Similar lots by type
-
#13Een lot messing en brons, bestaande uit kandelaars, kopjes, enz.
Un lot de bronze et laiton, comprenant des candélabres, tasses, etc...No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 40 / 60 -
#8Een haardketels van messing en een warmwaterkruik van koper.
Une chaudrons en laiton et une bouillotte en cuivre.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 60 / 80 -
#874Een comtoiseklok van gedreven geel koper met een gepolychromeerd decor van druivenranken en korenhalmen. Compleet met sleutel en gewichten en op stoeltje.
Une comtoise en cuivre jaune repoussé avec décor polychrome de vignes et de blé. Complète avec clé et poids. Sur sa petite chaise.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#73Een paar barokke kerkkandelaars van gedreven geel koper met een afbeelding van het Lam Gods. Gemonteerd als lampenvoeten.
Paire de candélabres d’église baroques en cuivre jaune repoussé représentant l’Agneau de Dieu. Montés en lampe.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 80 / 120 -
#789Een paar Chinese porseleinen schoentjes met koperbeslag.
Une paire de petites chaussures en porcelaine de Chine, montures en cuivre.No longer availableDim. l:12 cmEstimate: € 35 / 50 -
#383Vier paar messingen kandelaars. Tijdperk Empire.
Quatre paires de candélabres en laiton. Période Empire.No longer availableDim. h: 24 - 30 cmEstimate: € 20 / 30 -
#2Een uiltje en een zwaan van messing.
Un petit hibou et un cygne en laiton.No longer availableDim. h: 17 & 30 cmEstimate: € 30 / 50 -
#373Een lot rood en geel koper, bestaande uit twee waterketels, drie koffiekannen, een pannetje en een kandelaar.
Un lot de cuivre, rouge et jaune, comprenant deux bouilloires, trois cafetières, une petite poêle et un candélabre.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#881Comtoiseklok van gedreven geel koper. Wijzerplaat van wit email, gemerkt Pichard, Villedieu.
Pendule murale dite Comtoise en cuivre repoussé. Cadran en émail blanc marqué Pichard, Villedieu.No longer availableDim. l: 145 cmEstimate: € 80 / 120 -
#513Een paar koperen kandelaars in de vorm van griffoenen en een lampje, gedragen door een griffoen op een wandbevestiging.
Une paire de candélabres en cuivre en forme de griffons et une lampe portée par un griffon sur attache murale.No longer availableEstimate: € 120 / 160 -
#388Twee paar kandelaars en een kruisbeeld van koper.
Deux paires de candélabres et un crucifix en cuivre.No longer availableDim. h: 25 - 74 cmEstimate: € 30 / 35 -
#361Een oude weegschaal met een assortiment aan gewichten.
Une ancienne balance avec plusieurs poids.No longer availableDim. L 48 CM, h: 30 cmEstimate: € 20 / 30
Other lots in this auction
-
#543Ivoren concentrische ballen gedragen door een fijn gesculpteerde staander in de vorm van een landschap met personages op gedecoreerde sokkel met bloemen.
Boules concentriques en ivoire et suspensoir finement sculpté en forme de paysage et de personnages sur un socle décoré de fleurs.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 80 / 120 -
#796Een ovale tafel van wortelfineer met één laten en op liervormige voet.
Une table en bois de placage de ronce à un tiroir et sur un pied en forme de lierre.No longer availableDim. h: 70 cm; l: 60 cmEstimate: € 260 / 280 -
#883Een paar kleine vaasjes van Canton porselein (H. 19 cm, schilfer aan een rand, haarscheur in beide) en een vaasje van Chinees porselein met een famille rose decor van bloemen en vogels (H. 23 cm).
Une paire de petits vases en porcelaine de Canton (H 19 cm, éclat au bord, cheveux dans les deux vases) et un vase en porcelaine de Chine au décor famille-rose de fleurs et d’oiseaux (H 23 cm).No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#266Een antiek koffertje met messingen beslag.
Un petit coffre ancien, montures en laiton.No longer availableDim. 46 x 76 cmEstimate: € 180 / 200 -
#324Guy (?) Lemaire“Rivierlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Paysage fluvial”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40x 54 cmEstimate: € 40 / 50 -
#147Venini AaliaEen paar vazen van zwart Italiaans glas.
Une paire de vases italiens vers noirs.No longer availableDim. h 28 cmEstimate: € 60 / 100 -
#235Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,44 ct. en een centrale parel van Ø 1,50 cm.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,44 ct et une perle centrale de diamètre 1,50 cm.No longer availableDim. 8,17 gEstimate: € 1500 / 1600 -
#485Een Chinese dekselvaas van wit porselein met een afbeelding van kinderen in een landschap en Chinese tekst.
Un vase à couvercle en porcelaine blanche de Chine, enfants dans un paysage et texte chinois.No longer availableDim. H: 32 cmEstimate: € 100 / 120 -
#115Zeven verschillende kleurrijke parelhalssnoeren.
Sept colliers de perles différents.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#410Een houten regulateur, bovenaan gesierd met een paard.
Un régulateur en bois, le dessus orné d’un cheval.No longer availableDim. h: 75 cmEstimate: € 20 / 30 -
#76Een bronzen luchter met vier lichtpunten, getooid met bloemvormige glazen kapjes. Begin XXe eeuw.
Un lustre en bronze à quatre points lumineux, décoration de coupes en verre en forme de fleurs. Début XXème siècle.No longer availableDim. l: 108 cmEstimate: € 100 / 140 -
#317Een punchbowl van geslepen kleurloos kristal. XIXe eeuw.
Un bol à punch en cristal incolore taillé. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 38 & 35 cmEstimate: € 55 / 65

