Other lots in this auction
-
#352
“Vrouwelijk naakt”. Potlood op papier. Gesigneerd.
"Nu féminin". Crayon sur papier. Signé.No longer availableDim. 28 x 20 cmEstimate: € 25 / 35 -
#62Paul PermekePeriod: 1918
“Een winters landschap in de ochtend”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Un paysage d'hiver le matin". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 400 / 600 -
#55
Een paar dekselvaasjes in Lodewijk XV-stijl met decor van personages in landschappen. Blauw en wit aardewerk, gemerkt onderaan.
Une paire de vases à couvercle de style Louis XV à décor de personnages dans des paysages. Faïence bleue et blanche, marquée en bas.No longer availableDim. H. 30 cmEstimate: € 120 / 200 -
#319V. Delhaye
“Stilleven met rozen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1900.
"Nature morte aux roses". Huile sur toile. Signée et datée 1900.No longer availableDim. 27 x 54 cmEstimate: € 80 / 100 -
#611
Een “Bobo” masker uit Burkina Fasso. Een authentiek stuk.
Un masque "Bobo" du Burkina Fasso. Une pièce authentique.No longer availableDim. h: 54 cmEstimate: € 100 / 120 -
#325Val Saint-Lambert
Een vaas met voetstuk van kleurloos geslepen kristal. Onderaan gemerkt en met label.
Vase sur pied de cristal taillé incolore. Marqué en bas et avec étiquette.No longer availableDim. H. 25 cmEstimate: € 50 / 70 -
#598
Een bordje van keramiek. Gemonogrammeerd op de achterkant.
Une assiette en céramique. Monogrammé au dos.No longer availableDim. Ø 20 cmEstimate: € 35 / 45 -
#109Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983
“Hoeves bij de plas”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Fermes au bord de l'étang". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 100 cmEstimate: € 100 / 120 -
#100
Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten en diamanten baguettes met een gezamenlijk gewicht van +- 3,50 ct. (twee kleine steentjes ontbreken).
Une bague en or blanc 18 kt sertie de brillants et de diamants en baguette d'un poids total de +- 3,50 ct (il manque deux petites pierres).No longer availableDim. 13,47 gEstimate: € 1600 / 1800 -
#437
Een Chinese diepe kom van groen crackleware in goudgepatineerd kunststoffen montuur en voet.
Un bol chinois en céramique vert foncé craquelé dans un cadre et une base en plastique patiné or.No longer availableDim. Ø: 32,5 cmEstimate: € 35 / 45 -
#46
Een sobere grenenhouten bidstoel.
Une chaise de prière sobre en pin.No longer availableDim. h: 82 cmEstimate: € 25 / 35 -
#549
Een zesarmig luchtertje van koper en kristal.
Lustre à six branches en cuivre et cristal.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 40 / 50