Other lots in this auction
-
#73
Een paar Medici-vazen van Brussels porselein. XIXe eeuw.
Une paire de vases Médicis en porcelaine de Bruxelles. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 25,5 cmEstimate: € 90 / 110 -
#102Dali
Een lithografie uit de reeks “La divine comedie”. Gesigneerd buiten de plaat.
Litho de la série “La divine comédie”. Signée hors planche.No longer availableDim. 25 x 17 cmEstimate: € 200 / 220 -
#513
Een antieke schouwpendule van Imariporselein met verguld bronzen leeuwenkoppen, vogels rond de wijzerplaat en bovenaan getooid met een griffioen.
Ancienne pendule de cheminée en porcelaine d'Imari à têtes de lion en bronze doré, oiseaux autour du cadran et surmonté d'un griffon.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 550 / 600 -
#49E. Dabremé
“Petite ferme walonne”. Olieverfstudie op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1930.
Petite ferme walonne. Etude à l'huile sur panneau. Signé et daté 1930.No longer availableDim. 21,5 cm x 26,5 cmEstimate: € 100 / 120 -
#688
Een vaas in Booms glas. Lichte schade aan de rand.
Un vase en verre Boom. Légers dommages au bord.No longer availableDim. h: 23,5 cmEstimate: € 50 / 80 -
#601
Een paar geglazuurd aardewerken vazen.
Paire de vases en terre vernissée.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 80 / 100 -
#667
Een lot van drie karaffen, waarbij twee van glas en één van kristal en een een kristallen decanter in verzilverd metalen voet.
Lot de trois carafes dont deux en verre et une en cristal dont une à carafe en cristal dans un socle en métal argenté.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#178Val Saint-Lambert
Een grote coupe op voetstuk van geslepen kristal, in de massa deels rood gekleurd. Onderaan gemerkt en met label.
Une grande coupe sur piédouche en cristal taillé, en partie teinté rouge dans la masse. Marqué en bas et avec étiquette.No longer availableDim. Ø 37,5 cm, H. 28 cmEstimate: € 350 / 450 -
#436
Een handgeknoopt wollen Beloutjtapijt.
Un tapis Beloutch en laine noué à la main.No longer availableDim. 260 x 200 cmEstimate: € 100 / 140 -
#439
“Bloemenstilleven.” Aquarel op papier. Haarlemse school. Onleesbaar gesigneerd.
"Fleur nature morte." Aquarelle sur papier. L'école d'Haarlem. Signé illisiblement.No longer availableDim. 36 x 54 cmEstimate: € 40 / 60 -
#482
Een regulateur in houten kast met geëmailleerde wijzerplaat met Romeinse cijfers. Met slinger en gewicht.
Un régulateur dans une gaine en bois avec cadran émaillé à chiffres romains. Avec pendule et poids.No longer availableDim. 130 x 41 cmEstimate: € 40 / 60 -
#118
Een bierpul met tinnen deksel van Brussels aardewerk, omstreeks 1820. Bijgevoegd een Brusselse buikkan, XVIIIe eeuws, fabric. Monbaerts.
Chope en poterie bruxelloise avec couvercle en étain, vers 1820. On y joint une verseuse pansue bruxelloise, XVIIIe siècle, fabrication Monbaerts.No longer availableDim. h: 21 cm - 24 cmEstimate: € 220 / 240