#583
Een oude pop van kunststof met slaapoogjes en kanten kleertjes. Op staander.
#683
#643
Een oude pop van kunststof met slaapoogjes en kanten kleertjes.
#543
#553Unica Belgium
#475
Een grote antieke pop met porseleinen hoofd en handjes.
#483
Twee oude poppen van kunststof, waarbij één Duitse.
#473Unica, Belgium
#653
#693L. Dake, Amsterdam
Vijf middelgrote en een kleine pop met porseleinen hoofdje en armpjes.
#563Armand Marseille
#673
Een pop van kunststof met slaapoogjes. Italië.
#533
#723Leonardo Collection
Een lot van vijf poppen met porseleinen hoofdjes en armen. Geen kleertjes.
#593Unica Belgium
#573
Een oude pop van kunststof met kanten kleertjes. Op staander.
#480
Een antieke poppenkoets.
Un coche pour poupées antique.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#663
Twee oude poppen van kunststof, waarbij één met slaapoogjes.
#828
Ancienne poupée des années 50. Dégât à l’un des pieds. Nous ajoutons deux poupées plus petites en plastique dont une avec la marque de Schildkröte.No longer availableEstimate: € 60/80
#671
Een coupe van kanton porselein.
Une coupe en porcelaine canton.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#188
Een koffie- en een theepot van Naams aardewerk met zilveren monturen. Vroeg XIXe eeuw.
Cafetière et théière en faïence noire de Namur. Montures en argent. Début du XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 240/300 -
#592
“Voor Iris. Meisje bij het raam”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening: Paerels. Met opdracht aan de achterkant.
“Pour Iris. Fillette prés de la fenêtre”. Huile sur toile. Porte la signature: “ Paerels”. Dédicace au dos.No longer availableDim. 91 x 65 cmEstimate: € 800/1000 -
#607
Een paar voorouderbeelden van gesculpteerd hout. Mambila, Nigeria.
Deux statues en bois sculpté représentant des ancêtres. Mambila, Nigeria.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 130/160 -
#775
#440
Een grote strook machinale Vlaamse zwarte kant.
#346
Een violontafeltje van wortelfineer.
#363
Een oude openklapbare scheerspiegel met drie scheermessen.
#825
#113
#105
Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,74 ct.No longer availableDim. 1,26 gEstimate: € 1200/1400 -
#449
Trois miniatures indiennes dont deux en gouache sur soie et une sur panneau.No longer availableDim. 10 x 7,5 & 15 x 10 cmEstimate: € 60/100