Other lots in this auction
-
#484Een meerkleurig porseleinen tazza in art-nouveaustijl.
Un tazza en porcelaine polychrome, style Art Nouveau.No longer availableDim. Ø: 36 cmEstimate: € 45 / 50 -
#677Een antieke gietijzeren haardplaat met een classicistische voorstelling van Apollo. Tijdperk Empire.
Un pare-feu antique en fer forgé, représentation classique d’Apollon. Période Empire.No longer availableDim. 60 x 55 cmEstimate: € 100 / 150 -
#492“Kinderen aan het strand”. Olieverf op paneel.
”Enfants à la plage”. Huile sur panneau.No longer availableDim. 23 x 23 cmEstimate: € 80 / 120 -
#712Een halfrond mahoniehouten bijzettafeltje met drie tapse poten. XIXe eeuw.
Une table demi-lune en acajou à trois pieds fuseaux. XIXème siècle.No longer availableDim. 70 x 83 cmEstimate: € 50 / 80 -
#614Mathieu Poncelet Le Jeune à DinantEen grote staande klok in eikenhouten kast met fraai gebeeldhouwde versieringen in Lodewijk XV-stijl. Het werk met een handgeschilderd dag-nachtmechanisme en met een tinnen wijzerplaat op een gedreven en gegraveerde messingen achtergrond. Maaslands werk, XIXde eeuw.
Une grande horloge de vestibule, armoire en chêne, décorations sculptées style Louis XV. Le travail jour-nuit peint à la main, cadran en étain sur fond en laiton gravé et repoussé. Travail mosan, XIXe siècle.No longer availableDim. 276 x 70 x 40 cmEstimate: € 500 / 1000 -
#363“L’illustration”. Een lot gebundelde jaaruitgaven: 1926 (I & II), 1927 (I & II), 1928 (I & II), 1929 (I & II), 1930 (I, II & III), 1931 (I), 1932 (III) & 1934 (III). Totaal van 14 banden.
”L’Illustration”. Un lot de reliures annuelles: 1926 (I & II), 1927 (I & II), 1928 (I & II), 1929 (I & II), 1930 (I, II & III), 1931 (I), 1932 (III) & 1934 (III). 14 bandes au total.No longer availableEstimate: € 70 / 120 -
#579Eddy ThomasPeriod: °1934“Halssnoer”. Een potloodtekening op papier. Gesigneerd.
”Collier”. Un dessin de crayon sur papier. Signé.No longer availableDim. 63 x 45 cmEstimate: € 80 / 120 -
#862Een lot blauw glaswerk met vergulde decors, bestaande uit een drageoir, twee verschillende vazen op voet en een hoge vaas.
Un lot de verre bleu et doré, comprenant un drageoir, deux vases sur pied différents et un vase haut.No longer availableDim. h: 16 - 36 cmEstimate: € 30 / 50 -
#72Arthur Van der Linden“Steenbakkerijen te Boom”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Briqueteries à Boom”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 50 x 61 cmEstimate: € 80 / 120 -
#445Een paar bolvormige hangers van amethist gemonteerd met 18 karaats geel goud. (één barstje in).
Une paire de pendentifs en forme de boule avec améthystes montées et or jaune 18 ct.No longer availableDim. 8,39 gEstimate: € 50 / 70 -
#239Een rechthoekige trumeauspiegel van goudgepatineerd hout.
Un trumeau rectangulaire en bois à patine dorée.No longer availableDim. 184 x 179 cmEstimate: € 120 / 200 -
#513Een paar vazen van Japans aardewerk met een meerkleurig decor van Geisha’s in een tuin.
Une paire de vases en faïence japonaise et décor polychrome de Geishas dans un jardin.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 40 / 60

