Similar lots by type
-
#749Vier aardewerken netsukes in de vorm van wijzen. Achteraan gemerkt. Eén handje manco, eentje beschadigd.
Quatre netsukes en faïence sous forme de sages. Marque au dos. Une petite main manquante, et une pièce avec dégâts.No longer availableDim. h: 5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#411Twee borden en een kom van meerkleurig aardewerk van Quimper. Onderaan gemerkt. XVIIIe, XIXe & XXe eeuw.
Deux assiettes et un bol en faïence polychrome de Quimper. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø: 23 & 25 cmEstimate: € 40 / 50 -
#463Een vaasje van Chinees aardewerk met een decor van bloesems.
Petit vase en faïence de Cine à décor de fleurons.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 55 / 60 -
#227Twee koffiepotten van Naams aardewerk met koperen monturen. Eén met restauratie aan een deksel.
Deux cafetières en faïence de Namur aux montures en cuiver. Une restauration à un couvercle.No longer availableDim. h: 25 & 38 cmEstimate: € 120 / 180 -
#438Een aardewerken vaasje met een handgeschilderd plantendecor en een iriserend glazuur.
Petit vase en faïence à décor végétal peint à la main. Glaçure irisante.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 32 / 36 -
#358Een sierbord van meerkleurig aardewerk van Rouen, versierd met een wapenschild in het plat en Lodewijk XV-motieven in reliëf.
Assiette décorative en faïence polychrome de Rouen décoré d’un blason et de motifs Louis XV en relief.No longer availableDim. 24 x 26 cmEstimate: € 100 / 150 -
#596Een sobere eikenhouten secretaire-bibliotheek met klapblad. Achter het klapblad zes kleine laden, eronder twee deuren. Bovenaan een opzet met twee beglaasde deuren. Medio XIXde eeuw.
Sobre bibliothèque-secrétaire à abattant, cachant six petits tiroirs. Le bas à deux portes pleines, le haut à deux portes vitrées. Milieu du XIXe siècle.No longer availableDim. H. 176 x 104 x 50 cmEstimate: € 300 / 400 -
#303Een schotel van Delfts aardewerk met een blauw op wit decor van een bloemenvaas op het plat en met motieven op de vleugel. Omstreeks 1800.
Plat en faïence de Delft à décor bleu et blanc d’un vase fleuri et avec une guirlande sur l’aile.No longer availableDim. Ø: 35 cmEstimate: € 100 / 150 -
#408Een schotel van Delfts aardewerk met tinglazuur.
Plat en faïence de Delft à glaçure à l’étain.No longer availableDim. Ø: 23 cmEstimate: € 40 / 50 -
#228Drie bordjes van Delfts aardewerk met meerkleurige decors, waarbij een koppel met een bloemenvaas in het decor en een pannekoekbordje met een decor van een personage met bloemen. Omstreeks 1800. (letsels aan de rand).
Trois assiettes en faïence de Delft à décor polychrome dont un couple décoré d’un vase fleurie et une assiette pannenkoek décorée d’un personnage et des fleurs. Vers 1800. (cheveux et usures au bord).No longer availableDim. Ø: 23 cmEstimate: € 250 / 350 -
#301Een schotel van Delfts aardewerk met een blauw op wit decor van een Chinese tuin.
Plat en faïence de Delft à décor bleu et blanc d’un jardin chinois.No longer availableDim. Ø: 35 cmEstimate: € 80 / 100 -
#651Joris Buseyne“Fantasiewezen”. Een beeld van gepatineerd keramiek. Onderaan gesigneerd en gedateerd ‘96.
”Être fantastique”. Une statue en céramique. Marque sous la base et datée ‘96.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 80 / 120 -
#428Twee oliekruiken van steengoed, waarbij één met bruin glazuur en een grijze met een pauw in het decor.
Deux cruches à huile en grès dont une à glaçure brune, l’autre grise décorée d’un paon.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 40 / 60 -
#381Een aardewerken scheerbekken met meerkleurig bloemenmotief. XIXe eeuw.
Bassin de rasage en faïence à décor polychrome de fleurs.No longer availableDim. b: 31 cmEstimate: € 30 / 40 -
#448RuschaEen aardewerken vaas met een meerkleurig geglazuurd decor van personages in een straatzicht. Onderaan gemerkt.
Vase en faïence à décor polychrome de personnages dans une rue. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 42 / 48 -
#723Een reeks van elf antieke Delftse tegels.
Suite de onze carreaux de Delft anciens.No longer availableDim. 13 x 13 cmEstimate: € 60 / 100 -
#153AmphoraEen art deco sierkruik van aardewerk met emaildecoratie van een vogel en andere motieven. Onderaan gemerkt.
Vase décoratif art déco en faïence à décor émaillé d’un oiseau et de plantes. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 150 / 200 -
#652Vier diverse antieke potten van steengoed.
Quatre pots anciens différents en grès.No longer availableDim. 32 - 48 cmEstimate: € 200 / 220 -
#747Royal Doulton, EnglandVier verschillende kleine ‘Character jugs’ van meerkleurig aardewerk. Allen gemerkt onderaan. Eén met randschilfer achteraan.
Quatre différentes petites “Character Jugs” en faïence polychrome. Marque sous la base. Un éclat à l’arrière.No longer availableDim. h: 8 & 9 cmEstimate: € 60 / 80 -
#667Twee kleine bustes en een krokodil van gebeeldhouwd ivoor. Afrikaans werk, eerste kwart XXste eeuw. Herstelling aan krokodil (L. 60 cm).
Deux petits bustes et un crocodile en ivoire sculpté. Travail africain, premier quart du XXe siècle. Réparation au crocodile (L. 80 cm).No longer availableDim. L. 60 cmEstimate: € 80 / 100 -
#218Een paar schotels van meerkleurig Hollands aardewerk met een decor van een bloemenvaas op het plat en een Japans geïnspireerd decor op de vleugel. XIXe eeuw. (haarscheur en letsels aan de rand).
Paire de plats en faïence polychrome hollandaise décorés d’un vase fleuri dans le creux et d’un décor à la japonaise sur les ailes. XIXe siècle. (Cheveux et usures au bord).No longer availableDim. Ø: 35 cmEstimate: € 150 / 200 -
#393Zes kopjes en schoteltjes van lusterware. Staffordshire, XIXe eeuw. Enkele restauraties.
Six tasses et soucoupes en lusterware. Staffordshire, XIXe siècle. Quelques restaurations.No longer availableDim. Ø: 8 & 13 cmEstimate: € 50 / 80 -
#507Een Chinees personage van meerkleurig aardewerk met sang-de-boeufglazuur. Binnenin gemerkt.
Personnage chinois en faïence polychrome à glaçure sang-de-boeuf. Intérieur marqué.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 60 / 100 -
#712Een terracotta schoorsteen.
Une cheminée en terre cuite.No longer availableDim. 78 cmEstimate: € 80 / 120
Other lots in this auction
-
#795Een messingen olielampje.
Une petite lampe à huile en laiton.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 20 / 30 -
#7Vier verschillende kandelaars, waarvan twee gemonteerd als lamp. We voegen er een messingen kandelaars met handvat aan toe.
Quatre bougeoirs différents dont deux montés en lampe. Et un petit bougeoir à anneau en laiton.No longer availableDim. h: 8 - 36,5 cmEstimate: € 25 / 40 -
#41Een Boheems kristallen karaf met zes glaasjes. Op presentatiespiegel.
Carafe en cristal de Bohème et six gouttes. Sur miroir de présentation.No longer availableDim. h: 7,5 & 30 cmEstimate: € 50 / 80 -
#672Een tweezijdige eikenhouten tafelbureau. Begin XXe eeuw.
Bureau-plat en chêne. Double face. Début XXe siècle.No longer availableDim. 150 x 85 cmEstimate: € 100 / 120 -
#462Jef De Coninck“Vlassenbroek”. Drie studies, inkt op papier. Allen gesigneerd.
“Vlassenbroek”. Trois études en encre sur papier. Les trois signées.No longer availableDim. 15 x 10 cmEstimate: € 30 / 40 -
#318Een presenteerkader met twintig Belgische geldstukken van 50 centimes tot 250 Frank.
Cadre de présentation contenant vingt pièces de monnaie belges de 50 centimes à 250 francs.No longer availableDim. 32 x 42 cmEstimate: € 20 / 30 -
#595Een mahoniehouten compactum wardrobe met twee grote deuren langs een centraal compartiment met vijf laden en twee deurtjes. XIXe eeuw.
Compactum Wardrobe en acajou ouvrant à deux grandes portes latérales et à cinq tiroirs et deux portes dans le centre. XIXe siècle.No longer availableDim. 205 x 228 x 54 cmEstimate: € 400 / 600 -
#597Een brede houten tuinbank.
Un banc de jardin en bois. Large.No longer availableDim. 87 x 197 cmEstimate: € 200 / 220 -
#558Een fijn gesculpteerde ivoren netsuke in de vorm van een pad met ratten, krekels en een schildpad. Gesigneerd. XIXe eeuw.
Netsuké finement sculpté en forme d’un crapaud portant des rats, des sauterelles et une tortue. Signé.No longer availableDim. h: 5,5 cmEstimate: € 150 / 180 -
#226Een eikenhouten meubel met twee maal twee deuren, versierd met cassettes in Spaanse stijl. Als basis vroeg XVIIIe eeuws.
Meuble en chêne à quatre portes, superposées deux par deux. Ornementation dans le goût Espagnol. Probablement construit à partir d’éléments du XVIIIe siècle.No longer availableDim. 164 x 144 x 55,5 cmEstimate: € 400 / 600 -
#149“Schapen en kippen in de stal”. Olieverf op paneel. Modern atelierwerk in de stijl van de XIXe eeuw.
“Moutons et poules dans la bergerie”. Huile sur panneau. Travail récent d’après les exemples du XIXe siècle.No longer availableDim. 20 x 26 cmEstimate: € 80 / 120 -
#413Drie boeken uitgegeven bij het Mercatorfonds:- Van Roosbroeck, “Willem de Zwijger”, 1974.- Prevenier/Blockmans, “De Bourgondische Nederlanden”, 1983- Marnix Gijsen, “Jaqueline en ik”, 1970Evenals “Leven en werk van M.C.Esher”, Ed. Meulenhof Amsterdam.
Trois livres ed. Mercatorfonds:- Van Roosbroeck, “Willem de Zwijger”, 1974.- Prevenier/Blockmans, “De Bourgondische Nederlanden”, 1983- Marnix Gijsen, “Jaqueline en ik”, 1970Ainsi que “Leven en werk van M.C.Esher”, Ed. Meulenhof Amsterdam.No longer availableEstimate: € 80 / 100

