#548
Een vaas van groen glas.
Un vase de verre vert.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 45/60 -
Ensemble de six grands et cinq petits verres transparents à décor découpé. Une carafe et un seau à glace similaires sont inclus.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#569
Een designvaas van rood Muranoglas.
#547
Vaas van meerkleurig Muranoglas.
#45
#55
Een vaas van meerkleurig Italiaans glas.
#541
“Handstand”. Een beeldje van meerkleurig glas in de geest van Botero
#51
Mondgeblazen kruikvaas versierd met drie dolfijnen als basis.
#338
Een paar Italiaans glazen presse-papiers.
#361
Een paar vaasjes van geel glas met blauwe swirl.
Une paire de vases en verre jaune avec un tourbillon bleu.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 30/40 -
#308
#473
Een vaas in de vorm van een hoofd van meerkleurig Muranoglas.
Vase en forme de tête en verre de Murano multicolore.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 85/100
#234Tony ReniersPeriod: 1923 - 2013
#442Salvador Dali
“Epiphany” Een kleuren ets, genummerd 147/250.
“Épiphanie” Une eau-forte en couleurs, numérotée 147/250.No longer availableDim. 50 x 68 cmEstimate: € 200/240 -
#41
Een messingen tabaksdoos. Datum 1876 gegraveerd in het deksel.
#465Ispahan
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#163
“Sluipende panter”. Een bronzen beeld. Naar een werk van Milo.
#228
#117Val Saint Lambert
#393
Twee vintage glazen hoektafeltjes.
#490
Een paar 18 K witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,44 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 kt serties de diamants d'un poids combiné de +- 0,44 ct.No longer availableDim. 1,94 gEstimate: € 550/650 -
#157
#317
#87
Pendule de cheminée en trois parties en zamak à décor de représentations allégoriques de la moisson. Complète avec clé.No longer availableDim. h: 53 cm - 43 cmEstimate: € 150/250