Other lots in this auction
-
#446
Een halfrond mahoniehouten bijzettafeltje met drie tapse poten. XIXe eeuw.
Une table demi-lune en acajou à trois pieds fuseaux. XIXème siècle.No longer availableDim. 70 x 83 cmEstimate: € 50 / 80 -
#259
Een rijkelijk uitgewerkte en vergulde spiegel. Herstellingen.
Un miroir richement décoré et doré. Restaurations.No longer availableDim. 94 x 123,5 cmEstimate: € 200 / 240 -
#248
Een sac-a-perlesluchter met glazen kralen.
Un lustre sac-à-perles à perles en verre.No longer availableDim. l: 75 cmEstimate: € 100 / 160 -
#863
Een art deco bureaulamp van vol messing.
Une lampe de bureau en laiton plein Art Déco.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 100 / 120 -
#265
Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met twee parels, diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct. en twee saffieren van ± 0,20 ct.
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct sertie de deux perles, diamants ayant un poids total de ± 0,30 ct et de deux saphirs de ± 0,20 ct.No longer availableDim. 4,75 gEstimate: € 650 / 750 -
#835
Een bureaugarnituur van onyx, bestaande uit een inktpot, een briefopener en een vloeiblok.
Une garniture de bureau en onyx, comprenant un encrier, un coupe-papier et un tampon buvard.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#234
Een luchter van koper en glas met zes lichtarmen en versierd met kristallen pendeloques.
Un lustre en cuivre et verre à six points lumineux et décoration de pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 100 / 120 -
#807
Een balustervaas van cloisonné op messing met floraal decor.
Un vase balustre en cloisonné sur laiton, décor floral.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 40 / 80 -
#85Gioix
Een 18 karaats geel gouden dasspeld.
Une pince à cravate en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 11,60 gEstimate: € 300 / 400 -
#194Daniël Herbert Van der PollPeriod: 1877 - 1963
“Leeuwen van Juda aan de poort van de tempel van Salomon”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Lions de Judas au portes du temple Salomon”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 75 x 107 cmEstimate: € 400 / 600 -
#273
Twee lepels, een klein en groot vismes en verschillende koffielepels en een suikertang van zilver. Engelse keuren.
Deux cuillères, un petit et un grand couteau à poisson, différentes cuillères à café et une pince à sucre en argent. Poinçons anglaises.No longer availableDim. 363,10 gEstimate: € 100 / 150 -
#268Royal Dux
Een art nouveau siervaas van zachte pasta, versierd met planten en een jonge vrouw in hoogreliëf en met vergulde accenten.
Un vase en pâte de verre Art Nouveau, décoration de plantes et une jeune fille en haut-relief, accents dorés.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 200 / 240