Other lots in this auction
-
#783Een lot kristal, bestaande uit een fruitmand met rookbruine motieven, een geslepen asbak met rode motieven en een kleurloze asbak. De asbakken gemerkt van Val St. Lambert.
Un lot de cristal, comprenant un panier à fruits , motifs en brun fumé, un cendrier taillé, motifs dorés et un cendrier incolore. Les cendriers par Val St. Lambert.No longer availableDim. h: 5,5 - 25 cmEstimate: € 60 / 100 -
#786Een handgeknoopt wollen Morikarpetje.
Une carpette Mori en laine nouée main.No longer availableDim. 163 x 94 cmEstimate: € 50 / 80 -
#235Alunno StendardEen paar 18 karaats geel gouden oorbellen.
Une paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 12,78 gEstimate: € 280 / 350 -
#677Een antieke gietijzeren haardplaat met een classicistische voorstelling van Apollo. Tijdperk Empire.
Un pare-feu antique en fer forgé, représentation classique d’Apollon. Période Empire.No longer availableDim. 60 x 55 cmEstimate: € 100 / 150 -
#434Een paar wandlampen van hoorn met glazen kappen.
Une paire d’appliques en corne et coupes en verre.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#528Olifant in crackleware gemonteerd als leeslamp.
Un éléphant en crackleware monté en lampe.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 30 / 50 -
#31Een set van drie plateel vaasjes, onderaan gemerkt.
Un ensemble de trois vases en faïence. Marque sous la base.No longer availableDim. h:7 cmEstimate: € 30 / 50 -
#318Een siervaas van Saksisch porselein in rococostijl, versierd met een koppel met een geitje. Onderaan gemerkt. Eén hoofdje hersteld.
Un vase de décoration en porcelaine de Saxe, style Rococo, décoration d’un couple et une chèvre.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 60 / 80 -
#866Een sobere eikenhouten kapstok met zes messingen haken.
Un porte-manteau sobre en chêne à six crochets en laiton.No longer availableDim. b: 138 cmEstimate: € 30 / 50 -
#153Een meesterstuk in de vorm van een wenteltrap.
Une pièce de maître en forme d’escalier.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 130 / 150 -
#760Een halssnoer met vier rijen parels en geel gouden slot (te herstellen).
Collier comprenant quatre rangées de perles avec fermoir en or jaune. A réparer.No longer availableDim. bruto: 38,35 gEstimate: € 80 / 120 -
#547Een klein Chinees huisaltaar van gebeeldhouwd hout.
Un petit autel domestique chinois en bois sculpté.No longer availableDim. h: 15,5 cmEstimate: € 100 / 160

