#102Jouet“Zicht op Hoei”. Pastel op papier. Gesigneerd.
#900Vier diverse zonnebrillen in hun etuis. Ray Ban, Ralph, Prada, Paul Smith.
#541Een grote bronzen knobbelvaas van brons met een bloemendecor van cloisonné.
Un grand vase à nodules en bronze, décor de fleurs en cloisonné.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 100 / 120 -
#631“Oude wijze met staf en lotustak”. Een beeld van fijn gesculpteerd ivoor. Chinees werk. Onderaan gemerkt.
”Vieil homme et branche de Lotus”. Une statue en ivoire finement sculptée. Travail chinois. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 42 (z.s.)Estimate: € 550 / 600 -
#434Een paar wandlampen van hoorn met glazen kappen.
#575Ivoren tandje, gezet in geel goud 18 ct.
Défense miniature en ivoire serti en or jaune 18 ct?No longer availableDim. 9,05 gEstimate: € 40 / 80 -
#333Een driedelig klokstel van graniet, bestaande uit een pendule en twee cassolettes, versierd met gegraveerde en gepolychromeerde motieven.
#181“Karel de Stoute”. Bronzen groep met bruin patina. Op zwart marmeren sokkel. Getiteld: Charles le Téméraire. Merken noch signatuur. Een soortgelijke groep werd door Christie’s toegeschreven aan Frémiet, andere versies worden aan Theodore Gechter toegeschreven. De gieter is waarschijnlijk Eugène de LaBroue.
”Charles le Téméraire”. Un groupe en bronze à patine brune. Sur socle en marbre noir. Titre: Charles le Téméraire. Pas de marque ni de signature. Un groupe semblable à été dédié par Christie’s à Frémiet, d’autres versions à Théodore Gechter. Fondeur probablement Eugène de LaBroue.No longer availableDim. H. 37,5 cmEstimate: € 500 / 800 -
#88Een grote siervaas van Duits aardewerk met tweekleurig glazuur.
#447A.M.C.Twee vosjes van crackleware. Onderaan gemerkt.
Deux petits renards en crackleware. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 30 / 35