#24
Een lot van twee gravures:“Saint Mary’s Abbey, York”. 1721“Voorstelling van de industriële vooruitgang in de XIXe eeuw”.
Deux gravures: “Saint Mary’s Abbey, York”. 1721. Et “Le progrès industriel au XIXe siècle.”No longer availableDim. 18,5 x 37 & 18,5 x 30 cmEstimate: € 45/55 -
#788
Een verlengbare ovale notenhouten tafel met gerainureerde poten.
#812L. Vanaerschot
Twee stillevens, olieverf op doek. Beide gesigneerd.
“Deux natures mortes”. Huile sur toile. Les deux signées.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#227
#831
Een luchter naar art nouveau voorbeeld.
Un lustre d’après l’Art Nouveau.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#253Christofle, Paris
Een verzilverd metalen bestek voor twaalf personen in ménagère.
#488
Ornement de radiateur en bronze chromé représentant Minerve d’après P. De Soete.No longer availableDim. h: 15,5 cm (z.s.)Estimate: € 120/200 -
#390Pontiac, Longines en Rutis
Vier verschillende roestvrij stalen horloges.
#281
Een meerkleurig aardewerken karaf in art nouveau-stijl met verzilverd metalen monturen en een decor van narcissen. Onderaan gemerkt ‘WL’.
Carafe en faïence polychrome de style art nouveau aux montures en métal argenté et décorée aux narcisses. Marque sous la base: WL.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 40/60 -
#108
Een Spaans Berdan-geweer no. 4 model 1867.
#371
Een paar karaffen van geslepen kleurloos kristal.
#514Jean BoquetPeriod: 1908 - 1976
“Abstract landschap”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Paysage abstrait”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 26 x 36 cmEstimate: € 100/150