#551Een Chinese vaas en gemberpot met blauwe versieringen. Op de vaas twee pauwen in een tuin en op de gemberpot florale motieven. Kleine barst in de basis
Un vase chinois et un pot à gingembre, décorations bleues. Sur le vase décor de deux paons et sur le pot à gingembre des motifs de fleurs. Petit éclat à la base.No longer availableDim. h: 58,5 cmEstimate: € 100 / 120 -
#447A.M.C.Twee vosjes van crackleware. Onderaan gemerkt.
#737Een lot van acht Filipijnse schelpen.
#24Albert BeaussaertPeriod: 1898-1985“Meisje met appelen”. Pastel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘75.
”Jeune fille et pommes”. Pastel sur papier. Signé et daté ‘75.No longer availableDim. 46 x 26 cmEstimate: € 35 / 45 -
#689“Vliegmachine”. Een reproductie naar een werk van Panamarenko.
#629Een verlengbare ovale tafel van mahoniehout met zes tapse poten. Met twee verlengbladen.
#352Dezeine“Parkvijver”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Etang de parc”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 48 x 48 cmEstimate: € 60 / 80 -
#536Een handgeknoopt wollen Mori-karpet.
#847Theaterkijker, versierd met parelmoer op messing.
#402Houghes & Son, LondonEen sextant in houten kist. 1922.
#521“Surrealistisch vrouwelijk naakt”. Een modern houten beeldhouwwerk.
#406Vier mahoniehouten Regencystoelen.
Quatre chaises Regency en acajou.No longer availableDim. h: 86 cmEstimate: € 40 / 60