Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Vier paar kandelaars en een kerkkandelaar van geel koper.

Vier paar kandelaars en een kerkkandelaar van geel koper.

Quatre paires de candélabres et un candélabre d’église en cuivre jaune.
SKU: 2405160617.
Category: Uncategorized.
Auction day: 25 May 2016 19:00
Catalogue #617
Estimate: € 50 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #295

    Een lot van 25 originele mini luxe flesjes in doosjes van Armani, Versace, Davidoff, Cacharel, Leonard, Joop, Van Cleef en Arpels en Balmain.

    Lot de 25 flacons miniatures originaux de luxe dans leurs boîtes d’Armani, Versace, Davidoff, Cacharel, Leonard, Joop, Van Cleef et Arpels et Balmain.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 100
  • #375

    Een lot van 25 originele mini luxe flesjes in doosjes van Armani, Versace, Davidoff, Cacharel, Leonard, Joop, Van Cleef en Arpels en Balmain.

    Lot de 25 flacons miniatures originaux de luxe dans leurs boîtes d’Armani, Versace, Davidoff, Cacharel, Leonard, Joop, Van Cleef et Arpels et Balmain.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 100
  • #704

    Een reproductie van een kaart van de ‘Leo Belgicus’ uit de XVIIe eeuw en een tweede van een kaart van Antwerpen uit 1565.

    Reproduction d’une carte dite “Leo Belgicus” du XVIIe siècle et une carte d’Anvers de 1565.
    No longer available
    Dim. 46 x 54 & 32 x 68 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #595
    Salvatore Ferragamo en Esprit

    Twee vaporisators eau de parfum van 30 en 50 ml in gesloten verpakking. We voegen er een vaporisator Dolce & Gabbana van 100 ml aan toe.

    Deux vaporisateurs d’eau de parfum de 30 et de 50 ml en emballage fermée. Nous ajoutons un vaporisateur Dolce & Gabbana de 100 ml.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 100
  • #35
    Visage

    Vier verschillende horloges van roestvrij staal in originele doos.

    Quatre différentes montres en acier inoxydable dans leurs boîtes d’origine.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #634
    Gerard Verlinden

    “De rede van Antwerpen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    “La Rade d’Anvers”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 60 x 90 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #5
    Golf Sport

    Drie verschillende horloges van roestvrij staal in originele doos.

    Trois montres différentes en acier inoxydable dans leurs boîtes d’origine.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #370

    Een lot van 25 originele mini luxe flesjes in doosjes van Armani, Versace, Davidoff, Cacharel, Leonard, Joop, Van Cleef en Arpels en Balmain.

    Lot de 25 flacons miniatures originaux de luxe dans leurs boîtes d’Armani, Versace, Davidoff, Cacharel, Leonard, Joop, Van Cleef et Arpels et Balmain.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 100
  • #205
    Lancôme

    “Trésor”. Een parfum van 15 ml.

    “Trésor”. Un parfum de 15 ml.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 80
  • #330
    Yves Rocher

    Drie vaporisators eau de toilettes van 100 en 60 en 30 ml.

    Trois vaporisateurs d’eau de toilette de 100, 60 et 30 ml.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 80
  • #376

    Eikenhouten pubtafeltje met kruisverbinding en met een lade in de gordel. XIXde eeuw.

    Table de café en chêne à entretoise et à un tiroir en ceinture. XIXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #315

    Een lot van 25 originele mini luxe flesjes in doosjes van Armani, Versace, Davidoff, Cacharel, Leonard, Joop, Van Cleef en Arpels en Balmain.

    Lot de 25 flacons miniatures originaux de luxe dans leurs boîtes d’Armani, Versace, Davidoff, Cacharel, Leonard, Joop, Van Cleef et Arpels et Balmain.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 100
  • #265

    Een lot van 25 originele luxe flesjes in doosjes van Armani, Versace, Davidoff, Cacharel, Leonard, Joop, Van Cleef en Arpels en Balmain.

    Lot de 25 flacons originaux de luxe dans leurs boîtes d’Armani, Versace, Davidoff, Cacharel, Leonard, Joop, Van Cleef et Arpels et Balmain.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 100
  • #385

    Een lot van 25 originele mini luxe flesjes in doosjes van Armani, Versace, Davidoff, Cacharel, Leonard, Joop, Van Cleef en Arpels en Balmain.

    Lot de 25 flacons miniatures originaux de luxe dans leurs boîtes d’Armani, Versace, Davidoff, Cacharel, Leonard, Joop, Van Cleef et Arpels et Balmain.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 100
  • #285

    Een lot van 25 originele mini luxe flesjes in doosjes van Armani, Versace, Davidoff, Cacharel, Leonard, Joop, Van Cleef en Arpels en Balmain.

    Lot de 25 flacons miniatures originaux de luxe dans de boites d’Armani, Versace, Davidoff, Cacharel, Leonard, Joop, Van Cleef et Arpels et Balmain.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 100
  • #360

    Een lot van 25 originele mini luxe flesjes in doosjes van Armani, Versace, Davidoff, Cacharel, Leonard, Joop, Van Cleef en Arpels en Balmain.

    Lot de 25 flacons miniatures originaux de luxe dans leurs boîtes d’Armani, Versace, Davidoff, Cacharel, Leonard, Joop, Van Cleef et Arpels et Balmain.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 100
  • #744
    F. Wouters

    “Boerenerf met schuur”. Olieverf op doek. Gesigneerd linksonder.

    “Basse cour et grange”. Huile sur toile. Signée en bas à gauche.
    No longer available
    Dim. 52 x 75 cm
    Estimate: € 50 / 100
  • #280
    Liu-Jo de Jeanne en Provence

    Twee vaporisators eau de parfum van 50 en 60 ml in gesloten verpakking. We voegen er een vaporisator L’Occitane van 50 ml aan toe.

    Deux vaporisateurs d’eau de parfum de 5O et de 60 ml en emballage fermée. Nous ajoutons un vaporisateur L’Occitane de 50 ml.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 100
  • #240

    Antieke Franse barometer. Begin XIXe eeuw.

    Baromètre ancien français. Début du XIXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #355

    Een lot van 25 originele mini luxe flesjes in doosjes van Armani, Versace, Davidoff, Cacharel, Leonard, Joop, Van Cleef en Arpels en Balmain.

    Lot de 25 flacons miniatures originaux de luxe dans leurs boîtes d’Armani, Versace, Davidoff, Cacharel, Leonard, Joop, Van Cleef et Arpels et Balmain.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 100
  • #45
    Swarovski

    Een horloge met lederen polsband in originele doos.

    Montre à bracelet en cuir dans la boîte d’origine.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 100
  • #220
    Creature

    Een eau de parfum van 50 ml.

    Eau de parfum de 50 ml.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 60
  • #705

    Een kristallen luchtertje met zes lichtpunten en versierd met pendeloques.

    Petit lustre en cristal à six points de lumière orné de pendeloques.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 180
  • #585
    Yves Saint Laurent

    Armbanden rond een eau de Toilette. Rive gauche 100 ml en één vaporisator van 25 ml.

    Bracelets autour d’une eau de toilette. Rive gauche 100 ml et un vaporisateur de 25 ml.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 80

Other lots in this auction

  • #185

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,65 ct. en een calcedoon van ± 18,72 ct.

    Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,65 ct. et d’une calcédoine de ± 18,72 ct.
    No longer available
    Dim. 6,70 g
    Estimate: € 1900 / 2000
  • #394

    Een lot biscuit, bestaande uit een edel jong koppel, een bloemvormige coupe, gedragen door drie engeltjes, een staande dame met lauwerkrans, drie wedgwood asbakjes en een groepje met drie spelende kinderen.

    Lot de biscuits comprenant un jeune couple de qualité, une coupe en forme de fleur portée par trois angelots, une dame debout avec couronne de lauriers, trois cendriers en Wedgwood et un groupe de trois enfants jouant.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #699

    Twee appliques van geel koper met twee lichtpunten.

    Deux appliques en cuivre jaune à deux lumières.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #329
    Ward Eecken

    “Stilleven met bloemen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Nature morte aux fleurs”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 79 x 57 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #224

    “Portret van een edelman”. Olieverf op doek. Naar een werk van Frans Hals.

    “Portrait d’un gentilhomme”. Huile sur toile. D’après un oeuvre de Frans Hals.
    No longer available
    Dim. 116 x 92 cm
    Estimate: € 50 / 100
  • #291

    Een paar hoornvazen van meerkleurig en verguld porselein. Onderaan gemerkt. Naar het Vieux de Bruxelles.

    Paire de cornets en porcelaine polychrome et dorée de type Vieux Bruxelles. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #37

    een inktstel van verguld brons met glazen inktpotje. Gesigneerd ‘A. Marrionet’. Tijdperk art nouveau. We voegen er een inktpot van meerkleurig porselein met koperen monturen. Onderaan gemerkt ‘Limoges’.

    Deux encriers. L’un de style art nouveau en bronze doré avec récipient en verre, signé A. Marrionet, l’autre en porcelaine polychrome aux montures en cuivre, marqué Limoges.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #484
    Armand Jamar
    Period: 1870-1946

    “Landschap met vijver en hoeven”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1905.

    “Paysage à l’étang et aux fermes”. Huile sur toile. Signée et datée 1905.
    No longer available
    Dim. 50 x 36 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #99
    Jan Van Cleemput

    “Winters neerhof”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    “Paysage rural en hiver”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 39 x 47 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #565
    André Franquin

    “Le Facteur est Mon Ami”. Ed. Dupuis/La Poste 1992. Gelimiteerde uitgave: 5000 ex. Met bijpassende postzegel en eerstedagstempel. Hard cover, als nieuw.

    “Le Facteur est Mon Ami”. Ed. Dupuis/La Poste 1992. Edition limitée: 5000 ex. Avec le timbre assorti. Hard cover, comme neuf.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #271

    Twee bronzen XVIIIde eeuwse vijzels.

    Deux mortiers en bronze. XVIIIe siècle.
    No longer available
    Dim. H 8 en 10 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #229
    Max Retoré

    “Marine”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1898. Inscriptie op verso: “Rade et hôpital de Greenwich Angleterre. Etude peinte par moi, Max Retoré, Septembre 98.

    “Voilier devant la rade”. Huile sur toile. Signée et datée 1898. Inscrite au verso: “Rade et hôpital de Greenwich Angleterre. Etude peinte par moi, Max Retoré, Septembre 98”.
    No longer available
    Dim. 60 x 90 cm
    Estimate: € 500 / 700
View all auction items ›

Veiling van 24 & 25 Mei 2016

Deze veiling is volledig. 800 loten.

24 May 2016 19:00
25 May 2016 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 May 2016 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More