Other lots in this auction
-
#636ShirazEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis persan en laine nouée main.No longer availableDim. 288 x 197 cmEstimate: € 80 / 120 -
#699Floris JespersPeriod: 1889 - 1965“Hoevelandschap”. Pastel op papier. Gesigneerd.
”Paysage et fermette”. Pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 35 x 43 cmEstimate: € 120 / 200 -
#599Een vierkante salontafel met een blad van bamboe.
Table de salon carrée avec tablette en bambou.No longer availableDim. 110 x 110 cmEstimate: € 60 / 80 -
#49Een hoge hoed en een bolhoed in originele hoedendozen. De eerste van Jules Coopman en de tweede van Charhay te Antwerpen.
Un haut forme et un chapeau melon, dans leurs boîtes d’origine. Le premier par Jules Coopman, et le deuxième par Charhay à Anvers.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#708Een violontafel met draaiend blad, eindigend in twee wegklapbare uiteinden en met twee laden in de gordel.
Une table violon à tablette tournante se terminant en deux abattants et à deux tiroirs dans la ceinture.No longer availableDim. b: 67 + (2 x 33) cmEstimate: € 120 / 200 -
#517Een Chinees porseleinen zalfpot met een huiselijke scène op het deksel. Onderaan gemerkt.
Un pot à pommade en porcelaine chinoise, scène domestique sur le couvercle. Marque sous la base.No longer availableDim. ø 18 cmEstimate: € 65 / 75 -
#153Een meesterstuk in de vorm van een wenteltrap.
Une pièce de maître en forme d’escalier.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 130 / 150 -
#422Een vol messingen luchtertje met vijf lichtpunten in de vorm van olifantenkoppen.
Un petit lustre à cinq points lumineux en forme de têtes d’éléphants en laiton plein.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#378Val St. LambertTwee vaasjes van rood gedubbeld en geslepen kristal. Onderaan gemerkt, waarbij één ‘pièce unique’.
Deux vases en cristal doublé taillé rouge. Marque sous la base, dont une ‘pièce unique’.No longer availableDim. h: 14 & 25 cmEstimate: € 80 / 120 -
#596GabbehEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis persan en laine nouée main.No longer availableDim. 260 x 200 cmEstimate: € 180 / 240 -
#440Een zilveren ketting met hanger. 925 ‰ in originele doos met keuren en PM.
Une chaîne en argent avec un pendentif. 925‰. Dans son emballage d’origine et poinçons et PM.No longer availableDim. 21,40 gEstimate: € 40 / 80 -
#806Een grote en twee kleine metalen salontafels met glazen bladen.
Une grande et deux petites tables de salon, tablettes en verre.No longer availableDim. 130 x 70 cm en 70 x 40 cmEstimate: € 40 / 60

