Other lots in this auction
-
#433“Man met ezel”. Een groepje van terracotta.
”Homme et âne”. Un groupe en terre cuite.No longer availableDim. h: 14 cmEstimate: € 30 / 40 -
#355Pierre BalmainEen vergulde horloge in originele doos en certificaat.
Montre à bracelet plaquée dans la boîte d’origine et avec certificat.No longer availableEstimate: € 150 / 200 -
#11Val St. LambertEen lampenvoet van groen kristal. Gemerkt.
Un pied de lampe en cristal vert. Marque.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 30 / 40 -
#225Een lang fijn parelcollier met zoetweterparels en een 18 karaats geelgouden slot.
Collier de perles d’eau douce long et fin, fermoir en or jaune 18 ct.No longer availableEstimate: € 250 / 300 -
#107Karl LagerfeldEen zwartlederen tasje met rode voering. Met stofhoes.
Un petit sac à main en cuir noir. Avec sac anti-poussières.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 100 / 150 -
#140Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met een centrale diamant van ± 1 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct. en onyx.
Chaîne en or blanc 18 ct et son pendentif serti d’un diamant central de ± 1,00 ct et de brillants ayant un poids total de ± 0,30 ct.No longer availableDim. 18,31 gEstimate: € 1400 / 1600 -
#773Een verzilverd metalen kruisbeeld onder glazen stolp.
Un crucifix en métal argenté sous cloche.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 50 / 60 -
#450“Leeuwenjacht.” Een miniatuur uit gesculpteerd parelmoer. West-Indisch werk.
“La chasse au lion”. Miniature en nacre sculpté. Travail des Indes.No longer availableDim. 7 x 14,5 cm 56,40 gEstimate: € 100 / 120 -
#68Yalacta, FranceEen art deco stolp van bakeliet, met aluminium geïsoleerd. Gemerkt.
Une cloche Art-Déco en bakélite, avec isolation en aluminium. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø: 26 cmEstimate: € 40 / 60 -
#284Gustave Van SteenwegenPeriod: 1905-1986“Bloemenvaas”. Een achterglasschildering. Gesigneerd.
”Vase à fleurs”. Une peinture sous-verre. Signée.No longer availableDim. 65 x 55 cmEstimate: € 120 / 140 -
#645Een 18 karaats wit gouden ring bezet diamanten en baguettes met een gezamenlijk gewicht van ± 0,60 ct. en een centrale robijn van ± 0,40 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants et de baguettes ayant un poids total de ± 0,60 ct et d’un rubis central de ± 0,40 ct.No longer availableDim. 3,72 gEstimate: € 600 / 700 -
#369Een messingen lampenvoet met drie lichtarmen.
Pied de lampe à trois branches de lumière en laiton.No longer availableDim. h: 170 cmEstimate: € 80 / 120

