#652J. Rousseau“De visser”. Een zamakken beeld van een jongeman met een mand gevuld met vissen en een haakstok. Getekend J. Rousseau.
#468Salvatore Melani Arnova 194Een vintage gipsen beeld van een Afrikaanse man in kano. Onderaan gesigneerd en gemerkt. Salvatore Melani voor Arnova 480.
A vintage plaster statue of an African man in a canoe. Signed and marked at the bottom. Salvatore Melani for Arnova 480.No longer availableDim. 29 x 45 cmEstimate: € 150 / 200 -
#224Jan De Graef“Bloemenstilleven”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Flower still life." A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 54 x 44 cmEstimate: € 200 / 300 -
#651Een art-deco tafellamp met een bronzen beeld van een druivenmeisje gezeten op marmer. Achteraan een lamp tussen twee halfronde glazen platen.
An Art Deco table lamp with a bronze sculpture of a grape girl seated on marble. At the back, a lamp between two semi-circular glass plates.No longer availableDim. 21 x 35 x 15 cmEstimate: € 60 / 80 -
#668Een lot porselein in paasthema bestaande uit een bruids-pot in de vorm van een groot ei met in biscuit twee tortelduifjes, twee Putti die een ei dragen en een meisje met mandje naast een ei.
#47Een massief gesculpteerd eikenhouten beeld van Christus met het Heilig Hart. Gesigneerd N. Gorus. Heeft enkele barsten en een herstelling aan de linker knie, alsook een pink en een wijsvinger missend.
A solid sculpted oak statue of Christ with the Sacred Heart. Signed N. Gorus. Has some cracks and a repair on the left knee, as well as a missing pinky and index finger.No longer availableDim. h 69 cmEstimate: € 60 / 80 -
#495Een handgeknoopt tapijt, Tekke Turkoman Hatchlu/Ensi Yurt.
A hand-knotted carpet, Tekke Turkoman Hatchlu/Ensi Yurt.No longer availableDim. 204 x 161 cmEstimate: € 200 / 300