Other lots in this auction
-
#255
Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van 0,81 ct. Kleur F-G.
Une chaîne en or blanc 18 ct avec pendentif serti de brillants ayant un poids total de 0,81 ct. Couleur F-G.No longer availableDim. 2,45 gEstimate: € 800/1000 -
#395Jacques Leleu Collection
Een vintage kersenhouten tweezits bank met losse linnen kussens met een bloemenmotief.
Un canapé à deux places vintage en cerisier.No longer availableDim. 145 x 97 x 95 cmEstimate: € 250/400 -
#170
Een 18 karaats wit gouden armband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,56 ct. en saffieren met een gezamenlijk gewicht van ± 1,20 ct.
Un bracelet en or blanc 18 ct serti de brillants ayant un poids total de ± 0,56 ct.No longer availableDim. 22,95 gEstimate: € 1300/1500 -
#120
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,56 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,56 ct.No longer availableDim. 3,90 gEstimate: € 550/650 -
#898
Twee verschillende messingen kandelaars.
Deux candélabres différents en laiton.No longer availableDim. h: 76 cmEstimate: € 30/35 -
#414Michel De Goeye
“De Kwezels.” Ets. Gesigneerd, épreuve d’artiste.
”Les bigotes”. Une eau-forte, signée. Epreuve d’artiste.No longer availableDim. 40 x 24 cmEstimate: € 20/25 -
#191
Een paar bronzen plaquettes met art nouveau vrouwenprofielen in reliëf naar ontwerpen van Alphonse Mucha.
Une paire de plaquettes en bronze aux profils de femmes en relief d’après Alphonse Mucha.No longer availableDim. 23,5 x 9 cmEstimate: € 200/280 -
#569
“Marilyn”. Een zeefdruk naar een werk van Andy Warhol. Uitgegeven bij Sunday B. Morning.
”Marilyn”. Une sérigraphie d’après une oeuvre par Andy Warhol. Édition par Sunday B. Morning.No longer availableDim. 90 x 90 cmEstimate: € 160/180 -
#809
Twee architecturale werken, bestaande uit een potloodtekening van een kapiteel en een XVIIe eeuwse gravure. De eerste gesigneerd en gedateerd 1927.
Deux oeuvres architecturales, dont un dessin au crayon représentant un chapiteau et une gravure du XVIIème siècle. Le premier est signé et daté 1927.No longer availableDim. 47 x 32 34 x 19 cmEstimate: € 65/75 -
#116
Een buffetkast met twee gemoulureerde deuren. Tijdperk Régence.
Un buffet à deux portes à moulures. Période Régence.No longer availableDim. 87 x 142 x 52 cmEstimate: € 120/200 -
#123
Een handgemaakte scheepsmaquette van een XIXe eeuwse klipper.
Une maquette marine faite main d’un clipper du XIXème siècle.No longer availableDim. l: 83 h: 60 cmEstimate: € 80/100 -
#743
Een pot van Chinees porselein met goudgepatineerde ribben en het deksel getooid met een haan. Onderaan gemerkt.
Un pot chinois côtelé doré et motifs de bandes polychrome. Marque sous la base. Un coq en porcelaine sur le couvercle.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 100/140