Other lots in this auction
-
#276Een Régence gobelin armstoel. Decor met paradijsvogel en allegorisch tafereel.
Fauteuil Régence recouvert de gobelin. Décor d'oiseau de paradis et scène allégorique.No longer availableDim. h: 113 cmEstimate: € 100 / 150 -
#628PhilipsEen oude radio in bakelieten kast. Jaren ‘40.
Une vieille radio dans un étui en bakélite. Années 1940.No longer availableDim. 28 x 42 x 20 cmEstimate: € 40 / 50 -
#282“Meisjesportret”. Houtskool op papier. Gesigneerd en gedateerd 1890.
Portrait de fille. Fusain sur papier. Signé et daté 1890.No longer availableDim. 49,5v x 34 cmEstimate: € 40 / 50 -
#583Een Oost Afrikaans houten voorouderbeeld.
Une statue d'ancêtre en bois d'Afrique de l'Est.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 60 / 100 -
#322Louise Roland-BrohéePeriod: 1875-1939“Zicht op Venetië”. Olieverf op board. Gesigneerd links onderaan.
Vue de Venise. Huile sur panneau. Signée en bas à gauche.No longer availableDim. 26 x 35 cmEstimate: € 400 / 600 -
#423Een vaas van rood Muranoglas.
Un vase en verre de Murano rouge.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 50 / 80 -
#175Donatella PelliniEen lange halssnoer met zoetwaterparels en halfedelstenen.
Un collier long avec perles d'eau douce et pierres semi-précieuses.No longer availableDim. l: 135 cmEstimate: € 100 / 150 -
#303Een lot van twee oude houten pepermolens en drie koffiemolens, waarbij een plexiglazen en een gietijzeren exemplaar.
Un lot de deux vieux moulins à poivre en bois et trois moulins à café dont un en plexiglas et un en fonte.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#168Een driedelig marmeren klokstel met messingen zuiltjes. Met sleuteltje.
Une horloge en marbre trois pièces sertie de colonnes en laiton. Avec clé.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 200 / 300 -
#373Een paar borden van Imariporselein met kraanvogels in het decor. XIXe eeuw. Met zeer kleine randschilfers.
Une paire d'assiettes en porcelaine Imari avec des grues dans le décor.No longer availableDim. Ø: 21,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#331Drie potjes van Belgisch aardewerk (één onderaan gemerkt).
Trois pots en poterie belge (dont un marqué en bas).No longer availableDim. 23, 13 en 10 cmEstimate: € 30 / 40 -
#319Raymond Charles DierickxPeriod: 1904 - 1981“Kerkzicht” & “Processie”. Twee olieverfschilderijtjes, resp. op board en op paneel. Het eerste gesigneerd.
Vue de l'église & Procession. Deux peintures à l'huile, respectivement sur panneau et sur panneau. La première signée.No longer availableDim. 27 x 35 & 24 x 29 cmEstimate: € 120 / 160

