#378Mami Wata. Een bronzen beeldje van een zeemeermin. Senegal of Ivoorkust.
#65Twee 14 kt geelgouden ringen waarvan één trouwring en één bezet met fantasiestenen.
Two 14kt yellow gold rings, one of which is a wedding ring and the other set with fantasy stones.No longer availableDim. 5,80 gEstimate: € 140 / 260 -
#117Een paar geaderd marmeren cassolettes met losse deksels versierd met verguld bronsbeslag en leeuwenkoppen.
#358Een Chinees handbeschilderd dekselvaasje.
#41Guerin, BouffioulxEen aardewerken kruik met getorsde arm en versierd met een vis in reliëf, gelabeled en onderaan gemerkt Guerin Bouffioulx, medio 1930.
#161Een girandole van verguld brons met 6 lichtpunten en versierd met kristallen pendeloques en een driekantige pegel bovenaan.
A girandole of gilded bronze with 6 light points and adorned with crystal pendeloques and a triangular drop at the top.No longer availableDim. 73 x 35cmEstimate: € 150 / 250 -
#437Een polychroom houten masker. Gabon.
#327Een set van 2 handbeschilderde Chinese bowls, beide op houten sokkeltje.
A set of 2 hand-painted Chinese bowls, both on wooden bases.No longer availableDim. h 5 x Ø 12.5 cmEstimate: € 25 / 50