Other lots in this auction
-
#547
Een reeks van 39 borden van zachte pasta met bloemendecor. Doornik, XIXe eeuw.
Un ensemble de 39 assiettes à pâtes molles à décor floral. Tournai, XIXe siècle.No longer availableDim. Ø: 24,5 & 26 cmEstimate: € 200/240 -
#179E. Hurlé
“Jachtstilleven”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Nature morte de chasse". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 49 x 69 cmEstimate: € 100/120 -
#357
“Madonna’s”. Drie identieke wassen beelden onder een stolp.
"Madones". Trois figures de cire identiques sous une cloche.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 40/60 -
#681
Een smeedijzeren staande lamp.
Un lampadaire en fer forgé.No longer availableDim. h: 170 cmEstimate: € 40/60 -
#661
“Les plus belles chansons”, “sprookjes en verhalen”, “de drie musketiers”. Een lot bestaande uit twee volledige stickerboeken een een ingebonden boek met oude kinderliedjes.
« Les plus belles chansons », « contes et histoires », « les trois mousquetaires ». Un lot composé de deux livres d'autocollants complets et un livre relié avec de vieilles chansons pour enfants.No longer availableEstimate: € 25/40 -
#426
Armstoel in Lodewijk XIII-stijl bekleed met naaldwerk.
Fauteuil de style Louis XIII recouvert de tapisserie.No longer availableDim. h: 113 cmEstimate: € 100/150 -
#330
Een 18 K wit-en geelgouden ring bezet met drie briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct. en een saffier van +- 0,20 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 kt sertie de trois diamants taille brillant d'un poids combiné de +- 0,20 ct et d'un saphir de +- 0,20 ct.No longer availableDim. 2,67 gEstimate: € 350/400 -
#319Felix EyskensPeriod: 1882 - 1986
“Begijnhof Mechelen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Béguinage de Malines”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 25 cm x 18 cmEstimate: € 100/120 -
#72Boeije
“Heidelandschap.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Paysage de bruyère." Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 30 x 47 cmEstimate: € 100/120 -
#278
Een paar Frans porseleinen dekselvazen met meerkleurige en vergulde decors. Onderaan gemerkt.
Paire de vases à couvercle en porcelaine de France à décors multicolores et dorés. Marqués en bas.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 50/80 -
#665Meblutil
Een bridgetafel met inklapbare pootjes en met vilten blad. Gebruikssporen.
Une table bridge avec des pieds pliants et un plateau en feutre. Signes d'utilisation.No longer availableDim. 79 x 79 cmEstimate: € 35/45 -
#536
Een gebeeldhouwde en gepolychromeerde houten staande lamp met voorstellingen in vroegchristelijke stijl.
Lampadaire en bois sculpté et polychrome à décor de style paléochrétien.No longer availableDim. h: 175 cmEstimate: € 60/100