Similar lots by type
-
#229
Een porseleinen jardinière op piëdestal met putti in hoogreliëf op een roze gemarmerde achtergrond en met vergulde strikken. Vermoedelijk Italiaans.
Une jardinière en porcelaine à piédestal avec des putti en haut relief sur fond marbré rose et avec des nœuds dorés. Vraisemblablement italien.No longer availableDim. h: 77 + 30 cmEstimate: € 80/120 -
#528
Een os van gesculpteerd jadeïet.
Un bœuf de jadéite sculpté.No longer availableDim. l: 24 cmEstimate: € 150/180 -
#228
Een dekseldoos van kobaltblauw porselein met een meerkleurig bloemendecor. Gemerkt ‘A.C.F.”
Boîte à couvercle en porcelaine bleu cobalt à décor floral multicolore. Marquée 'A.C.F.No longer availableDim. Ø: 23 cmEstimate: € 80/100 -
#181
“Jachtluipaarden”. Een gepatineerd bronzen groep.
Guépards. Un groupe en bronze patiné.No longer availableDim. l: 85 cmEstimate: € 900/1000 -
#546
Een dameshoofd van meerkleurig Muranoglas in de geest van Picasso.
Tête de femme en verre polychrome de Murano dans l’esprit de Picasso.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 160/180 -
#533
Een paar gestileerde messingen ramskoppen.
Une paire de têtes de bélier stylisées en laiton.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 450/500 -
#547
Een stier van meerkleurig Muranoglas.
Un taureau en verre de Murano polychrome.No longer availableDim. l:52 cmEstimate: € 160/180 -
#640
Een bronzen groepje in de vorm van een rat op een boek op marmeren sokkel.
Un groupe en bronze en forme de rat sur un livre sur un socle en marbre.No longer availableDim. 9 x 11 cmEstimate: € 35/45 -
#377
Een kleine bronzen voorstelling van Ganesh. Tibetaans werk.
Une petite représentation en bronze de Ganesh. Travail tibétain.No longer availableDim. h: 7,5 cmEstimate: € 80/120 -
#191
Een paar kandelaars van brons en meerkleurig porselein in de vorm van papegaaien.
Une paire de bougeoirs en bronze et porcelaine multicolore en forme de perroquets.No longer availableDim. h: 47 & 52 cmEstimate: € 550/600 -
#197
“Vrouw met vaas”. Een gepatineerd vol gipsen beeld.
Femme au vase. Une statue en plâtre patiné plein.No longer availableDim. h: 72 cmEstimate: € 60/100 -
#147
“Danseres”. Een gepatineerd bronzen beeld op zwart marmeren sokkel naar een werk van Bruno Zack.
Danseuse. Une statue en bronze patiné sur un socle en marbre noir d'après une oeuvre de Bruno Zack.No longer availableDim. h: 53 cmEstimate: € 300/400 -
#676
Een Chinees porseleinen paraplubak met een decor van bloemen en vogels. Vernislaag te verwijderen.
Un porte-parapluie en porcelaine de Chine décoré de fleurs et d'oiseaux. Le vernis s'enlève.No longer availableDim. h: 57 cmEstimate: € 80/100 -
#521
Een bronzen vrouwenhoofd op wit marmeren sokkel.
Une tête de femme en bronze sur un socle en marbre blanc.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 160/180 -
#204
Een paar vazen van Japans porselein. Onderaan gemerkt. Tijdperk Meiji.
Paire de vases en porcelaine du Japon. Marque sous la base. Epoque Meiji.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 150/200 -
#157
“Jonge vrouw met putti”. Een bronzen groep naar Mathurin Moreau. Met cachet.
Jeune femme aux putti. Un groupe en bronze d'après Mathurin Moreau. Avec cachet.No longer availableDim. h: 56 cmEstimate: € 200/300 -
#520
Een paar dekselvazen van Chinees porselein met een decor van kostbaarheden in cartouches, omgeven door bloemen.
Paire de potiches en porcelaine de Chine décorées d’objets précieux dans des cartouches entourées de fleurs.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 180/200 -
#359A. Decroos
“Biddende mensen bij een kapelletje “. Aquarel op papier. Gesigneerd.
Personnes priant dans une chapelle. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 30 x 38 cmEstimate: € 100/150 -
#193
Een neushoorn van gepatineerd brons.
Un rhinocéros en bronze patiné.No longer availableDim. l: 35 cmEstimate: € 420/450 -
#532
Een paar cilindervazen van Chinees porselein met een blauw op wit bloemen- en plantendecor.
Paire de vases cylindriques en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc de fleurs et de plantes.No longer availableDim. Ø: 20 cmEstimate: € 130/150 -
#214
Een paar kandelaars van meerkleurig porselein en messing, opgebouwd uit een sierstuk, getooid met een papegaai en met twee lichtpunten in de vorm van plantenranken met porseleinen bloemen. Apocrief gemerkt achteraan.
Une paire de candélabres en porcelaine polychrome et laiton, une pièce décorative est surmontée d’un perroquet portant deux lumières en forme de guirlandes aux fleurs en porcelaine. Marque apocryphe au verso.No longer availableDim. h: 82 cmEstimate: € 750/800 -
#568
“Zittende jongeling”. Een vintage beeld van donkergeglazuurd aardewerk.
Jeunesse assise. Une statuette vintage de terre cuite émaillée sombre.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 60/80 -
#530
Een paar dekselvazen van Chinees porselein met een blauw op wit decor van personages in cartouches op vegetale achtergrond.
Paire de potiches en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc de personnages dans des cartouches sur fond végétal.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 180/200 -
#183P.J. Mène
“Jager met jachthond”. Een bronzen groep op zwart marmeren sokkel. Gesigneerd.
Chasseur avec chien de chasse. Un groupe en bronze sur un socle en marbre noir. Signé.No longer availableDim. h:Estimate: € 1600/1800
Other lots in this auction
-
#395
Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
Un tapis oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. 160 x 107 cmEstimate: € 25/35 -
#252Piet Mees
“Winters landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Paysage d'hiver. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 50/60 -
#561
Een gesculpteerd Balinees houten beeld.
Une statue balinaise en bois sculpté.No longer availableDim. h: 74 cmEstimate: € 30/50 -
#675Beshir
Een handgeknoopt Afghaans wollen karpetje.
Un tapis en laine afghane noué à la main.No longer availableDim. 176 x 119 cmEstimate: € 40/50 -
#331Val St. Lambert
Twee geslepen kristallen asbakken, waarbij één kleurloze en één rood gedubbeld.
Deux cendriers en cristal taillé, un incolore et un rouge doublé.No longer availableDim. Ø: 15 & 15 cmEstimate: € 50/60 -
#666
Een stoomgebogen staande houten kapstok.
Un porte-manteau debout en bois courbé à la vapeur.No longer availableDim. h: 200 cmEstimate: € 40/60 -
#577
Een gemberpot van meerkleurig Chinees porselein met een houten deksel.
Un pot à gingembre en porcelaine de Chine multicolore avec un couvercle en bois.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 80/100 -
#548
Een driedelig mahoniehouten salongarnituur met gecanneerde zit, bestaande uit een zitbank en twee stoelen. Eén zit beschadigd.
Un ensemble de salon en acajou trois pièces avec siège canné, composé d'un canapé et de deux chaises. L'un est endommagé.No longer availableDim. 90 x 125 cm h: 95 cmEstimate: € 200/240 -
#443
Een sierbord van meerkleurig Chinees porselein, versierd met een bloemendecor. Onderaan gemerkt.
Une assiette décorative en porcelaine de Chine multicolore, décorée d'un motif floral. Marquée en bas.No longer availableDim. Ø: 31 cmEstimate: € 50/80 -
#241
Twee verschillende bajonetten met metalen schede en houten greep. Vermoedelijk van Franse en Belgische afkomst.
Deux baïonnettes différentes avec fourreau en métal et manche en bois. Vraisemblablement d'origine française et belge.No longer availableDim. 38,5 & 52,5 cmEstimate: € 80/120 -
#88
Een art deco schouwklok van albast en marmer, versierd met twee zamakken gazellen.
Pendule de cheminée art déco en albâtre et marbre, à décor de deux gazelles en zamac.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 60/100 -
#176
Een blank houten vitrine in Hollandse stijl met onderaan drie laden en de kroon rijkelijk uitgewerkt met linten en een siervaas
Une vitrine en bois blanc de style hollandais avec trois tiroirs en bas et la couronne richement décorée de rubans et d'un vase décoratif.No longer availableDim. 252 x 166 x 54 cmEstimate: € 120/200