Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Vier paar kandelaars, waarbij twee van rood koper, een paar van messig en een paar van wit metaal.

Vier paar kandelaars, waarbij twee van rood koper, een paar van messing en een paar van wit metaal.

Quatre paires de candélabres, dont deux en cuivre rouge, une paire en laiton et une paire en métal blanc.
Dim. h: 24 - 27 cm
SKU: 2901190371.
Category: Koper.
Auction day: 29 January 2019 19:00
Catalogue #371
Estimate: € 30 / 40
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #789

    Een paar Chinese porseleinen schoentjes met koperbeslag.

    Une paire de petites chaussures en porcelaine de Chine, montures en cuivre.
    No longer available
    Dim. l:12 cm
    Estimate: € 35 / 50
  • #881

    Comtoiseklok van gedreven geel koper. Wijzerplaat van wit email, gemerkt Pichard, Villedieu.

    Pendule murale dite Comtoise en cuivre repoussé. Cadran en émail blanc marqué Pichard, Villedieu.
    No longer available
    Dim. l: 145 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #2

    Een uiltje en een zwaan van messing.

    Un petit hibou et un cygne en laiton.
    No longer available
    Dim. h: 17 & 30 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #373

    Een lot rood en geel koper, bestaande uit twee waterketels, drie koffiekannen, een pannetje en een kandelaar.

    Un lot de cuivre, rouge et jaune, comprenant deux bouilloires, trois cafetières, une petite poêle et un candélabre.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #874

    Een comtoiseklok van gedreven geel koper met een gepolychromeerd decor van druivenranken en korenhalmen. Compleet met sleutel en gewichten en op stoeltje.

    Une comtoise en cuivre jaune repoussé avec décor polychrome de vignes et de blé. Complète avec clé et poids. Sur sa petite chaise.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #73

    Een paar barokke kerkkandelaars van gedreven geel koper met een afbeelding van het Lam Gods. Gemonteerd als lampenvoeten.

    Paire de candélabres d’église baroques en cuivre jaune repoussé représentant l’Agneau de Dieu. Montés en lampe.
    No longer available
    Dim. h: 90 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #388

    Twee paar kandelaars en een kruisbeeld van koper.

    Deux paires de candélabres et un crucifix en cuivre.
    No longer available
    Dim. h: 25 - 74 cm
    Estimate: € 30 / 35
  • #513

    Een paar koperen kandelaars in de vorm van griffoenen en een lampje, gedragen door een griffoen op een wandbevestiging.

    Une paire de candélabres en cuivre en forme de griffons et une lampe portée par un griffon sur attache murale.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 160
  • #13

    Een lot messing en brons, bestaande uit kandelaars, kopjes, enz.

    Un lot de bronze et laiton, comprenant des candélabres, tasses, etc...
    No longer available
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #383

    Vier paar messingen kandelaars. Tijdperk Empire.

    Quatre paires de candélabres en laiton. Période Empire.
    No longer available
    Dim. h: 24 - 30 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #361

    Een oude weegschaal met een assortiment aan gewichten.

    Une ancienne balance avec plusieurs poids.
    No longer available
    Dim. L 48 CM, h: 30 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #8

    Een haardketels van messing en een warmwaterkruik van koper.

    Une chaudrons en laiton et une bouillotte en cuivre.
    No longer available
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 60 / 80

Other lots in this auction

  • #600

    Een lage Chinese tafel.

    Une table basse chinoise.
    No longer available
    Dim. 34 x 118 x 164 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #354
    Louise Minne

    “Landschap”. Aquarel op papier. Gesigneerd.

    “Paysage”. Aquarelle sur papier. Signée.
    No longer available
    Dim. 54 x 74 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #35

    Een paar 18 karaats wit en geel gouden hemdenknoopjes bezet met twee kleine briljantjes.

    Une paire de boutons de chemise en or blanc 18 ct sertis de petits brillants.
    No longer available
    Dim. 2,46 g
    Estimate: € 250 / 350
  • #260

    Een 18 karaats wit gouden ring met bezet met een centrale diamant emerald cut van ± 0,90 ct. en twee diamant baguettes met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct.

    Une bague en or blanc 18 ct sertie d’un diamant central ‘Emerald Cut ‘ de ± 0,90 ct et de deux diamants baguettes ayant un poids total de ± 0,20 ct.
    No longer available
    Dim. 3,22 g
    Estimate: € 2500 / 2700
  • #706
    Metro

    Een mechanisch geknoopt wollen tapijt. Belgische makelij.

    Un tapis en laine noué mécaniquement. Fabrication belge.
    No longer available
    Dim. 230 x 160 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #455

    Een kom van blauw en wit Delfts aardewerk. Onderaan gemerkt.

    Un bol en faïence bleue et blanche de Delft. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. Ø: 28 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #466

    Twee Oosterse wollen karpetjes.

    Deux carpettes d’Orient en laine.
    No longer available
    Dim. 94 x 99 & 105 x 73 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #865

    Een paar olielampen van opaalglas met afbeeldingen van Napoleon en Marie-Louise en op zamakken voeten. Zonder glazen. XIXe eeuw.

    Une paire de lampes à huile en verre opale, représentations de Napoléon et Marie-Louise, sur pieds en régule.
    No longer available
    Dim. h: 57 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #621

    Een glazen fallus ofte lingam.

    Un phallus en verre dit lingam.
    No longer available
    Dim. l: 30 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #79
    Bruynseels

    “Straatzicht met begijnen en een wandelend koppel”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Vue sur la rue, deux béguines et un couple qui se promènent”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 58 x 48 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #631

    Een vaas van geel glaspasta met een mirafioredecor.

    Un vase en pâte de verre jaune, décor millefleurs.
    No longer available
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 65 / 80
  • #218

    Een zitbank van gesculpteerd en goud gepatineerd hout in Lodewijk XV-stijl.

    Un banc en bois sculpté et à patine doré style Louis XV.
    No longer available
    Dim. 95 x 130 cm
    Estimate: € 360 / 400
View all auction items ›

Veiling 29 & 30 Januari 2019

De veiling is volledig - 900 loten The catalogus is te downloaden in .pdf en .xls
Kleine verandering aan de dagindeling: We gaan de 1ste dag tot 450! en de 2de tot 900!

29 January 2019 19:00
30 January 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 29 January 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More