Other lots in this auction
-
#544
Een smeedijzeren luchter met negen lichtpunten, versierd met bladeren en kleurloos glazen belletjes.
Lustre en fer forgé avec neuf lumières décoré de feuillages et de boules en verre incolore.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 100/120 -
#53
Twee ovale coupes van blauw gedubbeld en geslepen kristal.
Deux coupes ovales en cristal bleu doublé et taillé.No longer availableDim. b: 26 & 30 cmEstimate: € 100/120 -
#394Natacha Pirnay
“Dreams”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 22/150.
"Rêves". Une lithographie. Signée et numérotée 22/150.No longer availableDim. 35 cm x 35 cmEstimate: € 60/80 -
#696
Een klein Japans gelakt houten kabinetje met zes kleine laden achter de deurtjes en een lade onderaan. Twee trekkers manco.
Un petit meuble en bois laqué japonais avec six petits tiroirs derrière les portes et un tiroir en bas. Deux poignées manquent.No longer availableDim. 27 x 30 x 15 cmEstimate: € 60/80 -
#384P. Andrea
“Straattafereel te Parijs”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Scène de rue à Paris". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 60/100 -
#668
Een klein albasten lampje met struisvogelei als kap.
Une petite lampe dn albâtre avec un oeuf d'autruche comme abat-jour.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 50/70 -
#136
Een eikenhouten meubel in Louis-Philippestijl met vier paneeldeuren en een lade en doucine.
Un meuble en chêne de style Louis-Philippe avec quatre portes à panneaux et un tiroir en doucine.No longer availableDim. 147 x 107 x 48 cmEstimate: € 60/80 -
#367
Twee Indonesische gepolychromeerd houten hoofden, waarbij één poppenhoofd met beweegbare mond.
Deux têtes indonésiennes en bois polychrome dont une tête de poupée à bouche mobile.No longer availableDim. h: 16 & 26 cmEstimate: € 35/45 -
#70
Een twee rijen parelarmband met 18 K witgouden slot bezet met vier briljanten en een parel.
Un bracelet de perles à deux rangs avec un fermoir en or blanc 18 carats serti de quatre diamants et d'une perle.No longer availableDim. l: 16 cmEstimate: € 150/250 -
#362Thoya
“Masaikrijgers”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Guerriers Massaï". Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 61 cm x 38 cmEstimate: € 40/60 -
#386
Een mechanisch geknoopt wollen tapijt.
Tapis en laine noué mécaniquement.No longer availableDim. 286 x 196 cmEstimate: € 30/50 -
#77Val Saint Lambert
Een vaas van blauw gedubbeld en geslepen kristal. Gemerkt.
Vase en cristal bleu doublé et taillé. Marqué.No longer availableDim. h: 22,5 cmEstimate: € 120/200