Other lots in this auction
-
#144Henri De Clerck“Stilleven met koperen ketel”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nature morte, bouilloire en cuivre”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 44 x 54 cmEstimate: € 60 / 100 -
#402Michelle Wiser“Provençaals landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Paysage Provençal”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 100 / 150 -
#363Vier borden, waarvan drie borden van Brussels of Parijs’ porselein en een Engels.
Un lot de trois assiettes en porcelaine de Bruxelles, France et Anglais.No longer availableDim. Ø: 22 cmEstimate: € 40 / 60 -
#276Een sobere gefineerde rechthoekige eettafel. Verlengbaar.
Une table dînatoire rectangulaire en bois de placage sobre. A rallonges.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#570Een 18 karaats wit en geel gouden armband bezet met diamanten en baguetten met een gezamenlijk gewicht van ± 7 ct.
Bracelet en or blanc et jaune 18 ct serti de diamants et de baguettes ayant un poids total de ± 7,00 ct.No longer availableDim. 22,50 gEstimate: € 3000 / 3300 -
#719André GoezuPeriod: °1939“Personages met paard”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 91/100 buiten de plaat.
”Personnages et cheval”. Une lithographie. Signée et numérotée 91/100 hors planche.No longer availableDim. 53 x 38 cmEstimate: € 40 / 60 -
#640Girard PerregauxEen roestvrij stalen horloge. Quartz. Swiss.
Montre en acier inoxydable. Quartz. Swiss.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#16Een sigaretten doos van zilver met datum in email en Kerstherdenking 1914-1915.
Une boîte à cigarettes commémorative de la fête de Noël 1914-1918. En argent, date en émail.No longer availableDim. 193,37 gEstimate: € 250 / 350 -
#317“De Weg Terug”. Jaargang 1, vanaf Februari 1931. Ingebonden.
De Weg Terug. Première année, Février 1931. Première parution. Reliure.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#180Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een centrale diamant van ± 1,02 ct. H. SI1 en diamanten met een gezamenlijk gewicht ± 0,44 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie d’un diamant central de ± 1,02 ct. Couleur H. SI1 et de diamants ayant un poids total de ± 0,44 ct.No longer availableDim. 4,77 gEstimate: € 3000 / 3300 -
#547Een gefineerd rond tafeltje in art decostijl.
Une petite table ronde style Art Déco.No longer availableDim. Ø: 60 cmEstimate: € 200 / 240 -
#464Een paar Japanse houtsneden met erotische voorstellingen.
Une paire de gravures sur bois japonais, représentations érotiques.No longer availableDim. 33,5 x 23,5 cmEstimate: € 200 / 240

