#627
“Pilot.” Een beeld van zamak op houten sokkel. Naar Raphanel.
#611
Beeldje dame met zwaard, zamak op houten voet.
Figurine d’une dame à l'épée en régule sur socle en bois.No longer availableDim. h47cm x Ø15cmEstimate: € 80/120
#10
Une paire de boucles d'oreilles en or jaune 18 carats. On y ajoute une paire de boucles d'oreilles en or jaune 18 carats avec perles.No longer availableDim. 3,72 gEstimate: € 100/150 -
#427
Een zwaar porseleinen paard met bruin glazuur.
#241
#683
Antiek gietijzeren boekenpers.
#272
#337
Een heksenbol en een kandelaar van kwikglas.
#78
Een Victoriaanse tafelklok. Slijtage aan de wijzerplaat.
#188
Een paar Venetiaanse luchters met vergulde accenten.
#18
Een rond doosje van zwart gelakt papier-maché met bovenaan een gelithografeerde scène met een toverlantaarn en aan de binnenkant van het deksel een pornografische scène “Quatre pour un”. XIXde eeuw.
Une boîte ronde en papier mâché laqué noir avec une scène lithographiée avec une lanterne magique sur le dessus et une scène pornographique "Quatre pour un" à l'intérieur du couvercle. XIXème siècle.No longer availableDim. Ø 9 cmEstimate: € 100/120 -
Masker in gesculpteerd hout, deels ingekleurd, Baoulé - Ivoorkust.
#72
“Duinzicht.” Olieverf op paneel. Omstreeks 1900.
#62Emiel MaeyensPeriod: 1882-1952
"Nature morte aux soucis dans un vase avec une tasse à café”. Huile sur toile. Signée en haut à droite.No longer availableDim. h53,5cm x b62,5cmEstimate: € 120/160