#398Een oranje metalen bureaulamp, verstelbaar. Ongemerkt. Jaren 50 design.
#653Een lot van 2 koperen batik stempels, waarvan 1 met vogels en 1 met floraal patroon. Java Tjap, Indonesië.
A lot of 2 copper batik stamps, one with birds and one with a floral pattern. Java Tjap, Indonesia.No longer availableDim. 20 x 18 cmEstimate: € 60 / 80 -
#558Een Chinese lachende Boeddha in steen gehouwen, in zittende positie.
#543Limoges Raynaud & Co.Een 99-delig porseleinen servies met floraal decor. Vroeg 20e eeuw, onderaan gemerkt.
#697Een oud Perzisch aardewerken potje met Iznik decoratie.
#285Een grote geel koperen kerkelijke kandelaar met Cherubijnen op de voet en klauwpoten. Naar de oudheid.
A large brass church candle holder with Cherubs on the base and claw feet. Inspired by antiquity.No longer availableDim. h 72 cmEstimate: € 60 / 80 -
#418Een porseleinen Imari sierbord met floraal decor. Onderaan gemerkt.
A porcelain Imari decorative plate with floral design. Marked at the bottom.No longer availableDim. Ø 47 cmEstimate: € 60 / 80 -
#309G. Lorenz“Boslandschap met vijver”. Een schilderij, gemengde techniek op papier. Onderaan in passe-partout gesigneerd, vermoedelijk “G.Lorenz” en gedateerd 1923.
"Wooded landscape with pond". A painting, mixed media on paper. Signed at the bottom in mat, presumably "G.Lorenz" and dated 1923.No longer availableDim. 12,5 x 17,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#354“Modernistisch landschap bij ochtendgloren”. Olieverf op paneel. Onduidelijk gesigneerd.
"Modernist landscape at dawn". Oil on panel. Signed unclearly.No longer availableDim. 37 x 43 cmEstimate: € 40 / 60