Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Vier zilveren broodbordjes in Lodewijk XV-stijl. Keuren van Delheid en 800/1000.

Vier zilveren broodbordjes in Lodewijk XV-stijl. Keuren van Delheid en 800/1000.

Quatre assiettes à pain en argent de style Louis XV. Poinçons Delheid et 800/1000.
Dim. 842,85 g Ø 17,5 cm
SKU: 2809210123.
Auction day: 28 September 2021 19:00
Catalogue #123
Estimate: € 200 / 240
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #249
    M. Verheyen

    “Straatzicht”. Pastel op papier. Gesigneerd.

    “Scène de rue”. Pastel sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 48 x 36 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #689

    Een lot van vier Hemiksemse tegels met blauw en witte decors.

    Un lot de quatre tuiles de Hemiksem en blanc et bleu.
    No longer available
    Dim. 15,5 x 15,5 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #424
    Nadine Lundahl
    Period: °1958

    “Stilleven met paardje en hoorn”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1977.

    Nature morte au cheval et à la corne. Huile sur panneau. Signée et datée 1977.
    No longer available
    Dim. 40 x 30 cm
    Estimate: € 500 / 600
  • #39
    Leopold Henderyckx
    Period: 1888 - 1960

    “Zicht op het Steen”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 28/350 buiten de plaat.

    Vue du Steen. Une eau-forte. Signée et numérotée 28/350 à l'extérieur de la plaque.
    No longer available
    Dim. 22 x 37 cm
    Estimate: € 35 / 50
  • #658
    Bush

    Een oude radio. Met type G- stekker (Verenigd Koninkrijk).

    Une vieille radio. Avec prise de type G (Royaume-Uni).
    No longer available
    Dim. 23 x 30 x 18 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #637

    Een reeks van vier polychrome aardewerken tegels. XVIIIe eeuw.

    Un ensemble de quatre carreaux en faïence polychrome. XVIIIe siècle.
    No longer available
    Dim. 14 x 14 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #395

    Een schouwpendule van Rouens aardewerk met een handbeschilderde wijzerplaat.

    Une pendule de cheminée en poterie de Rouen avec un cadran peint à la main.
    No longer available
    Dim. h: 37 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #6

    Een messingen dienblad op vouwpoot.

    Un plateau en laiton sur pied pliant.
    No longer available
    Dim. 64 x 39 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #28
    Julius Dressler, Austria

    Een tweedelige Boheemse aspergeschotel van aardewerk met een verguld reliëfdecor. Onderaan gemerkt met een vuurtoren in reliëf.

    Un plat à asperges en faïence de Bohême en deux parties avec un dessin en relief doré. Marqué en bas d'un phare en relief.
    No longer available
    Dim. l: 40 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #253

    Twee terracotta tegels met geboetseerde hoofden in hoogreliëf. Beide gemonogrammeerd ‘DVK’ en gedateerd ‘94.

    Deux carreaux en terre cuite avec têtes sculptées en haut-relief. Tous deux monogrammés 'RPDC' et datés '94.
    No longer available
    Dim. 22,5 x 19,5 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #642
    Yves Brayer
    Period: 1907 - 1990

    “Paarden in een landschap” Een lithografie. Gesigneerd buiten de plaat. Epreuve d’artiste.

    “Chevaux dans un paysage” Une lithographie. Signée à l'extérieur de la planche. Epreuve d'artiste.
    No longer available
    Dim. 41 x 47 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #394

    Een snufbottle van verzilverd metaal en been.

    Une tabatière en métal argenté et en os.
    No longer available
    Dim. h: 8 cm
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Veiling van 28 & 29 September 2021

Tentoonstelling op Vrijdag 24 & Zaterdag 25 september van 10.00 tot 17.00.   Veiling volledig - 700 loten.

28 September 2021 19:00
29 September 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 September 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More