#181
“Karel de Stoute”. Bronzen groep met bruin patina. Op zwart marmeren sokkel. Getiteld: Charles le Téméraire. Merken noch signatuur. Een soortgelijke groep werd door Christie’s toegeschreven aan Frémiet, andere versies worden aan Theodore Gechter toegeschreven. De gieter is waarschijnlijk Eugène de LaBroue.
”Charles le Téméraire”. Un groupe en bronze à patine brune. Sur socle en marbre noir. Titre: Charles le Téméraire. Pas de marque ni de signature. Un groupe semblable à été dédié par Christie’s à Frémiet, d’autres versions à Théodore Gechter. Fondeur probablement Eugène de LaBroue.No longer availableDim. H. 37,5 cmEstimate: € 500/800 -
#340
Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met diamanten en robijnen princess cut met een gezamenlijk gewicht van ± 0,80 ct.
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct sertie de diamants Princess Cut et de rubis ayant un poids total de ± 0,80 ct.No longer availableDim. 3,02 gEstimate: € 450/550 -
#138Gustave Van VaerenberghPeriod: 1873 - 1927
Un buste de jeune femme en terre-cuite polychrome et blanc. Signature au dos et numéroté. Petit éclat au dos de la base.No longer availableDim. h: 63 cmEstimate: € 200/300 -
#760
Een halssnoer met vier rijen parels en geel gouden slot (te herstellen).
#371
Een kolompendule van zwartgelakt hout, versierd met inlegwerk. Napoleon III.
#813
#799
Een XIXe eeuws dubbelloops geweer met vuursteenmechanisme.
#645
#709P. Alechinsky
#424
Un baromètre-thermomètre en chêne et décorations sculptées. .No longer availableEstimate: € 60/100 -
#702Panamarenko
#766Amanaban