#830Een Tsjechische bajonet. Mauser VZ-24. Gemerkt ‘Z’.
#2Limoges FranceEen lot van 6 porseleinen eierdopjes met floraal decor. Gemerkt.
#495Een 18 karaats geel gouden schakelketting.
#754Leonor Fini“Personage”. Een lithografie, gesigneerd en genummerd 181/200 buiten de plaat .
”Personnage”. Une lithographie, signée et numérotée 181/200 hors planche.No longer availableDim. 38,5 x 32 cmEstimate: € 100 / 120 -
#747Een paar houten Art-Deco lampenvoeten.
#766AmanabanEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#55Een 14 karaats geel gouden broche in de vorm van een vogel bezet met robijnen en saffieren met een gezamenlijk gewicht ± 1 ct. (één saffiertje ontbreekt).
Une broche en or jaune 14 ct en forme d’oiseau sertie de rubis et de saphirs ayant un poids total de ± 1 ct. (un saphir manquant).No longer availableDim. 17,32 g h: 8 cmEstimate: € 300 / 400 -
#521“Surrealistisch vrouwelijk naakt”. Een modern houten beeldhouwwerk.
#564“Stilleven met fruit”. Olieverf op doek.
”Nature morte, fruits”. Huile sur toile.No longer availableDim. 100 x 100 cmEstimate: € 150 / 200 -
#102Jouet“Zicht op Hoei”. Pastel op papier. Gesigneerd.
”Vue sur Huy”. Pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 40 / 60 -
#163Fersonn“Zittende hond”. Een bronzen beeld op marmeren sokkel. Gesigneerd.
Chien assis”. Une statue en bronze sur socle en marbre.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 220 / 240