Other lots in this auction
-
#750Een gesculpteerd notenhouten fauteuil in Lodewijk XVI-stijl.
Fauteuil de style Louis XVI en noyer sculpté.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#516MehravanEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 364 x 260 vmEstimate: € 100 / 150 -
#22Een reeks van veertien reproducties naar werken van Raphal Kirchner. Engels werk. Met ingekaderde flyer van de tentoonstelling.
Une série de quatorze reproductions d'après des oeuvres de Raphal Kirchner. Travail en anglais. Avec flyer encadré de l'exposition.No longer availableDim. 25 x 16 cmEstimate: € 70 / 80 -
#329Een reproducties van affiche van de Red Star Line naar Henri Cassiers.
Une reproduction de l'affiche Red Star Line d'après Henri Cassiers.No longer availableDim. 48 x 67 cmEstimate: € 30 / 50 -
#228“Danseres”. Een bronzen beeld op marmeren voetstuk, naar een werk van Chiparus.
Danseuse. Sculpture sur socle en marbre d’après Demeter Chiparus.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 120 / 200 -
#594Twee driedelige theestellen met gekleurde en vergulde versieringen. XIXe eeuw.
Deux services à thé en trois parties à décorations colorées et dorées. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 17- 25 cmEstimate: € 50 / 70 -
#242Een hoge glazen stolp met tien vlinders.
Cloche haut en verre contenant dix papillons.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 200 / 240 -
#72J. Van Rooien“Man bij het venster”. Potlood op papier. gesigneerd en gedateerd 27-6-1916.
L'homme à la fenêtre . Crayon sur papier. Signé et daté le 27/06/1916.No longer availableDim. 32 x 24 cmEstimate: € 60 / 100 -
#192Felix Eyskens“Winters boerentafereel.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Scène de campagne en hiver”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 69 x 108 cmEstimate: € 200 / 260 -
#13Een paar fruithouten doosjes, waarbij één versierd met inlegwerk.
Une paire de caisses en bois fruitier dont une décorée de marqueterie.No longer availableDim. h: 11 & 8 cmEstimate: € 40 / 60 -
#301Een miniatuur taartschep en strooilepel van verzilverd metaal. In etui.
Une petite pelle à gâteau en metal argente et une cuillère à dispersion. Dans son étui.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#39Jozef MousPeriod: 1896-1968“Havenzicht” & “Natiepaarden”. Twee werken op papier, het eerste aquarel, het andere inkt. Beide gesigneerd en het tweede gedateerd 26-9-56.
Harbour view & Nation horse . Deux oeuvres sur papier, la première aquarelle, l'autre encre. Les deux signées et la seconde datée du 26-9-56.No longer availableDim. 25 x 35 & 12,5 x 19 cmEstimate: € 60 / 100

