#629Een lot van vier vaasjes en een dekselvaasje van Imariporselein.
#709Een paar vaasjes van meerkleurig glas in de stijl van Gallé, waarbij één met bloemendecor en het ander met decor van distels.
Paire de petits vases en verre polychrome dans le style de Gallé dont un avec décor floral, l’autre aux chardons.No longer availableDim. h: 16 & 22 cmEstimate: € 60 / 80 -
#656Sarouk MahalEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#115Een 14 karaats geel gouden in filigraan bewerkte gebedskoker.
#749Een ovale Engelse tafel met kantelbaar blad.
#729Een balustervormige lampenvoet van metaal.
#768Een uitgebreide toiletset in lederen etui. Compleet.
#198Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983“Vaas met bloesems”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Vase avec des fleurs . Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 67 x 75 cmEstimate: € 50 / 80 -
#344Een houten kolompendule met inlegwerk. Met slinger en sleutel
#399Een notenhouten salontafeltje met glazen blad.
#649Oeil de boeuf met parelmoer ingelegd.
Oeil de boeuf incrusté de nacre.No longer availableEstimate: € 60 / 100