 57 cmEstimate: € 500 / 800 -
#656
Een eikenhouten armstoel met gestoken rugleuning. Engeland, XVIIde eeuw. Kleine letsels.
Fauteuil en chêne à dossier sculpté. Angleterre, XVIIe siècle. Dégâts mineurs.No longer availableDim. H. 120 cmEstimate: € 80 / 100 -
#340
Een 18 karaats geelgouden ring bezet met een grote rookkwarts van +- 15 ct.
Une bague en or jaune 18 carats sertie d'un gros quartz fumé de +- 15 ct.No longer availableDim. 9,80 gEstimate: € 850 / 950 -
#679
Een Zwarte Woud klokje van zwartgelakt perenhout, met wit geëmailleerde wijzerplaat geflankeerd door porseleinen zuiltjes. Kastje beschilderd met kleurrijke guirlandes. Met slinger en gewichten.
Une horloge de la Forêt-Noire en bois de poirier laqué noir, avec un cadran en émail blanc flanqué de colonnes en porcelaine. Cabinet peint de guirlandes colorées. Avec pendule et poids.No longer availableDim. H: 47 cmEstimate: € 40 / 50 -
#303
Zeven boeken over Pablo Picasso, één Nederlands, één Duits, de overige in het Frans, waaronder “Picasso et le Théâtre”. Ed. Le Club français du Livre 1967.
Sept livres sur Pablo Picasso, un néerlandais, un allemand, les autres en français, dont « Picasso et le Théâtre ». Ed. Le Club français du Livre 1967.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#505
Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,82 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,82 ct.No longer availableDim. 5,26 gEstimate: € 1000 / 1200 -
#478
Een grote staande Boeddha van verguld hout.
Un grand bouddha debout en bois doré.No longer availableDim. H. 220 cmEstimate: € 600 / 800 -
#497
Rode Chinees porseleinen vaas, onderaan gemarkeerd.
Vase en porcelaine de Chine rouge, marqué en bas.No longer availableDim. h32cm x Ø21cmEstimate: € 175 / 200 -
#301
Een geslepen kristallen schotel op verzilverd metalen voet in barokke stijl. Enkele schilfers aan het glas. Bijgevoegd een verzilverd metalen mandje.
Un plat en cristal taillé sur une base en métal argenté de style baroque. Quelques éclats au verre. Inclus est un panier en métal argenté.No longer availableDim. Ø: 24 & 25 cmEstimate: € 60 / 80 -
#635Murano
lot 3 Murano Clowns, h32cm, h26cm, h22cm, divers kleurenpatroon.
lot 3 Clowns Murano, h32cm, h26cm, h22cm, diverses couleurs.No longer availableDim. H: 23-33 cmEstimate: € 75 / 95 -
#464Beniti CornelisPeriod: 1946-2017
“Compositie”, zeefdruk op papier, épreuve d’artiste, gesigneerd.
« Composition », sérigraphie sur papier, épreuve d'artiste, signée.No longer availableDim. h72,5cm x b55cmEstimate: € 120 / 180