Other lots in this auction
-
#656TabrizEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis persan en laine nouée main.No longer availableDim. 303 x 197 cmEstimate: € 120 / 200 -
#897Een lot van vijf kristallen champagnecoupes met gedecoreerde steel.
Un lot de cinq coupes à champagne en cristal.No longer availableEstimate: € 20 / 25 -
#591“Fluitspelende geisha”. Een Japans bronzen beeld. Op houten sokkel.
”Geisha et flûte”. Une statue en bronze japonaise. Sur socle en bois.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 180 / 200 -
#658Een cartooneske koe van zwartgelakt metaal.
Une vache cartoonesque en métal laqué noir.No longer availableDim. h: 42 cm; l: 52 cmEstimate: € 420 / 460 -
#585Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct.
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 13,19 gEstimate: € 700 / 800 -
#350Zes verschillende 18 karaats geel gouden gegraveerde slavenarmbanden.
Six bracelets en or jaune 18 ct différents.No longer availableDim. 42,20 gEstimate: € 900 / 1000 -
#180PequignetEen 18 karaats wit en geel gouden ketting met hanger bezet met één briljant van ± 0,10 ct.
Une chaîne en or blanc et jaune 18 ct et pendentif serti d’un brillant de ± 0,10 ct.No longer availableDim. 5,12 gEstimate: € 300 / 400 -
#34Hütten“Herenportret”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1970.
”Portrait d’homme”. Huile sur panneau. Signé et daté 1970.No longer availableDim. 60 x 45 cmEstimate: € 25 / 35 -
#791Val St. LambertTwee vazen van geslepen kristal, waarbij één kleurlos en blauw en de andere kleurloos en mauve. Niet gemerkt. De blauwe met kleine schilfer.
Deux vases en cristal taillé, dont un incolore et bleu, l’autre incolore et mauve. Pas de marques. Un éclat au vase bleu.No longer availableDim. 17 & 22 cmEstimate: € 80 / 120 -
#860BeuchatEen roestvrij stalen herenhorloge model Cousteau SP350. In origineel etui. Nieuwstaat.
Une montre pour hommes en acier inoxydable modèle Cousteau SP350. Dans son étui d’origine. Rue Neuve.No longer availableEstimate: € 150 / 200 -
#651“Ruiter te paard”. Een Japans bronzen beeld.
”Cavalier à cheval”. Une statue japonaise en bronze.No longer availableDim. h: 85 cm l: 75 cmEstimate: € 600 / 800 -
#705Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger, het slot bezet met diamant oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct. (centrale steen ontbreekt).
Une chaîne en or blanc 18 ct et pendentif, le fermoir serti de diamant ancienne taille ayant un poids total de ± 0,30 ct. Pierre centrale manquante.No longer availableDim. 7,30 gEstimate: € 150 / 200

