Similar lots by type
-
#732Colette CleerenPeriod: °1953
“Ontmoetingen met Claude van den Berge”. Ets en aquatint. Gesigneerd, gedateerd 1986 en genummerd 6/24
“Rencontres avec Claude van den Berge”. Eau-forte et aquatinte. Signée, datée 1986 et numérotée 6/24.No longer availableDim. 34 x 44 cmEstimate: € 20/30 -
#522
Een ingekleurde Japanse houtsnede. Gesigneerd. XIXe eeuw.
Gravure sur bois japonaise colorée. Signée, XIXe siècle.No longer availableDim. 39 x 26 cmEstimate: € 80/100 -
#449
Een lot van drie houtsneden:- “Kapel”. Dries Van den Broeck. Gesigneerd en genummerd 13/100 buiten de plaat.- “Begijnhof te Lier”. Lode Verhoeven. Gesigneerd en gedateerd ‘74 buiten de plaat.- “Naakt met dieren”. Gesigneerd en genummerd 250/300 buiten de plaat en gedateerd ‘82 binnen de plaat.
Lot de trois gravures sur bois:- Dries Van den Broeck. “Chapelle”. Signée et numérotée 13/100 hors planche.- Lode Verhoeven. “Béguinage de Lierre”. Signée et datée ‘74 hors planche.- “Nu aux animaux”. Signée et numérotée 250/350 hors planche et datée ‘82 dans la planche.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#472
Een lot grafiek:- “Dame in treincoupé” - C. Capri. Ets. Gesigneerd en gedateerd 1882 binnen de plaat.- “Vrouw achter blad”. - Jozef W. Cornelis. Ets. Gesigneerd buiten de plaat.- “Soldaten in een interieur”. - Piet Verhaert. Ets. Gesigneerd buiten de plaat.- “De taxateur”. - Linnig. Ets. Gesigneerd en gedateerd 1881 buiten de plaat.
Lot de gravures:- C. Capri. “Femme dans un coupé de train”. Eau-forte. Signée et datée 1882 dans la planche.- Jozef W. Cornelis. “Femme derrière une feuille”. Eau-forte. Signée hors planche.- Piet Verhaert. “Soldats dans un intérieur. Eau-forte. Signée hors planche.- Linnig. “L’évaluateur”. Eau-forte. Signée et datée 1881 hors planche.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#389
“Fox hunting scene” & “Scotland yard with park of the Banquetting house”. Twee ingekleurde Engelse gravures.
“Fox hunting scene” et “Scotland yard with park of the Banquetting house”. Deux gravures anglaises en couleurs.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#452
Een groot en gevarieerd lot oude topografische en religieuze gravures. Oorspronkelijk in boeken vervat en enkele beschadigd. XVIIde, XVIIIde en XIXde eeuw.
Grand lot varié de gravures topographiques et religieuses. Provenant de livres et quelques endommagées. XVIIe, XVIIIe et XIXe siècles.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#259Jaak GorusPeriod: Dendermonde 1901-1981
“Zomerse zondag te St. Anneke”. & “Oud St. Anneke”. Twee etsen. Gesigneerd en de tweede genummerd 22/35 buiten de plaat.
“Zomerse zondag te St. Anneke” et “Oud St. Anneke”. Deux eaux-fortes. Signées et la deuxième numérotée 22/35 hors planche.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#502Frans Nielsen
“Prismatische variaties c”. Zeefdruk. Gesigneerd, genummerd 74 en gedateerd ‘81.
“Variations prismatiques c”. Sérigraphie. Signée, numérotée 74 et datée 81.No longer availableDim. 48 x 50 cmEstimate: € 40/60 -
#698
Een gevarieerd lot reproducties met o.a. drie delen uit de reeks “Guide International de l’Art”, een topografisch schilderij van Gent en een schilderij van H. Verbaere.
Lot varié de reproductions dont trois parties de la série “Guide International de l’Art”, un tableau topographique de Gand et un tableau de Herman Verbaere.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#579Kees Van Bohemen
“Figuren”. Lithografie. Gesigneerd en genummerd 77/125 buiten de plaat.
“Personnages”. Lithographie. Signée et numérotée 77/125 hors planche.No longer availableDim. 80 x 60 cmEstimate: € 160/180 -
#14
Twee etsen:- “Zicht op Antwerpen”. Ingekleurde ets. Gesigneerd R. Hebbelinck en genummerd 202/350.- “Kathedraal Antwerpen”. Ets. Gesigneerd Romain Malfliet en genummerd 75/150.
Deux eaux-fortes:- “Vue d’Anvers”. Eau-forte colorée. Signée Roger Hebbelinck et numérotée 202/350.- “Cathédrale d’Anvers”. Eau-forte. Signée Romain Malfliet et numérotée 75/150.No longer availableDim. 24 x 19 & 28 x 11 cmEstimate: € 100/140 -
#34
Een paar met aquarel ingekleurde gravures van vogels. XIXe eeuw.
Paire de gravures aquarellées représentant des oiseaux. XIXe siècle.No longer availableDim. 23 x 19 cmEstimate: € 60/80 -
#349
Een lot van vier fotoportretten en één olieverfportret op doek. Begin XXe eeuw.
Lot de quatre portrait photographiés et un portrait en huile sur toile. Début du XXe siècle.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#339
Een lot grafiek, bestaande uit een Franse litho van een jachthond met zijn prooi, een ets van een waterput van Hebbelinck en een ets van een tubaspeler van Looymans.
Lot de gravures comprenant une litho française représentant un chien de chasse avec sa proie, une eau-forte d’un puits à eau par Hebbelinck et une eau-forte d’un jouer de tuba par Looymans.No longer availableEstimate: € 50/8à -
#602Karel Appel
“Figuren”. Lithografie. Gesigneerd, E.A. en gedateerd ‘74.
“Personnages”. Lithographie. Signée, E.A. et datée ‘74.No longer availableDim. 57 x 73 cmEstimate: € 420/500 -
#444Dries Van den BroeckPeriod: 1923 - 1995
Een lot van vijf grafische werken. Allen gesigneerd.
Lot de cinq gravures. Chaque pièce signée.No longer availableEstimate: € 50/60 -
#322
“Gevelzicht” & “Potagiepoort, Antwerpen”. Twee ingekleurde etsen. Resp. gesigneerd ‘Geudens’ & ‘Ruyten’. De eerste genummerd 260/350.
“Gevelzicht” et “Potagiepoort, Antwerpen”. Deux eaux-fortes en couleurs. Signées respectivement Geudens et Ruyten. La première numérotée 260/350.No longer availableDim. 25 x 30 & 54 x 36 cmEstimate: € 40/50 -
#512Kunichika
Een paar ingekleurde Japanse prenten. Beiden gesigneerd. Tweede helft XIXe eeuw.
Paire d’estampes japonaises en couleurs. Les deux signées. Deuxième moitié du XIXe siècle.No longer availableDim. 35 x 22 cmEstimate: € 100/160
Other lots in this auction
-
#274Jan Coopman
Een paar dorpstaferelen. Olieverf op doek op paneel. Gesigneerd.
Paire de vues de village”. Huile sur toile collée sur panneau. Signées.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#383Val St. Lambert
Een paar kandelaars van kleurloos geslepen kristal. Gemerkt.
Paire de candélabres en cristal taillé incolore. Avec marque.No longer availableDim. h: 10 cmEstimate: € 120/130 -
#114Felix EyskensPeriod: 1882 - 1968
“Stilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 100/120 -
#775Mori Bochara
Een antiek handgeknoopt wollen tapijt.
Tapis en laine ancien. Noué main.No longer availableDim. 105 x 180 cmEstimate: € 40/50 -
#723
Een schouwpendule van zwart marmer in Napoleon III -stijl met een geëmailleerde wijzerplaat met romeinse cijfers.
Pendule en marbre noir de style Napoléon III. Cadran émaillé blanc aux chiffres romains.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#603
Een lot glaswerk, bestaande uit een karaf met vier glazen met een handgeschilderd decor, twee dekselpotjes en een flesje van groen glas, een kleurloze bonbonnière zonder deksel en tien schaaltjes.
Lot de verreries, comprenant une carafe et quatre verres aux décors peints à la main, deux pots couverts et une bouteille en verre vert, une bonbonnière incolore sans couvercle et dix petits plats.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#513
Een moeder met kind en een personage van gesculpteerd steen. Afrikaans werk.
Mère et enfant et un personnage en pierre sculptée. Travail africain.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#369Victor AbeloosPeriod: 1881-1965
“Studie voor een portret van een oudere dame”. Houtskool en sanguine op papier. Gesigneerd en gedateerd 12/4/1934. We voegen er een portret van een heer aan toe in houtskool op papier, niet gesigneerd, maar gedateerd 26/12/1897 (17 x 15 cm).
“Etude d’un portrait d’une femme âgée”. Fusain et sanguine sur papier. Signé et daté 12/4/1934. Nous ajoutons un portrait d’un homme en fusain sur papier. Sans signature mais daté 26/12/1897 (17 x 15 cm).No longer availableDim. 35 x 26 cmEstimate: € 40/60 -
#59Jozef Tilleux
“Begijnhofkerk te Lier”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Eglise du béguinage de Lierre”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 24 x 34 cmEstimate: € 100/120 -
#771
Een koperen jardinière met versierselen (een engeltje op een dolfijn en twee sint-jacobsschelpen) en twee oren van brons.
Jardinière en cuivre décorée d’un angelot sur un dauphin et de deux coquilles saint jacques. Deux anses en bronze.No longer availableDim. Ø 36 cmEstimate: € 80/120 -
#348
Een lot Booms glas, bestaande uit drie verschillende vazen met gekartelde rand, een coupe, een bonbonnière een vaas kleurloze vaas met vergulde randen en een mauve vaasje.
Lot de verres de Boom comprenant trois différents vases aux bords ondulés, une coupe, une bonbonnière et un vase incoiore aux traits dorés et un petit vase mauve.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#639B. Bloms
“Winterlandschap met roeiboot”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage d’hiver à la chaloupe”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 64 x 88 cmEstimate: € 100/120