#602Marinella Pirelli“Rose e foglie fossili”. Een reeks van 8 lithografieën en een titelpagina achter plexiglas. Allen gesigneerd buiten de plaat en genummerd op 25 exemplaren.
”Rose e foglie fossili”. Une série de 8 lithographies et une page titre sous verre plexi. Signées hors planche et numérotées sur 25 exemplaires.No longer availableDim. 24 x 19 cmEstimate: € 160 / 200 -
#745Een 18 karaats wit en gouden Victoriaanse ring bezet met diamant oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct.
Bague victorienne en or jaune et blanc 18 ct sertie de diamants de taille ancienne ayant un poids total de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 4,61 gEstimate: € 350 / 450 -
”Vue portuaire”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 100 cmEstimate: € 100 / 150 -
#502“Spelende kinderen op het strand”. Olieverf op paneel.
”Enfants qui jouent sur la plage”. Huile sur panneau.No longer availableDim. 23 x 28 cmEstimate: € 80 / 120 -
#88Een paar kandelaars van grijsgepatineerd hout.
#89Jack GodderisPeriod: 1916-1971“Stilleven”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Nature morte”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 37 x 26 cmEstimate: € 100 / 150 -
#723Een lot borden met blauw-witte decors, waarbij vier Chinese van porselein en een Europees van aardewerk. (Laatste met barst).
Un lot d’assiettes , décors bleu sur blanc, dont quatre en porcelaine de Chine et en faïence d’Europe. Une avec éclat.No longer availableDim. Ø: 23 - 25 cmEstimate: € 40 / 50 -
#465Een 18 karaats wit gouden Amerikaanse trouwring bezet met een diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,21 ct.
Alliance américaine en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,21 ct.No longer availableDim. 2,50 gEstimate: € 250 / 35 -
Table de style Regency sur deux piétements, se terminant chaque fois en trois griffes de lion en bronze. A rallonge.No longer availableDim. 180 x 90 cmEstimate: € 120 / 160