#451Een houten helmmasker getooid met twee kleine hoofden. Mogelijk Kameroen.
A wooden helmet mask adorned with two small heads. Possibly from Cameroon.No longer availableDim. 48 x 22 cmEstimate: € 60 / 80 -
#66Een Engels houten vitrinekast met Chinees geïnspireerd decor. Sporen van ouderdomsslijtage.
An English wooden display cabinet with Chinese-inspired decoration. Traces of age-related wear and tear.No longer availableDim. 104 x 60 x 40cmEstimate: € 100 / 120 -
#156Een acajou vitrinekast in 2 delen met 4 deuren en 1 lade.
#467Een fetisjbeeld met spijkers. Kongo.
#121Een opgezette murene, taxidermie, begin 20e eeuw.
#469Een Perzisch handgeknoopt tapijt.
#352Een houten staf van een stamhoofd.
#573QuimperEen set van 2 borden met muziekspelers/dansers, Henriot Quimper.
#274Dielens (?)“Stilleven met Bloemenvaas.” Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
#563Een lot van 4 vintage werktuigen, bestaande uit een scheepskompas, een lantaarn in zwart metalen omkasting, een houten handweegschaal en een grijptang.
A lot of 4 vintage tools, consisting of a ship's compass, a lantern in black metal casing, a wooden hand scale, and a pair of pliers.No longer availableDim. H: 14.5 & 24 cmEstimate: € 50 / 75 -
#471Een perzikvormige zalfdoos van Chinees porselein naar famille-noire voorbeeld. Onderaan gemerkt.
#227Jul. DillensBronzen profiel met laurierkrans op houten plaquette, draagt handtekening Jul Dillens.
Bronze profile with laurel wreath on a wooden plaque, bearing the signature of Jul Dillens.No longer availableDim. Ø 22 cmEstimate: € 80 / 120