Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Vier diverse kelkvaasjes van kleurloos geslepen kristal. Alle gemerkt en genummerd.

Vier diverse kelkvaasjes van kleurloos geslepen kristal. Alle gemerkt en genummerd.

Quatre vases calices divers en cristal taillé incolore. Tous marqués et numérotés.
Dim. H. 27 cm (1) & 22 cm
SKU: 2604220295.
Auction day: 26 April 2022 19:00
Catalogue #295
Estimate: € 60 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #513

    Een antieke schouwpendule van Imariporselein met verguld bronzen leeuwenkoppen, vogels rond de wijzerplaat en bovenaan getooid met een griffioen.

    Ancienne pendule de cheminée en porcelaine d'Imari à têtes de lion en bronze doré, oiseaux autour du cadran et surmonté d'un griffon.
    No longer available
    Dim. h: 64 cm
    Estimate: € 550 / 600
  • #550

    Een 18 K witgouden ring bezet met witte en zwarte briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,18 ct.

    Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants blancs et noirs d'un poids combiné de +- 1,18 ct.
    No longer available
    Dim. 5,83 g
    Estimate: € 900 / 1000
  • #45
    Val Saint-Lambert

    Een paar kandelaars van kleurloos geslepen kristal. Onderaan gemerkt en genummerd.

    Une paire de bougeoirs en cristal taillé incolore. Marqué et numéroté en bas.
    No longer available
    Dim. H. 28 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #684
    Feltman, Weiden, Bavaria

    Een uitgebreid porseleinen eetservies met Chinees decor. Gemerkt.

    Un vaste service de table en porcelaine à décor chinois. Marqué.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #262
    Jean Platteel

    “Stilleven met fruit”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    "Nature morte aux fruits". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 16,5 x 24,5 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #351

    “Paar flamingo’s”. Een meerkleurig porseleinen groep. West-Duitsland. Onderaan gemerkt.

    "Flamants roses". Un groupe de porcelaine multicolore. Allemagne de l'Ouest. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #116

    Een paar gepolychromeerd gietijzeren bijzettafeltjes in Art Nouveau-stijl.

    Paire de tables d'appoint en fonte polychrome de style Art Nouveau.
    No longer available
    Dim. 60 x 46 x 36 cm
    Estimate: € 220 / 240
  • #259
    Léon Busschots

    “Bedevaart in de Kempen”. Olieverf op doek. Gesigneerd Busschots Leon. Gedateerd op de verso 1974.

    "Procession en Campine". Huile sur toile. Signée Busschots Léon. Datée au verso 1974.
    No longer available
    Dim. 60 cm x 80 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #555

    Een Engelse tafel met twee klapbladen.

    Table anglaise à deux abattants.
    No longer available
    Dim. 175 x 115 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #1

    Een uil van meerkleurig Muranoglas.

    Un hibou en verre polychrome de Murano.
    No longer available
    Dim. H. 30 cm
    Estimate: € 90 / 110
  • #691

    Drie kandelaars van verzilverd metaal van verschillende hoogtes.

    Trois bougeoirs en métal argenté de différentes hauteurs.
    No longer available
    Dim. h: 40, 46 & 52 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #164
    De Meyer

    “Hooischoven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    Gaines de foin. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 50 x 66 cm
    Estimate: € 180 / 240
View all auction items ›

Veiling 26 & 27 April 2022

Veiling volledig - 700 loten. Tentoonstelling op Vrijdag 22 & Zaterdag 23 april van 10.00 tot 17.00.

26 April 2022 19:00
27 April 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 April 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More