Other lots in this auction
-
#581Een lot van drie stuks Afrikaans ivoor, waarbij een bewerkte nijlpaardentand.
Un lot de trois pièces en ivoire africain, avec une dent d'hippopotame sculptée.No longer availableDim. l: 10 & 55 cmEstimate: € 60 / 80 -
#58Siera, BelgiumEen oude bakelieten radio. In werkende staat. Met snoer.
Une vieille radio en bakélite. En état de marche. Avec cordon.No longer availableDim. 30 x 40 x 20 cmEstimate: € 80 / 120 -
#301Een lot strips:- Jommeke. 10 Albums- Suske en Wiske. 32 albums.
Lot de BD : - Jommeke. 10 Albums - Suske en Wiske. 32 albums.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#17Een suikerstrooier van Frans aardewerk met een meerkleurig bloemendecor. Moustiers, XVIIIe eeuw. Onderaan gemerkt.
Un sucrier en poterie française à décor floral multicolore. Moustiers, XVIIIe siècle. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 80 / 120 -
#602Een uitgebreid koffie- en theeservies met dessertbordjes. Compleet voor twaalf personen met enkele reservestukken. Brussel, XIXe eeuw.
Un service à café et thé complet avec assiettes à dessert. Complet pour douze personnes avec quelques pièces de rechange. Bruxelles, XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 130 / 140 -
#147Twee broodbordjes en een aspergetang van massief zilver. Makersmerk Wolfers.
Deux assiettes à pain et des pinces à asperges en argent massif. Poinçon de maître Wolfers.No longer availableDim. 767,12 g Ø 20,5 cmEstimate: € 180 / 240 -
#643Een driedelig klokstel van koper en zamak in barokke stijl en op gepolychromeerde houten sokkels. De kandelaars met drie lichtpunten en met putti. Siervaas van de pendule te restaureren.
Une pendule trois pièces en cuivre et régule de style baroque et sur socles en bois polychrome. Les bougeoirs à trois points lumineux et à putti. Vase décoratif de la pendule de cheminée à restaurer.No longer availableDim. h: 43 & 55 cmEstimate: € 120 / 200 -
#499H/ Luppens & Co.Een bronzen schouwpendule in rococostijl. Met sleutel en slinger.
Une pendule de cheminée en bronze de style rococo. Avec clé et pendule.No longer availableDim. h: 49 cmEstimate: € 300 / 400 -
#333Een paar messingen kandelaars, gemonteerd als lampenvoeten.
Une paire de bougeoirs en laiton montés en pied de lampe.No longer availableDim. h: 66 cm (m.k.)Estimate: € 50 / 80 -
#334Val St. LambertDrie stuks gekleurd en geslepen kristal, bestaande uit een geribd vaasje (randschilfer), een drageoir (schilfer aan de voet) en een zeshoekige asbak.
Trois pièces de cristal coloré et taillé, composées d'un vase nervuré (bord à éclat), d'un drageoir (éclat au pied) et d'un cendrier hexagonal.No longer availableDim. h: 5,5 - 15 cmEstimate: € 50 / 80 -
#293Een paar gesatineerd glazen lampen met gemarmerde motieven. Frans werk.
Une paire de lampes en verre satiné, motifs marbrés. Travail français.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 80 / 100 -
#472“Compositie”. Een met structuur aangebracht kunstwerk op paneel.
Composition. Une œuvre texturée sur panneau.No longer availableDim. 45 x 45 cmEstimate: € 180 / 240

