#500JuveniaEen 18 karaats geel gouden horloge met geel gouden polsband.
#401Royal BochEen zittende beer van monochroom wit aardewerk naar ontwerp van Rik Delrue. Gemerkt.
Un ours assis en faïence blanche monochrome d’après une oeuvre par Rik Delrue.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 30 / 35 -
#331Een tulpenvaasje en een zoutstrooier van Sterling zilver.
#173Hermés Paris“Brides de Gala”. Een kleurrijke zijden sjaal. Gemerkt en in originele doos.
#546Een gefineerd rond tafeltje in art decostijl.
#782Een Engelse cakestaander met drie niveaus. Regency-stijl.
#361Een lot van zeven Lindner Falzlos albums met Belgische postzegels vanaf 1849. Mooie reeksen en sommige oude FDC’s inbegrepen.
Un lot de sept albums Lindner Falzlos de timbres postes belges à partir de 1849. Contenant de jolies séries et quelques FDC anciens.No longer availableEstimate: € 300 / 400 -
”Portrait de jeune fille”. Crayon sur papier. Avec tampon monogramme.No longer availableDim. 19 x 17 cmEstimate: € 80 / 100 -
#2Val St. LambertEen kleurloos kristallen geslepen vaas. Gemerkt onderaan.
#148Een lot bestaande uit zeven schelpen, drie koralen en een zee-egel.
#563Een wandelstok van gesculpteerd been en gezwart hout.
#182“Stilleven met boeken en rozen”. Olieverf op doek. Herdoekt.
”Nature morte, livres et roses”. Huile sur toile. Retoilée.No longer availableDim. 66 x 54 cmEstimate: € 100 / 160