#286Een massief eiken wiegje met kap uit de tweede helft van de 19e eeuw.
#579Een vierhoekige spiegel in Art Deco stijl.
#140Een parelhalssnoer bezet met 18 kt geelgouden slot en tussenstukken.
A pearl necklace set with an 18 kt yellow gold clasp and spacers.No longer availableEstimate: € 500 / 600 -
#259Michaux“Hoevelandschap”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
"View on a farm in a landscape". A painting, oil on panel. Signed at the bottom.No longer availableDim. 40 x 43,5cmEstimate: € 60 / 80 -
#141Edouard VereyckenPeriod: 1893-1967“Oostendse Zeeman”. Een uit steen gesculpteerde buste. Achteraan gesigneerd.
#26Een grote massief houten butler-tray met afneembaar dienblad.
#311Een milieu de table in verguld zamak in de stijl van art-nouveau.
#220Een 18 kt witgouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,20 ct.
An 18 kt white gold necklace with pendant set with brilliant cut diamonds with a total weight of approximately 1.20 ct.No longer availableDim. 7,5 gEstimate: € 1100 / 1200 -
#93Lladro Society‘A Wish Come True’, een Lladro beeld, modelnummer 07676 in originele verpakking.
"A Wish Come True", a Lladro figurine, model number 07676 in original packaging.No longer availableDim. h 24 cmEstimate: € 80 / 120 -
#62“De breister”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"The knitter". Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 69 x 49 cmEstimate: € 80 / 120