Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Vier glazen met geslepen voorstelling van Eisenhower, roosevelt, Churchill & Montgomery.
Vier glazen met geslepen voorstelling van Eisenhower, roosevelt, Churchill & Montgomery.
Vier glazen met geslepen voorstelling van Eisenhower, roosevelt, Churchill & Montgomery.
Vier glazen met geslepen voorstelling van Eisenhower, roosevelt, Churchill & Montgomery.
Vier glazen met geslepen voorstelling van Eisenhower, roosevelt, Churchill & Montgomery.

Vier glazen met geslepen voorstelling van Eisenhower, Roosevelt, Churchill & Montgomery.

Quatre verres à décor taillé représentant Eisenhower, Roosevelt, Churchill et Montgomery.
SKU: 2508200451.
Category: Glaswerk.
Auction day: 26 August 2020 19:00
Catalogue #451
Estimate: € 32 / 38
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #508

    Een vaas van meerkleurig Muranoglas.

    Vase en verre de Murano polychrome.
    No longer available
    Dim. h: 37 cm
    Estimate: € 65 / 85
  • #373

    Een lot oud apothekersglaswerk, bestaande uit flesjes, schaaltjes, buisjes, enz.

    Lot de verrerie de pharmacien dont bouteilles, plats, tubes etc.
    No longer available
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #258
    Gallé

    Een siercoupe en een klein vaasje van meerkleurig geëtst glas. Beide gemerkt. Kleine schilfers aan de basis (beide).

    Coupe et petit vase en verre polychrome décoré à l’eau forte. Les deux avec marque et avec petits éclats à la base.
    No longer available
    Dim. 6,5 & 8 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #639

    Een bronzen luchter met drie dubbele lichtpunten. Centraal een grote gekleurde glazen coupe. We voegen er vier glazen kapjes in dezelfde stijl aan toe. (Waarvan één met kleine schilfer)

    Lustre en bronze à trois double lumières. Coupe centrale en verre multicolore. Nous ajoutons quatre abat-jour en verre dans le même style (dont un avec éclat).
    No longer available
    Dim. h: +/- 100 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #338

    Drie verschillende clowns van meerkleurig Muranoglas.

    Trois différents clowns en verre de Murano polychrome.
    No longer available
    Dim. h: 18 - 27 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #701

    Een meerkleurig glazen bonbonnière met een reliëfdecor van kastanjebladeren. Gemerkt in het deksel ‘A.N.V.’. (schade aan het deksel).

    Bonbonnière en verre multicolore à décor de feuilles de châtaignier en relief. Marque A.N.V. dans le couvercle (couvercle endommagé).
    No longer available
    Dim. h: 15,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #404

    Zes gekleurde glazen in een messingen rekje. Medio XXe eeuw.

    Une série de six verres de couleurs dans une étagère en laiton. Mi XXième siècle.
    No longer available
    Dim. h: 10 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #131
    Montjoye - Legras

    Een siervaas van bruingroen glas met een met zuur geëtst, handgeschilderd en geëmailleerd decor van bloemen. Onderaan gemerkt. Frankrijk, omstreeks 1890.

    Vase décoratif en verre brun et verre décoré à l’eau forte et peint et émaillé à la main représentant des fleurs. Marque sous la base. Epoque Art Nouveau.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 250 / 350

Other lots in this auction

  • #406

    Vier Engelse mahoniehouten stoelen en een bijpassende armstoel. Eén rug te restaureren.

    Quatre chaises anglaises en acajou et un fauteuil assorti. Un dossier à restaurer.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #584

    Een Engelse tafel van mahoniehout met gedraaide poten. In twee delen verdeelbaar.

    Table anglaise en acajou aux pieds tournés. Peut se diviser en deux.
    No longer available
    Dim. 186 x 104 x 74 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #152

    “Vrouwenportret”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Enkele restauraties. XVIIe eeuw.

    “Portrait de femme”. Huile sur toile marouflé. Quelques restaurations.
    No longer available
    Dim. 38 x 32 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #122

    “Ruiter in een landschap”. Olieverf op paneel in de stijl van de XIXe eeuw. Apocrief gesigneerd.

    “Cavalier dans un payage”. Huile sur panneau dans le style du XIXe siècle. Signature apocryphe.
    No longer available
    Dim. 30 x 40 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #432

    “Compositie op krantenpapier”. Draagt een handtekening.

    “Composition sur papier de journal”. Porte une signature.
    No longer available
    Dim. 30 x 40 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #255
    Tissot

    Een kleine antieke dameshorloge in 18 karaats geelgouden kast.

    Petite montre à bracelet ancienne à boîtier en or jaune 18 K.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 70
  • #237
    Royal Doulton

    Een lot van zes polychroom porseleinen beeldjes van dames in jurk. Onderaan gemerkt.

    Lot de six statuettes en porcelaine polychrome représentant des femmes. Avec marque.
    No longer available
    Dim. h: 11 - 13 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #334
    Emile Van Damme - Sylva
    Period: 1853 - 1935

    “Portret van Mevrouw Van Damme”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd. en gedateerd 1908.

    “Portrait de Mme Van Damme”. Huile sur toile marouflée. Signée et datée 1908.
    No longer available
    Dim. 28 x 20 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #223
    Royal Doulton

    Een lot van vijf meerkleurig porseleinen beeldjes van dames in jurk. Gemerkt.

    Lot de cinq statuettes en porcelaine polychrome représentant des femmes. Avec marque.
    No longer available
    Dim. h: 16 - 20 cm
    Estimate: € 170 / 200
  • #459

    “Abendsonne”. Gemengde techniek. Gemonogrammeerd. Label achteraan.

    “Abendsonne”. Technique mixte. Monogrammée. Avec étiquette au verso.
    No longer available
    Dim. 53 x 71 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #684
    Alfons Van Meirvenne
    Period: °1932

    “Vechtende katten”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘87.

    “Chat lutant”. Huile sur toile. Signée et datée ‘87.
    No longer available
    Dim. 65 x 85 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #531

    Een balustervaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van personages. Onderaan gemerkt.

    Vase balustre en porcelaine de Chine avec décor polychrome de personnages. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 45,5 cm
    Estimate: € 200 / 300
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 Augustus 2020

De veiling is volledig - 800 loten. Downloads verkrijgbaar op de downloads pagina. Tentoonstelling van zaterdag 22 tot zondag 23 augustus van 11.00 tot 18.00

25 August 2020 19:00
26 August 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 August 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More