#256Ronde notenhouten tafel met marmeren blad en gesculpteerde centrale driepoot.
Une table ronde en noyer à tablette en marbre et trépied central sculpté.No longer availableDim. Ø 100 cmEstimate: € 150 / 200 -
#281Een lot van acht bronzen voorwerpen/ bodemvondsten.
Un lot de huit objets/trouvailles en bronze.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#351Replica in hout van de Santa Maria, een van de schepen van Columbus.
Une réplique de la Santa Maria, un navire de Christophe Colomb.No longer availableDim. h: 72 cmEstimate: € 50 / 80 -
#222Henri Joseph PauwelsPeriod: Haasdonk 1903 - Beveren 1983“Garnaalvisser met paardenkar”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Pêcheur de crevettes et charrue”. Huile sur toile. Signée.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#266Een mahoniehouten tweedeursvitrine in Louis-Philippestijl.
#361Een lot van zeven Lindner Falzlos albums met Belgische postzegels vanaf 1849. Mooie reeksen en sommige oude FDC’s inbegrepen.
Un lot de sept albums Lindner Falzlos de timbres postes belges à partir de 1849. Contenant de jolies séries et quelques FDC anciens.No longer availableEstimate: € 300 / 400 -
#66Een mosterdpotje van sterling zilver. Gemerkt.
#523Een vaas van meerkleurig Muranoglas.
Un vase en verre polychrome Murano.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 80 / 100 -
#302Alex Van Cuyck“Brug over de Nete te Lier”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Pont au dessus de la Nèthe à Lierre”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 52 cmEstimate: € 100 / 150 -
#295Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht ± 1,18 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 1,18 ct.No longer availableDim. 4,17 gEstimate: € 900 / 1000