#393Een masker van gesculpteerd hout met vlechtwerk. Bamum, Kameroen.
#290Een halssnoer van donkere Tahitiparels met zilveren slot.
#448Een lot van drie majolica kandelaars met vergulde versieringen.
#301Een paar Chinees porselein gesculpteerde Fohondjes.
#595Roskopf PatentEen zakhorloge. Kleine schade aan de wijzerplaat.
#402Jozef MousPeriod: 1896-1968“Havenarbeiders”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
#542Frans Gijbels“Een paar barokke interieurs”. Pastel. Gesigneerd.
#121Een opgezette murene, taxidermie, begin 20e eeuw.
#472Een set van 2 miniatuurtjes in een benen lijstje.
#404Jozef MousPeriod: 1896-1968“Haven bij nacht”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd. Opschrift verso.
"Harbor at night". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom. Inscription on the back.No longer availableDim. 50 x 75cmEstimate: € 200 / 300 -
#352Een houten staf van een stamhoofd.
A wooden staff of a tribal chief.No longer availableDim. L. 75 cmEstimate: € 40 / 60