Other lots in this auction
-
#614
“Compositie met zand en diverse verfsoorten”. Rond paneel. Draagt een handtekening.
”Composition, sable et peintures”. Un panneau rond. Porte une signature.No longer availableDim. Ø 65 cmEstimate: € 200/300 -
#772
“Compositie”. Houtsnede. Gemonogrammeerd P.J. Toegeschreven aan Paul Joostens.
”Composition”. Une gravure sur bois. Monogramme P.J. Attribuée à Paul Joostens.No longer availableDim. 40 x 25 cmEstimate: € 100/120 -
#211
Een neo-barok KInd Jezus van polychroom gebeeldhouwd hout. Onderdeel van een groter geheel, mogelijk oorspronkelijk met Sint-Jozef.
Un Enfant Jésus en bois polychrome sculpté néo-baroque. Fait partie d’un ensemble bien plus grand, probablement avec Saint Joseph.No longer availableDim. H. 62 cmEstimate: € 300/400 -
#110
Een 18 karaats roze gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,50 ct. en een centrale rookkwarts van ± 5 ct.
Une bague en or rose 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 1,50 ct et d’un quartz fumé de ± 5 ct.No longer availableDim. 6,34 gEstimate: € 800/1000 -
#722Utagawa KunisadaPeriod: 1786 - 1865
“The Eitai Bridge”. Een Japanse houtsnede. Gesigneerd buiten de plaat.
”The Eitai Bridge”. Une gravure sur bois japonaise. Signée Utagawa Kunisada.No longer availableDim. 25 x 27,5 cmEstimate: € 120/160 -
#588
Een glazen Chinese snuffbottle.
”Un flacon dit ‘snuff bottle’.No longer availableDim. h: 9 cmEstimate: € 220/240 -
#571
“Man op paard”. Een beeld van monochroom wit porselein in de stijl van het blanc de Chine.
Une statue en Blanc-de-Chine d’un homme sur un cheval.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 140/160 -
#305
Een paar 18 karaats wit gouden bloemvormige oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,60 ct. en smaragden met een gezamenlijk gewicht van ± 2,40 ct.
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc en forme de fleur sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,60 ct et d’émeraudes ayant un poids total de ± 2,40 ct.No longer availableDim. 10,18 gEstimate: € 1000/1200 -
#491
Beeld van een man. Gebeeldhouwd hout. Baule, Ivoorkust.
Une statue d’un homme en bois sculpté. Baule, Côte d’Ivoire.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 40/50 -
#468
“Non met manden”. Een beeld van meerkleurig aardewerk. Onderaan gemerkt. Turijn.
”Bonne-soeur et paniers”. Une statue en faïence polychrome. Marque sous la base. Turin.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 25/40 -
#829Frans RosPeriod: 1883-1968
“Interieur van de St.-Gummaruskerk te Lier”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Intérieur de l’église Saint-Gommaire à Lier”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 30 x 25 cmEstimate: € 80/100 -
#124
“Verrezen Christus”. Olieverf op doek. Vlaamse school, XVIIe eeuw. Herdoekt en licht gerestaureerd.
”La résurrection du Christ”. Huile sur toile. Ecole flamande, XVIIème siècle. Retoilée et restaurée.No longer availableDim. 66 x 45 cmEstimate: € 120/200