#310Een 18 kt geelgouden trouwring.
An 18 kt yellow gold wedding ring.No longer availableDim. 3,62 gEstimate: € 100 / 130 -
#362Een aardewerken vierkante cachepot.
#48Val Saint LambertEen geslepen kristallen vaas met rood in de massa.
A cut crystal vase with red in the glass.No longer availableDim. 15cmEstimate: € 80 / 100 -
#38Een marionet uit een poesjenellentheater vervaardigd uit hout, stof en metaal.
A marionette made of wood, fabric, and metal from a Punch and Judy theater.No longer availableDim. h 96 cmEstimate: € 40 / 60 -
#141Edouard VereyckenPeriod: 1893-1967“Oostendse Zeeman”. Een uit steen gesculpteerde buste. Achteraan gesigneerd.
#560HermésEen veelkleurige armband van email. Met origineel tasje.
#73Lladro‘Pretty Ballerina, een Lladro beeld, modelnummer 5499 in originele verpakking.
Pretty Ballerina, a Lladro figurine, model number 5499 in original packaging.No longer availableDim. h 16 cmEstimate: € 60 / 80 -
#494Mathieu Kitanda“Een geschiedenis van Kongo, met Mobutu, Mgr Monsengwo en vele anderen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1992.
#203Lladro‘A Stich In Time’, een Lladro beeld, modelnummer 5344 in originele verpakking.
#45Een antieke paspop met linnen bekleding, staande op 3-potig houten staander.
#1Een vintage beeld van een arend in keramiek, onderaan gemerkt ‘Germany’.
A vintage ceramic sculpture of an eagle, marked 'Germany' on the bottom.No longer availableDim. h 32.5 cmEstimate: € 60 / 80