#541“Handstand”. Een beeldje van meerkleurig glas in de geest van Botero
#548Een vaas van groen glas.
Un vase de verre vert.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 45 / 60 -
#55Een vaas van meerkleurig Italiaans glas.
#473Een vaas in de vorm van een hoofd van meerkleurig Muranoglas.
#51Mondgeblazen kruikvaas versierd met drie dolfijnen als basis.
#361Een paar vaasjes van geel glas met blauwe swirl.
#547Vaas van meerkleurig Muranoglas.
#569Een designvaas van rood Muranoglas.
#338Een paar Italiaans glazen presse-papiers.
Ensemble de six grands et cinq petits verres transparents à décor découpé. Une carafe et un seau à glace similaires sont inclus.No longer availableEstimate: € 40 / 50
#153Een driedelige art deco schouwklok in meerkeurig marmer en onyx.
#144V. Placquet“De Graaf van Halfvasten bij de kinderen op school”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Naar het origineel van Ferdinand De Braekeleer. Kleine perforatie.
“Le Comte du Demi-jeûne avec les enfants à l'école”. Huile sur toile. Signée. D'après l'original de Ferdinand De Braekeleer. Petite perforation.No longer availableDim. 105 x 120 cmEstimate: € 100 / 120 -
#606Een handgeknoopt Oosters wollen tapijtje.
#535Een witgelakt vintage designbureau met ladeblok.
#68Een majolica sierkruik met handgeschilderd decor.
#447Een Chinees porseleinen balustervaas met een houten sokkeltje, famille rose decor. Onderaan gemerkt.
#415Zeven kleurloos kristallen champagnecoupes.
#656Een kleine gebeeldhouwde koffer met landschapsdecors. Chinees werk.
#689Een vintage designlamp met kunststoffen kap aan een verlengbare verchroomde arm.
Une lampe au design vintage avec un abat-jour en plastique sur un bras chromé extensible.No longer availableDim. h: 195 cmEstimate: € 80 / 100 -
#344Een messingen staande leeslamp. In hoogte verstelbaar.
#15Twee bronzen hondjes, waarbij één verzilverd.
Deux chiens en bronze, un argenté.No longer availableDim. h: 13 & 16,5 cmEstimate: € 80 / 100