Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Vier kandelaars met verzilverd metalen monturen en op zwart marmeren voet.

Vier kandelaars met verzilverd metalen monturen en op zwart marmeren voet.

Quatre candélabres en métal argenté et marbre noir.
Dim. h: 60 cm
SKU: 1012190395.
Auction day: 10 December 2019 19:00
Catalogue #395
Estimate: € 80 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #598

    Een zittende Boeddha van verguld brons.

    Un Bouddha assis en bronze doré.
    No longer available
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 250 / 300
  • #438

    Een paar gedreven roodkoperen kandelaars in Adamstijl. Vroeg XIXe eeuw.

    Une paire de candélabres en cuivre repoussé rouge, style Adam. Début XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #146

    Een gebogen Engelse commode van mahoniehoutfineer met drie grote en twee kleine laden.

    Une commode courbée en bois de placage acajou à trois grands et deux petits tiroirs.
    No longer available
    Dim. b: 106 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #352
    Romain Malfliet
    Period: 1910 - 2006

    “Kathedraal - Brabo - Antwerpen”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 55/100 buiten de plaat.

    ”Cathédrale - Brabo - Anvers”. Une eau-forte. Signée et numérotée 55/100 hors planche.
    No longer available
    Dim. 49 x 37 cm
    Estimate: € 55 / 65
  • #409

    Een mahoniehouten violontafel op centrale voet.

    Une table violon en acajou sur pied central.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 70
  • #213
    Hermés Paris

    “Les Bois de Boulogne”. Een kleurrijke zijden sjaal. Gemerkt en in originele doos.

    ”Les Bois de Boulogne”. Un châle en soie de couleurs. Marque et emballage d’origine.
    No longer available
    Dim. 88 x 83 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #257

    “Michel Ange et la Chapelle Sixtine”. Ed. Lafont. Parijs, 1965.

    ”Michel Ange et la Chapelle Sixtine”. Ed. Lafont, Paris 1965.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 30
  • #549

    “Vissersboot op de Nijl”. Aquarel op papier. Draagt handtekning ‘Ch. Godeby’.

    ”Bateau de pêche sur le Nil”. Aquarelle sur papier. Porte la signature ‘Ch. Godeby’.
    No longer available
    Dim. 34 x 26 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #334
    Wim Hoogstraten

    “Art in sport - Waterpolo”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 38/250 buiten de plaat. Glas gebarsten.

    ”Art in sport - Waterpolo”. Une lithographie. Signée et numérotée 38/250 hors planche.
    No longer available
    Dim. 40 x 56 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #518

    Een reeks van drie borden van Imariporselein.

    Une série de trois assiettes en porcelaine Imari.
    No longer available
    Dim. Ø: 22 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #112
    Frans Van Genesen
    Period: 1887 - 1945

    “Heidelandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Bruyères”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #483

    Een lot van drie balustervormige decoraties van gedraaid hout.

    Un lot de trois décorations de forme balustre en bois tourné.
    No longer available
    Dim. h: 25 - 27 cm
    Estimate: € 30 / 40
View all auction items ›

Veiling 10 & 11 December 2019

10 December 2019 19:00
11 December 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 10 December 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More