Other lots in this auction
-
#167A. Trefoloni
Art deco beeldje van een meisje als clown gekleed. Brons en albast. Op marmeren voetje. Jaren dertig. Gesigneerd A. Tréfo.
Figurine Art Déco d'une jeune fille déguisée en clown. Bronze et albätre. Sur socle en marbre. Les années 30. Signé A. Trefo.No longer availableDim. H. 35 cmEstimate: € 500 / 600 -
#517
Een grote volle messingen kandelaar met gegraveerd decor.
Un grand bougeoir en laiton massif à décor gravé.No longer availableDim. h: 142 cmEstimate: € 140 / 220 -
#196
Een eikenhouten tafel in barokke stijl met gebeeldhouwde balusterpoten, eindigend in dolfijnen.
Table en chêne de style baroque avec pieds balustres sculptés, terminés par des dauphins.No longer availableDim. 75 x 120 x 90 cmEstimate: € 600 / 800 -
#74
“Havenzicht”. Olieverf op paneel. Zonder signatuur.
"Vue sur le port". Peinture à l'huile sur panneau. Sans signature.No longer availableDim. 34 x 42 cmEstimate: € 100 / 150 -
#33“Lilac time - Empire”.
Een porseleinen theepot met meerkleurig bloemen. Onderaan gemerkt.
Une théière en porcelaine aux fleurs multicolores. Marquée en bas.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 35 / 55 -
#179
Een vergulden houten spiegel in Louis-Philippestijl.
Miroir en bois doré de style Louis Philippe.No longer availableDim. 140 cm x 90 cmEstimate: € 200 / 240 -
#688
Een vaas in Booms glas. Lichte schade aan de rand.
Un vase en verre Boom. Légers dommages au bord.No longer availableDim. h: 23,5 cmEstimate: € 50 / 80 -
#95Val Saint-Lambert
Coupe op voetstuk van geslepen kristal. Deels in de massa groen gekleurd en versierd met een vergulde fries. Onderaan gemerkt.
Coupe sur piédouche en cristal taillé. En partie teinté vert dans la masse et orné d'une frise dorée. Marqué en bas.No longer availableDim. Ø 23 cm, H. 18 cmEstimate: € 100 / 150 -
#159Jan BollaertPeriod: 1958
“Gullivers reizen”. Een boek met een schilderswerkje in acrylverf op de achterflap. Gesigneerd en gedateerd op de verso 1995.
"Les voyages de Gulliver". Un livre avec une peinture acrylique sur la couverture arrière. Signée et datée 1995 au verso.No longer availableDim. 43 x 32 cmEstimate: € 300 / 500 -
#339
“Binnenzicht” en “In de keuken”. Twee etsen. Respectievelijk door Leon Brunin en E. Nicolie.
« Vue intérieure » et « Dans la cuisine ». Deux gravures. Par Léon Brunin et E. Nicolie respectivement.No longer availableDim. 22 cm x 30 cm & 24 cm x 20 cmEstimate: € 40 / 60 -
#384P. Andrea
“Straattafereel te Parijs”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Scène de rue à Paris". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 60 / 100 -
#293
Een paar messingen kandelaars met telkens 5 lichtpunten. Eclectische stijl.
Une paire de bougeoirs en laiton avec 5 points lumineux chacun. Style éclectique.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 80 / 120