Similar lots by type
-
#789Een paar Chinese porseleinen schoentjes met koperbeslag.
Une paire de petites chaussures en porcelaine de Chine, montures en cuivre.No longer availableDim. l:12 cmEstimate: € 35 / 50 -
#361Een oude weegschaal met een assortiment aan gewichten.
Une ancienne balance avec plusieurs poids.No longer availableDim. L 48 CM, h: 30 cmEstimate: € 20 / 30 -
#8Een haardketels van messing en een warmwaterkruik van koper.
Une chaudrons en laiton et une bouillotte en cuivre.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 60 / 80 -
#513Een paar koperen kandelaars in de vorm van griffoenen en een lampje, gedragen door een griffoen op een wandbevestiging.
Une paire de candélabres en cuivre en forme de griffons et une lampe portée par un griffon sur attache murale.No longer availableEstimate: € 120 / 160 -
#2Een uiltje en een zwaan van messing.
Un petit hibou et un cygne en laiton.No longer availableDim. h: 17 & 30 cmEstimate: € 30 / 50 -
#881Comtoiseklok van gedreven geel koper. Wijzerplaat van wit email, gemerkt Pichard, Villedieu.
Pendule murale dite Comtoise en cuivre repoussé. Cadran en émail blanc marqué Pichard, Villedieu.No longer availableDim. l: 145 cmEstimate: € 80 / 120 -
#373Een lot rood en geel koper, bestaande uit twee waterketels, drie koffiekannen, een pannetje en een kandelaar.
Un lot de cuivre, rouge et jaune, comprenant deux bouilloires, trois cafetières, une petite poêle et un candélabre.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#13Een lot messing en brons, bestaande uit kandelaars, kopjes, enz.
Un lot de bronze et laiton, comprenant des candélabres, tasses, etc...No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 40 / 60 -
#388Twee paar kandelaars en een kruisbeeld van koper.
Deux paires de candélabres et un crucifix en cuivre.No longer availableDim. h: 25 - 74 cmEstimate: € 30 / 35 -
#874Een comtoiseklok van gedreven geel koper met een gepolychromeerd decor van druivenranken en korenhalmen. Compleet met sleutel en gewichten en op stoeltje.
Une comtoise en cuivre jaune repoussé avec décor polychrome de vignes et de blé. Complète avec clé et poids. Sur sa petite chaise.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#383Vier paar messingen kandelaars. Tijdperk Empire.
Quatre paires de candélabres en laiton. Période Empire.No longer availableDim. h: 24 - 30 cmEstimate: € 20 / 30 -
#73Een paar barokke kerkkandelaars van gedreven geel koper met een afbeelding van het Lam Gods. Gemonteerd als lampenvoeten.
Paire de candélabres d’église baroques en cuivre jaune repoussé représentant l’Agneau de Dieu. Montés en lampe.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 80 / 120
Other lots in this auction
-
#798Een lot van 18 verschillende tinnen schotels. XVIIIe en XIXe eeuw.
Un lot de 18 plats en étain différents. XVIIIème et XIXème siècle.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#139Ignace KennisPeriod: 1888-1973“Pastoor en misdienaar”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1924.
”Curé et acolyte”. Huile sur toile. Signée et datée 1924.No longer availableDim. 89 x 67 cmEstimate: € 100 / 120 -
#314Alice RymowicPeriod: °1907“Stilleven met rozen”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Nature morte, roses”. Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 47 x 35 cmEstimate: € 40 / 50 -
#820Een bijzettafel in Lodewijk XV-stijl, versierd met marqueterie.
Une petite table style Louis XV, décoration de marqueterie.No longer availableDim. l: 56,5cm; h : 75 cmEstimate: € 220 / 240 -
#843Een paard van meerkleurig geglazuurd Chinees aardwerk naar een voorbeeld uit de T’ang en een vogel van groen geglazuurd aardewerk.
Un cheval en faïence de Chine polychrome et glaçurée d’après le T’ang, et un oiseau vert.No longer availableDim. h: 28 & 33 cmEstimate: € 80 / 100 -
#454Gabriel De PauwPeriod: 1924 - 2000“Stilleven met zonnebloemen”. Olieverf op board. Gesigneerd.
”Nature morte, tournesols”. Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 43 x 33 cmEstimate: € 60 / 80 -
#682Léopold Haeck“Stadszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1925.
“Vue de ville”. Huile sur toile. Signée et datée 1925No longer availableDim. 47 x 54 cmEstimate: € 80 / 120 -
#489De Cock“Landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Paysage”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 63 x 120 cmEstimate: € 100 / 120 -
#415Vaas uit steengoed met drie oren en versierd met figuren uit de oudheid. Gesigneerd DUBOIS en genummerd.
Un vase en faïence à trois manches , décoration de personnages anciens. Signé Dubois et numéroté.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 32 / 40 -
#256J. DepréEen staande klok in eikenhouten kast, het werk van messing en tin. XIXe eeuw.
Horloge de vestibule en chêne. Mouvement en laiton et étain. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 246 cmEstimate: € 200 / 300 -
#300Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,25 ct. een centrale saffier en saffierbaguettes met een gezamenlijk gewicht van ± 1,50 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,25 ct et un saphir central et saphirs baguette ayant un poids total de ± 1,50 ct.No longer availableDim. 5,58 gEstimate: € 1000 / 1200 -
#240Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 3,60 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 3,60 ct.No longer availableDim. 21,53 gEstimate: € 3000 / 3300

