#399Een kandelaar van meerkleurig Muranoglas op gesatineerde voet.
#372Een carnavalskostuum: Barokke heer met driekantige steek/ piraat.
#646Een ronde tafel met vier lades en een kalfslederen blad.
Une table ronde avec quatre tiroirs et un dessus en cuir de veau.No longer availableDim. Ø: 90 cm h: 75 cmEstimate: € 50 / 60 -
#255Een paar 18 K geelgouden oorbellen bezet met diamant baguetten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,38 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or jaune 18 carats serties de baguettes de diamants d'un poids combiné de +- 0,38 ct.No longer availableDim. 5,70 gEstimate: € 350 / 450 -
#315Een zakhorloge van zilver 800‰.
#323Een lot van negen diverse borden o.m. uit Doornik (décor à la mouche), Minton, Oost-Frankrijk, e.a. Diverse letsels.
Un lot de neuf assiettes diverses de Tournai (décor à la mouche), Minton, Est de la France, et autres. Dégâts divers.No longer availableDim. Ø 30 cm à 23 cmEstimate: € 40 / 60 -
#633“Gewonde leeuwin”. Een gepatineerd plaasteren beeld. Gesigneerd “Valton”.
Lionne blessée. Une statue en plâtre patiné. Signée Valton.No longer availableDim. l: 48 cmEstimate: € 100 / 120 -
#554Een contrabarometer met porseleinen ijkplaat.
#463Een vrouwenhoofd van meerkleurig Muranoglas.
Une tête de femme en verre de Murano multicolore.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 150 / 180