Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Vier paar kandelaars, waarbij twee van rood koper, een paar van messig en een paar van wit metaal.

Vier paar kandelaars, waarbij twee van rood koper, een paar van messing en een paar van wit metaal.

Quatre paires de candélabres, dont deux en cuivre rouge, une paire en laiton et une paire en métal blanc.
Dim. h: 24 - 27 cm
SKU: 2901190371.
Category: Koper.
Auction day: 29 January 2019 19:00
Catalogue #371
Estimate: € 30 / 40
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #388

    Twee paar kandelaars en een kruisbeeld van koper.

    Deux paires de candélabres et un crucifix en cuivre.
    No longer available
    Dim. h: 25 - 74 cm
    Estimate: € 30 / 35
  • #874

    Een comtoiseklok van gedreven geel koper met een gepolychromeerd decor van druivenranken en korenhalmen. Compleet met sleutel en gewichten en op stoeltje.

    Une comtoise en cuivre jaune repoussé avec décor polychrome de vignes et de blé. Complète avec clé et poids. Sur sa petite chaise.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #383

    Vier paar messingen kandelaars. Tijdperk Empire.

    Quatre paires de candélabres en laiton. Période Empire.
    No longer available
    Dim. h: 24 - 30 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #373

    Een lot rood en geel koper, bestaande uit twee waterketels, drie koffiekannen, een pannetje en een kandelaar.

    Un lot de cuivre, rouge et jaune, comprenant deux bouilloires, trois cafetières, une petite poêle et un candélabre.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #8

    Een haardketels van messing en een warmwaterkruik van koper.

    Une chaudrons en laiton et une bouillotte en cuivre.
    No longer available
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #789

    Een paar Chinese porseleinen schoentjes met koperbeslag.

    Une paire de petites chaussures en porcelaine de Chine, montures en cuivre.
    No longer available
    Dim. l:12 cm
    Estimate: € 35 / 50
  • #73

    Een paar barokke kerkkandelaars van gedreven geel koper met een afbeelding van het Lam Gods. Gemonteerd als lampenvoeten.

    Paire de candélabres d’église baroques en cuivre jaune repoussé représentant l’Agneau de Dieu. Montés en lampe.
    No longer available
    Dim. h: 90 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #2

    Een uiltje en een zwaan van messing.

    Un petit hibou et un cygne en laiton.
    No longer available
    Dim. h: 17 & 30 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #13

    Een lot messing en brons, bestaande uit kandelaars, kopjes, enz.

    Un lot de bronze et laiton, comprenant des candélabres, tasses, etc...
    No longer available
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #513

    Een paar koperen kandelaars in de vorm van griffoenen en een lampje, gedragen door een griffoen op een wandbevestiging.

    Une paire de candélabres en cuivre en forme de griffons et une lampe portée par un griffon sur attache murale.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 160
  • #881

    Comtoiseklok van gedreven geel koper. Wijzerplaat van wit email, gemerkt Pichard, Villedieu.

    Pendule murale dite Comtoise en cuivre repoussé. Cadran en émail blanc marqué Pichard, Villedieu.
    No longer available
    Dim. l: 145 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #361

    Een oude weegschaal met een assortiment aan gewichten.

    Une ancienne balance avec plusieurs poids.
    No longer available
    Dim. L 48 CM, h: 30 cm
    Estimate: € 20 / 30

Other lots in this auction

  • #114
    Walter Neuhof
    Period: 1904-1982

    “Winters beekje met knotwilgen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Ruisseau hivernal et saules”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 50 x 70 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #257

    Kleerborstel deels met geel email versierd, deels van massief zilver. Keuren van Birmingham, datumletter F voor 1930.

    Console et ciel, ainsi que deux couronnes de statues religieuses.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #231

    Een paar siervazen op voet van blauw en kleurloos kristal. Eén met randschilfer. Licht afwijkende modellen.

    Une paire de vases sur pied en cristal bleu et incolore. Un vase porte un éclat. Modèles légèrement différents.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #635

    Een Louis Philippe secretaire van mahoniehoutfineer met twee paneeldeuren onder het klapblad en bovenaan een lade en doucine onder het marmeren blad.

    Un secrétaire à abattant Louis Philippe en bois de placage acajou à deux portes pleines sous la tablette et un tiroir et une doucine sous la tablette.
    No longer available
    Dim. 153 x 105 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #614

    Een paar Chinese gemberpotten met een blauw en wit vegetaal decor en met lang-levenstekens.

    Une paire de pots à gingembre, décor bleu et blanc de végétaux et symboles de longévité.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #731

    Een siervaas van blauw glas met vergulde versieringen en een handgeschilderde pastorale scène. We voegen er een opaalglazen schaaltje op voet met emailversieringen aan toe.

    Un vase en verre bleu, décorations dorées et une scène pastorale peint à la main. Nous ajoutons un plat sur pied en verre opaline et décorations en émail.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #891
    Mats Jonasson, Sweden

    “Flower”. Een ronde kristallen fruitschaal van handgemaakt kristal in de vorm van een bloemenkelk. Gemerkt met label en met oorspronkelijke doos.

    ”Fleur”. Une coupe à fruits ronde en cristal fait main en forme de calice. Marque et label et dans sa boîte d’origine.
    No longer available
    Dim. Ø 38 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #142
    Henri Joseph Pauwels
    Period: Haasdonk 1903 - Beveren 1983

    “Winters hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Vue hivernale sur fermette”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 57 x 69 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #53
    Boch Keramis

    Een vaas van aardewerk met een meerkleurig reliëfdecor van dieren. Onderaan gemerkt. Decor ‘La Maîtrise’ D806.

    Un vase en faïence , décor en relief d’animaux polychrome. marque sous la base. Décor ‘La Maîtrise’. D806.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #810

    Een fauteuil en cabriolet van witgepatineerd hout met vergulde en gepolychromeerde details en bekleed met naaldwerk.

    Un fauteuil cabriolet en bois à patine blanche, détails dorées et polychromes, revêtement de tapisserie.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 60
  • #428

    Een schemerlamp, gedragen door een aardewerken aap.

    Une lampe portée par un singe en faïence.
    No longer available
    Dim. h: 54 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #626
    Ziegler

    Een handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt.

    Un tapis du Pakistan en laine noué main.
    No longer available
    Dim. 239 x 171 cm
    Estimate: € 100 / 120
View all auction items ›

Veiling 29 & 30 Januari 2019

De veiling is volledig - 900 loten The catalogus is te downloaden in .pdf en .xls
Kleine verandering aan de dagindeling: We gaan de 1ste dag tot 450! en de 2de tot 900!

29 January 2019 19:00
30 January 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 29 January 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More