#620Een 18 karaats wit gouden ketting bezet met negen parels.
#124Johnny SchuddenboomPeriod: 1908 - 1994“Sloepen op de oever”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Chaloupes sur la rive”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 54 x 77 cmEstimate: € 80 / 100 -
#67Een lot verzilverd metaal bestaande uit serveerbestekken en een fotokader.
#562“Personages”. Twee composities in één lijst. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
”Personnages”. Deux compositions dans un encadrement. Techniques mixtes sur papier. Signé.No longer availableDim. 53 x 45 cmEstimate: € 150 / 200 -
#402Houghes & Son, LondonEen sextant in houten kist. 1922.
#181“Karel de Stoute”. Bronzen groep met bruin patina. Op zwart marmeren sokkel. Getiteld: Charles le Téméraire. Merken noch signatuur. Een soortgelijke groep werd door Christie’s toegeschreven aan Frémiet, andere versies worden aan Theodore Gechter toegeschreven. De gieter is waarschijnlijk Eugène de LaBroue.
”Charles le Téméraire”. Un groupe en bronze à patine brune. Sur socle en marbre noir. Titre: Charles le Téméraire. Pas de marque ni de signature. Un groupe semblable à été dédié par Christie’s à Frémiet, d’autres versions à Théodore Gechter. Fondeur probablement Eugène de LaBroue.No longer availableDim. H. 37,5 cmEstimate: € 500 / 800 -
#744“Compositie”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘65.
”Composition”. Huile sur toile. Signée et datée ‘65.No longer availableDim. 70 x 50 cmEstimate: € 100 / 120 -
Six assiettes polychromes , représentations caricaturales. Probablement hollandais. Quelques dégâts.No longer availableDim. Ø: 25 cmEstimate: € 30 / 40