#280
Une bague en or blanc 18 kt sertie d'un diamant central marquis de +- 0,50 ct et de princesses de diamants d'un poids combiné de +- 0,30 ct.No longer availableDim. 3,66 gEstimate: € 900/1000 -
#616Ghoum
Een Perzisch karpet van natuurzijde.
#163Royal Dux
"Chasseur avec butin et chien de chasse". Groupe de biscuits dans les tons typiques de brun, blanc cassé et doré. Marqué en bas avec le triangle et numéroté.No longer availableDim. H. 52 cmEstimate: € 300/400 -
#472
“Zeezicht Oostende.” Olieverf op board. Naar P. Permeke.
« Vue de la mer devant Ostende. Huile sur carton. D’après P. Permeke.No longer availableDim. 19 x 45 cmEstimate: € 60/80 -
#514
Een opgezette roofvogel.
Un oiseau de proie empaillé.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 40/60 -
#270
#323
Een geborsteld tinnen koffie- en theestelletje. Vierdelig op dienblad.
Service à thé et café en étain brossé. Quatre pièces sur plateau.No longer availableDim. 29 cm x 24 cmEstimate: € 80/100 -
#7
#578
Twee Egyptische hangers in de vorm van een cicade en een scarabee.
#376
Een hangkastje voor Japanse netsuke’s van tropisch hardhout.
#340
Een paternoster van parelmoer.
Un chapelet en nacre.No longer availableDim. l: 68 cmEstimate: € 25/50 -
#398
Een vaas van meerkleurig Italiaans glas.
Vase en verre italien multicolore.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 65/75