#129“Zeilboot”. Houtskool op papier. Gesigneerd.
“Voilier”. Fusain sur papier. Signé.No longer availableDim. 73 x 52 cmEstimate: € 40 / 50 -
#151Een paar kindjes van zandsteen.
#743Een lot XVIIIe en XIXe eeuws Japans en Chinees porselein, bestaande uit vier borden, twee schoteltjes en twee theepotjes. Borden en schotels gerestaureerd.
Un lot de porcelaine du Japon et de Chine du XVIIIème et XIXème siècle, comprenant quatre assiettes, deux plats et deux petites théières. Assiettes et plats avec restaurations.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#2Val St. LambertEen kleurloos kristallen geslepen vaas. Gemerkt onderaan.
#254K.M. Claessens“Waterlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Paysage fluvial”. Huile sur toile. Signée.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#381Een groot lot kunstboeken.
#691Michel HeremanPeriod: 1933 - 2000“Post-apocalyptisch wezen”. Een beeld van gepatineerd aardewerk. Gemonogrammeerd.
”Etre post-apocalyptique”. Une statue en faïence à patine. Monogramme.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 65 / 75 -
#452Een zeilbootje van filigraanwerk. Onder stolp.
Un petit voilier en filigrane sous cloche.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 30 / 35 -
Une série de cinq tasses et sous-tasses en porcelaine du Japon , décor polychrome de guerriers.No longer availableDim. ø: 10 & 12 cmEstimate: € 40 / 60 -
#336MalayerEen handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
Un coucou finement sculpté. Suisse,+- 1870. Avec balancier et poids.No longer availableEstimate: € 100 / 150