Other lots in this auction
-
#749Een ovale Engelse tafel met kantelbaar blad.
Une table anglaise ovale avec une tablette inclinable.No longer availableDim. 114 x 94 cmEstimate: € 60 / 100 -
#202Een notenhouten bibliotheek met drie gevitrineerde deuren bovenaan en onderaan een dubbele en twee enkele paneeldeuren en een uittrekbaar schrijfblad.
Bibliothèque à deux corps en noyer ouvrant à trois portes vitrées. Le dessous à quatre portes pleines. Tirette en ceinture.No longer availableDim. 214 x 198 x 47Estimate: € 200 / 300 -
#100Twee 22 karaats geel gouden munten. King George V. Gold Sovereign 1914 en 1918.
Deux pièces en or jaune de 22 carats. Roi George V. Souverain d'or 1914 et 1918.No longer availableDim. 15,97 gEstimate: € 700 / 800 -
#70Een 14 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,10 ct. en een grijze parel.
Une bague en or blanc 14 carats sertie de brillants d'un poids combiné de + - 0,10 ct. Et une perle grise.No longer availableEstimate: € 350 / 450 -
#12René De LannoyPeriod: 1907-1985“Portret”. Houtskool op papier. Gesigneerd.
Portrait. Fusain sur papier. Signé.No longer availableDim. 31 x 29 cmEstimate: € 30 / 40 -
#136Een Engelse eikenhouten klapsecretaire met drie laden onder het blad en met twee paneeldeuren in het opzet.
Un secrétaire pliant en chêne anglais avec trois tiroirs sous la tablette et deux portes à panneaux dans la partie supérieure.No longer availableDim. h: 201 x 103 x 35 cmEstimate: € 120 / 200 -
#377Een beddenpan van smeedijzer en messing.
Un bassin de lit en fer forgé et laiton.No longer availableDim. l: 100 cmEstimate: € 30 / 40 -
#1“Cocker met pup”, “Kaketoe” & “Poedel”. Drie beeldjes van meerkleurig Engels aardewerk, waarbij de eerste twee van Royal Doulton en het laatste van Beswick (staart poedel gelijmd).
“Cocker et pup”, “Cacatoès” et “Caniche”. Trois statuettes en faïence polychrome anglaise dont les deux premiers en Royal Doulton et le dernier de Beswick (queue du caniche recollée).No longer availableDim. h: 5 - 21 cmEstimate: € 30 / 50 -
#280Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen bezet met twee briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or jaune 18 carats serties de deux brillants d'un poids combiné de + - 0,40 ct.No longer availableDim. 1,06 gEstimate: € 360 / 450 -
#461Een kandelaar in de vorm van een bronzen kameel met verzilverde palmbladeren. XIXe eeuw.
Bougeoir en forme de chameau en bronze à feuilles de palmier argentées. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 50 / 70 -
#705Een groengepatineerd gietijzeren vogelbad met schelpvormig bassin en twee vogeltjes.
Bain d'oiseaux en fonte patinée verte avec bassin en forme de coquille et deux oiseaux.No longer availableDim. h: 91 cmEstimate: € 150 / 180 -
#619Een lot kleurloos kristal en glaswerk, bestaande uit vier verschillende vazen, een kan en twee karaffen.
Lot de cristal incolore et de verrerie, composé de quatre vases différents, un pichet et deux carafes.No longer availableDim. h: 20 - 40 cmEstimate: € 50 / 60

