Similar lots by type
-
#489“Polka dot”. Inkt op papier.
Polka dot. Encre sur papier.No longer availableDim. 29 x 25 cmEstimate: € 150 / 250 -
#479“Kinderportret”. Gemengde techniek op papier. Draagt monogram. Kleine beschadiging aan de rechterkant.
Portrait d'enfants. Technique mixte sur papier. Porte monogramme. Légers dommages sur le côté droit.No longer availableDim. 28 x 26,5 cmEstimate: € 150 / 200 -
#79“De liefdesbrief”. Een ingekleurde potloodtekening. Periode Napoleon III.
La lettre d'amour. Un dessin au crayon de couleur. Epoque Napoléon III.No longer availableDim. 26 x 21 cmEstimate: € 75 / 90 -
#282“Meisjesportret”. Houtskool op papier. Gesigneerd en gedateerd 1890.
Portrait de fille. Fusain sur papier. Signé et daté 1890.No longer availableDim. 49,5v x 34 cmEstimate: € 40 / 50 -
#192Alfred OstPeriod: 1884 - 1945“De Heilige mis”. Een met aquarel gehoogde pentekening. Gemonogrammeerd.
La Sainte Messe. Un dessin à l'aquarelle à la plume rehaussée. Monogrammé.No longer availableDim. 24 x 17 cmEstimate: € 200 / 300 -
#249M. Verheyen“Straatzicht”. Pastel op papier. Gesigneerd.
“Scène de rue”. Pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 48 x 36 cmEstimate: € 60 / 80 -
#444Een reeks van vier Japanse prenten op rijstpapier. Naar de XIXe eeuw.
Une série de quatre estampes japonaises sur papier de riz. Vers le XIXe siècle.No longer availableDim. 25 x 18 cmEstimate: € 80 / 120 -
#434Jack GodderisPeriod: 1916-1971“Marine”. Olieverf op papier. Gesigneerd.
Marine. Huile sur papier. Signé.No longer availableDim. 39 x 27 cmEstimate: € 180 / 240 -
#374“Landschap”. Pastel op papier. Gesigneerd ‘Hodler’.
“Paysage”. Pastel sur papier. Signé 'Hodler'.No longer availableDim. 12 x 12 cmEstimate: € 60 / 80 -
#412Albert De DekenPeriod: 1915 - 2003“Paardenkoets”. Tekening op papier. Gesigneerd.
“Carrosse à cheval”. Dessin sur papier. Signé.No longer availableDim. 29 x 41 cmEstimate: € 100 / 120 -
#592GLTS“Fietser”. Aquarel op papier. Gemonogrammeerd.
Cycliste. Aquarelle sur papier. Monogrammée.No longer availableDim. 46 x 36 cmEstimate: € 40 / 50 -
#272Fr. Luyckx“Landschap”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
Paysage. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 35 x 45 cmEstimate: € 80 / 120 -
#344Alois De LaetPeriod: 1866 - 19492 werken op papier:- “Rustende arbeider”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat. (17,5 x 13,5 cm)- “Sloepen”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat. (17 x 24 cm)
2 oeuvres sur papier : - Ouvrier au repos. Une eau-forte. Signée à l'extérieur de la plaque. (17,5 x 13,5 cm) - Echaloupes. Une eau-forte. Signée à l'extérieur de la plaque .(17 x 24 cm)No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#59“Zeilboten”. Houtskool op papier. Gesigneerd rechts onderaan.
“Voiliers”. Fusain sur papier. Signé en bas à droite.No longer availableDim. 54 x 74 cmEstimate: € 100 / 120 -
#544“Vrouwelijk naakt”. Gemengde techniek op papier. Draagt monogram.
Femme nue. Technique mixte sur papier. Ours monogramme.No longer availableDim. 59 x 78 cmEstimate: € 200 / 300 -
#9“Portret van een oude dame”. Een potloodtekening op papier. Gesigneerd en gedateerd 1849.
Portrait d'une vieille dame. Un dessin au crayon sur papier. Signé et daté 1849.No longer availableDim. 23 x 18 cmEstimate: € 25 / 35 -
#189Alfred OstPeriod: 1884 - 1945“St Antonius”. Een pentekening. Gesigneerd.
Saint Antoine. Un dessin à la plume. Signé.No longer availableDim. 24 x 19 cmEstimate: € 200 / 250 -
#12Edgar BijtebierPeriod: 1875 - 1940“Polderlandschap”. Houtskool en pastel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1919.
Paysage des polders. Fusain et pastel sur papier. Signé et daté 1919.No longer availableDim. 25 x 46 cmEstimate: € 35 / 45 -
#259Fernand Allard l’OlivierPeriod: 1883 - 1933“Rustende soldaten”. Een studietekening, gemengde techniek op papier.
Soldats au repos. Un dessin d'étude, technique mixte sur papier.No longer availableDim. 46 x 64 cmEstimate: € 100 / 150
Other lots in this auction
-
#391Een Chinees porseleinen theepot met een decor van bloemen en vlinders. Met kopje en in mand.
Une théière en porcelaine de Chine à décor de fleurs et de papillons. Avec tasse et dans un panier.No longer availableDim. h: 14 cm (theepot)Estimate: € 65 / 75 -
#155Een paar 18 K witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,70 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18K serties de brillants d'un poids combiné de +- 0,70 ct.No longer availableDim. 1,40 gEstimate: € 600 / 800 -
#643Een driedelig klokstel van koper en zamak in barokke stijl en op gepolychromeerde houten sokkels. De kandelaars met drie lichtpunten en met putti. Siervaas van de pendule te restaureren.
Une pendule trois pièces en cuivre et régule de style baroque et sur socles en bois polychrome. Les bougeoirs à trois points lumineux et à putti. Vase décoratif de la pendule de cheminée à restaurer.No longer availableDim. h: 43 & 55 cmEstimate: € 120 / 200 -
#97Paul Dubois“Après le bain.” Terracotta beeld. Gesigneerd.
Après le bain. Sculpture en terre cuite. Signée.No longer availableDim. h 32 cmEstimate: € 120 / 140 -
#683Ernst HeubachEen oude Duitse pop met porseleinen hoofd. Gemerkt.
Une vieille poupée allemande à tête de porcelaine. Avec marque.No longer availableEstimate: € 35 / 50 -
#545Een gefineerde violontafel in Lodewijk XV-stijl met twee bijpassende gecanneerde stoeltjes en versierd met rocailles.
Une table violon de style Louis XV en placage avec deux chaises cannelées assorties et décorée de rocailles.No longer availableDim. 111 x 64 cmEstimate: € 120 / 200 -
#73Een schouwklokje van chroom en houten en met malachieten wijzerplaat.
Une pendule de cheminée en chrome et bois avec un cadran en malachite.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 100 / 120 -
#486Een verlengbare mahoniehouten tafel met vier stoelen in Directoirestijl. Met drie verlengbladen.
Une table extensible en acajou avec quatre chaises de style exécutif. Avec trois rallonges.No longer availableDim. 75 x 290 x 125 cmEstimate: € 400 / 600 -
#194Jos SchippersPeriod: 1868-1950“Aapje met boeket”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en met opdracht achteraan.
Singe au bouquet. Huile sur panneau. Signée et dédicacée au dos.No longer availableDim. 15,5 x 11,5 cmEstimate: € 300 / 500 -
#671SiemensEen vintage draagbare radio, model Club de Luxe. 1970.
Une radio portable vintage, modèle Club de Luxe. 1970.No longer availableDim. 19 x 29 x 9 cmEstimate: € 30 / 40 -
#606Een grote antieke dekenkoffer met gegalbeerd deksel en met smeedijzeren hengsels en binnenin een vakje en twee kleine laden.
Un grand coffre à linges antique avec couvercle galvanisé et poignées en fer forgé et à l'intérieur un compartiment et deux petits tiroirs.No longer availableDim. 78 x 121 x 63 cmEstimate: € 120 / 200 -
#378“Dansende putto”. Een beeldje van brons op groen marmeren sokkel. Vermoedelijk XVIIIe eeuw, sokkel later.
Putto dansant. Une statuette en bronze sur un socle en marbre vert. Vraisemblablement XVIIIe siècle, socle plus tard.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 160 / 180

