#666HerizEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#324Jules Vuylsteke“Paard en ezel in de wei.” Potloodtekening op papier. Gesigneerd.
”Cheval et âne dans le pré”. Un dessin au crayon sur papier. Signé.No longer availableDim. 67 x 50 cmEstimate: € 50 / 80 -
#591“Fluitspelende geisha”. Een Japans bronzen beeld. Op houten sokkel.
#578“Mandolinespelende geisha”. Een Japans bronzen beeld. Op houten sokkel.
#355Een 18 karaats wit en geel gouden speld bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct. en saffieren met een gezamenlijk gewicht van ± 0,80 ct.
Une pince en or blanc et jaune 18 ct sertie de diamants ancienne taille ayant un poids total de ± 1 ct et de saphirs ayant un poids total de ± 0,80 ct.No longer availableDim. 5,67 gEstimate: € 400 / 500 -
#617Een paar dekselvazen in blauw/wit porselein gekroond met foo honden.
#263Een paar girandoles met zes lichtpunten en pendeloques.
#738Drie groepjes van Italiaans porselein, waarvan twee kinderen op een schommel. Met Capodimonte-merken.
#532Panamarenko“Stekkedoos motor”. Een gesigneerde poster.
#347Een paar verzilverd metalen art deco kandelaars.
Une paire de candélabres en métal Art Déco en métal argenté.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 80 / 120