#518
“Vrouw met bloemen”. Een zeer fijn gesculpteerd ivoren beeldje op houten voetstuk. Kleine restauratie aan een kwast onderaan. Peking, XXe eeuw.
Femme aux fleurs. Figurine en ivoire très finement sculptée sur socle en bois. Petite restauration sur un pinceau en bas. Pékin, XXème siècle.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 500 / 550 -
#463
Vaas van Chinees cloisonné.
Vase en cloisonné chinois.No longer availableDim. H. 29 cmEstimate: € 50 / 80 -
#135
Een 18 K geelgouden ring bezet met een amethist van +- 4 ct.
#359
#339
Een bronzen vijzel met grote stamper. XIXde eeuw.
#532
Een zesarmige metalen luchter, versierd met kristallen bellen en pendeloques.
#45
Een 18 K geelgouden broche bezet met kleine robijntjes en vijf parels.
#395
Een 18 K geelgouden dameshorloge met 18 K geelgouden armband.
#42Charles
“Vissers aan het kanaal”. Olieverf op paneel. Gesigneerd links onderaan.
#618
Een vaasje van Chinees porselein met een “powder blue” glazuur.
#553
#611Kaiser, Germany
Een diepe schotel en een kleine jardinière van meerkleurig en verguld porselein met Japanse decors. Onderaan gemerkt.
Un plat creux et une petite jardinière en porcelaine multicolore et dorée à décors japonais. Marqué en bas.No longer availableDim. Ø: 15,5 & 33 cmEstimate: € 40 / 60