Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Vier verschillende potten, waarbij drie met deksel, versierd met jachtdecor ‘Artemis’. Onderaan gemerkt.
Villeroy & Boch, Metlach

Vier verschillende potten, waarbij drie met deksel, versierd met jachtdecor ‘Artemis’. Onderaan gemerkt.

Quatre pots différents dont trois avec couvercle et décorés d’un décor de chasse Artémis. Marque sous les bases.
Dim. h: 8,5 cm - 20 cm
SKU: 2710200762.
Auction day: 28 October 2020 19:00
Catalogue #762
Estimate: € 40 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #755

    Een lot van zeventien XIXe eeuwse kopjes van Parijs’/ Brussels porselein met verschillende decors.

    Un lot de dix-sept coupes du XIXème siècle en porcelaine de Paris / Bruxelles aux décors différents.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #553

    Een zeshoekige vaas van Chinees porselein met meerkleurig decor. Onderaan gemerkt. Barst aan een handvat.

    Un vase hexagonal en porcelaine chinoise à décor multicolore. Marqué en bas. Fissuré sur une anse.
    No longer available
    Dim. h: 63 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #213

    Een bronzen edelhert op zwart marmeren sokkel. Naar een werk van Jules Moigniez.

    Cerf en bronze sur socle en marbre noir. D’après l’oeuvre de Jules Moigniez.
    No longer available
    Dim. h: 74 cm
    Estimate: € 300 / 340
  • #315

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct. en twee smaragden met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.

    Une bague en or blanc 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de + - 0,40 ct. Et de deux émeraudes d'un poids combiné de + - 0,20 ct.
    No longer available
    Dim. 11,06 g
    Estimate: € 450 / 550
  • #606
    Vitra

    “Baobab”. Een designbureau van groen kunststof naar ontwerp van Philippe Starck.

    Baobab . Un bureau design en plastique vert dessiné par Philippe Starck.
    No longer available
    Dim. 70 x 180 cm
    Estimate: € 500 / 1000
  • #441
    Christofle

    Een zwartgelakte houten doos met verzilverd metalen deksel.

    Une boîte en bois laqué noir avec un couvercle en métal argenté.
    No longer available
    Dim. 8 x 22 x 14 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #309

    Een reproductie van affiche van de Red Star Line naar Henri Cassiers.

    Une reproduction de l'affiche Red Star Line d'après Henri Cassiers.
    No longer available
    Dim. 49 x 68 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #319

    Een reproductie van een oude affiche voor Jacquemotte.

    Une reproduction d'une ancienne affiche pour Jacquemotte.
    No longer available
    Dim. 54 x 39 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #585

    Een wassen Madonna met kind onder stolp.

    Une Vierge de cire et son enfant sous une cloche.
    No longer available
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #18

    Een geelkoperen toeter.

    Klaxon en cuivre jaune.
    No longer available
    Dim. H. 35 cm
    Estimate: € 25 / 30
  • #473

    Een lampenvoet van blauw crackleware.

    Un pied de lampe en crackleware bleu clair.
    No longer available
    Dim. h: 34 cm (z.k.)
    Estimate: € 30 / 40
  • #175

    Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,60 ct. en saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 0,54 ct.

    Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 carats serties de brillants d'un poids combiné de + - 0,60 ct. Et de saphirs d'un poids combiné de + - 0,54 ct.
    No longer available
    Dim. 3,44 g
    Estimate: € 700 / 800
View all auction items ›

Veiling van 27 & 28 Oktober 2020

Tentoonstelling zat. 24 & zon. 25 Oktober van 11.00 tot 18.00

27 October 2020 19:00
28 October 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 October 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More