#656TabrizEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#526Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
Une carpette orientale en laine nouée main.No longer availableDim. 180 x 115 cmEstimate: € 35 / 50 -
#698Een Chinees schrijftafeltje van roodgelakt hout met een gevacheteerd blad.
#424Een eikenhouten barometer-thermometer met gesculpteerde versieringen. Glas gebarsten.
Un baromètre-thermomètre en chêne et décorations sculptées. .No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#745Een 18 karaats geel gouden Dinh Van scheermesje.
#247Een mosterdpotje en een asbak van kleurloos kristal met zilveren monturen.
#719Een antieke eikenhouten scribaan. Zonder sleutels.
#115Franz Josef van Oostenrijk. 1915. Een gouden munt 986 ‰ en 3,48 g. in een 9 karaats geel gouden hanger.
Franz Josef d’Autriche. 1915. Une pièce en or 986 ‰ et 3,48 gr. Dans un pendentif en or jaune 9 ct.No longer availableDim. 4,85 gEstimate: € 150 / 200 -
#285Een 18 karaats roze kleurige armband bezet met verschillende kleuren saffier met een gezamenlijk gewicht van ± 5,50 ct.
Un bracelet en or rose 18 ct serti de saphirs de couleurs ayant un poids total de ± 5,50 ct.No longer availableDim. 13 gEstimate: € 1000 / 1200 -
#732“Abstracte personages”. Gemengde techniek op doek.
”Personnages abstraits”. Techniques mixtes sur toile.No longer availableDim. 53 x 63 cmEstimate: € 120 / 200 -
#235Alunno StendardEen paar 18 karaats geel gouden oorbellen.
Une paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 12,78 gEstimate: € 280 / 350 -
#569“Damesportret”. Pastel op papier.
”Portrait de dame”. Pastel sur papier.No longer availableDim. 27 x 19 cmEstimate: € 150 / 180