Other lots in this auction
-
#683Een paar aardewerken tuinvazen met blauw glazuur.
Une paire de vases d’extérieur en faïence à glaçure bleue.No longer availableDim. h: 48 Ø 40 cmEstimate: € 200 / 250 -
#851Een oude messingen verrekijker op een enkelbenig statief.
Une ancienne paire de jumelles et statif à une jambe.No longer availableDim. h: 93 cmEstimate: € 100 / 120 -
#334“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Omstreeks 1910.
”Nature morte, fleurs”. Huile sur toile. +- 1910.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 60 / 80 -
#370Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger in de vorm van een kruisje bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,25 ct.
Une chaîne en or blanc 18 ct et un pendentif en croix serti de brillants ayant un poids total de ± 0,25 ct.No longer availableDim. 6,72 gEstimate: € 550 / 650 -
#273Twee laat XIXe eeuwse goudweegschaaltjes in houten kistjes. Bijna compleet.
Deux balances à or, fin XIXème siècle, dans des coffrets. Quasi complet.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#188Een grote bronzen hall-lantaarn met bol gegraveerd glas.
Une grande lanterne de vestibule en bronze à verre gravé et concave.No longer availableDim. h: 120 cmEstimate: € 500 / 600 -
#359Henri SeghersPeriod: 1823 - 1905“Hoeve aan een water”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1891.
”Fermette auprès de l’eau”. Aquarelle sur papier. Signé et daté 1891.No longer availableDim. 31 x 49 cmEstimate: € 60 / 100 -
#180PequignetEen 18 karaats wit en geel gouden ketting met hanger bezet met één briljant van ± 0,10 ct.
Une chaîne en or blanc et jaune 18 ct et pendentif serti d’un brillant de ± 0,10 ct.No longer availableDim. 5,12 gEstimate: € 300 / 400 -
#386Een bijzetmeubeltje in Régencestijl met een lade in de gordel.
Un petit meuble de style Régence à tiroir dans la ceinture.No longer availableDim. 62 x 75 cmEstimate: € 40 / 60 -
#372Rik SlabbinckPeriod: 1914 - 1991“Stilleven”. Een lithografie. Gesigneerd buiten de plaat. Artiestenproef.
”Nature morte”. Une lithographie. Signée hors planche. Epreuve d’artiste.No longer availableDim. 58,5 x 47,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#831Een oude Franse koebel met lederen band. Chamonix.
Une sonnaille française ancienne, ceinture en cuir. Chamonix.No longer availableDim. l: 85 cmEstimate: € 60 / 70 -
#76Een eikenhouten armstoel met mooi gesculpteerde versieringen en met gecanneerde zit en rug. Luik, omstreeks 1900.
Un fauteuil en chêne, décorations sculptés, assise et dos cannés. Liège, +- 1900.No longer availableEstimate: € 80 / 100

