Other lots in this auction
-
#422Luc VandeveldePeriod: 1910 - 1997“Interieur”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd en gedateerd ‘45.
“Intérieur”. Huile sur toile marouflée. Signée et datée '45.No longer availableDim. 30 x 36 cmEstimate: € 100 / 150 -
#498Een Afrikaans houten beeld met drie op elkaar zittende figuren.
Une statue africaine en bois avec trois personnages assis les uns sur les autres.No longer availableDim. h: 172 cmEstimate: € 60 / 100 -
#557Een porseleinen kaststelletje met een bloemendecor.
Une garniture de cheminée en porcelaine à décor floral.No longer availableDim. h: 18,5 & 27 cmEstimate: € 40 / 60 -
Albert De DekenPeriod: 1915 - 2003Een eikenhouten tafel met geparqueteerd blad.
No longer availableDim. 29 x 41 cm -
#391Een Chinees porseleinen theepot met een decor van bloemen en vlinders. Met kopje en in mand.
Une théière en porcelaine de Chine à décor de fleurs et de papillons. Avec tasse et dans un panier.No longer availableDim. h: 14 cm (theepot)Estimate: € 65 / 75 -
#146Een Edwardian cabinet-secretaire met klapblad, waarachter kleine laden en opbergruimte. Onder-en bovenaan twee deuren. Begin XXste eeuw.
Un cabinet-secrétaire édouardien avec dessus rabattable, derrière lequel se trouvent des petits tiroirs et un espace de rangement. Deux portes en bas et en haut. Début du 20e siècle.No longer availableDim. 223 X 125 X 61 cmEstimate: € 400 / 600 -
#313Roger Leloup“Les aventures de Yoko Tsuno”. Ed. Dupuis (1972-2017). 27 albums. De eerste 7 softcover (slijtagesporen), de overige hardcover (als nieuw). Nrs 1 tot 28 (26 ontbreekt).
“Les aventures de Yoko Tsuno”. Ed. Dupuis (1972-2017). 27 albums. Les premiers 7 softcover (usures), les autres hardcover (comme neuf). Nrs 1 à 28 (26 manque).No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#571Een aardewerken vaas met abstract decor. Onderaan gemerkt ‘Foreign’.
Un vase en céramique à décor abstrait. Marqué 'Foreign' en bas.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 50 / 70 -
#512Een commode tombeau met twee laden, versierd met imitatiemarquetterie, met bronsbeslag en met marmeren blad.
Commode tombeau à deux tiroirs, décorée de marqueterie imitation, avec garnitures en bronze et dessus en marbre.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#492“Aan de wasplaats”. Olieverf op paneel. XIXe eeuw. Handtekening links onderaan onleesbaar. Op te frissen.
“A la buanderie”. Huile sur panneau. XIXème siècle. Signature en bas à gauche illisible. A rafraîchir.No longer availableDim. 45 x 63 cmEstimate: € 300 / 500 -
#431Een balustervaas van cloisonné op messing met een decor van bloemen en vlinders.
Un vase balustre cloisonné sur laiton avec fleurs et papillons.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 50 / 60 -
#539Een ronde bronzen hanglantaarn met bol glas.
Lanterne suspendue ronde en bronze avec verre convexe.No longer availableDim. h: 91 cmEstimate: € 250 / 280

