Other lots in this auction
-
#197Victor Szczeblewski“Mousse siffleur”. Een bruingepatineerd bronzen beeld. Gesigneerd en met gieterijstempel.
Mousse siffleur . Une sculpture en bronze patiné marron. Signée et avec cachet de fonderie.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 600 / 650 -
#7Een paar kruikjes in de vorm van zittende hondjes van Staffordshire-aardewerk. Omstreeks 1900.
Une paire de cruches pour chiens en poterie Staffordshire. Vers 1900.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 60 / 100 -
#686HerizEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis d’Orient en laine nouée main.No longer availableDim. 340 x 230 cmEstimate: € 200 / 240 -
#211Een opgezette vos.
Renard empaillé.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 50 / 80 -
#728Een houten regulateur.
Un régulateur en bois.No longer availableDim. h: 93 cmEstimate: € 40 / 60 -
#445Een lange parelhalssnoer met tijgeroog.
Un long collier de perles avec un oeil de tigre.No longer availableDim. 39 cmEstimate: € 120 / 150 -
#365Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,08 ct. en een centrale saffier van +- 0,20 ct.
Une bague en or blanc 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de + - 0,08 ct. Et un saphir central de + - 0,20 ct.No longer availableDim. 2,22 gEstimate: € 200 / 300 -
#149Leon LommaertPeriod: 1904 - 1978“Stilleven met bloemen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Nature morte aux fleurs . Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 49 x 44 cmEstimate: € 80 / 120 -
#625Een porseleinen koffie- en theeservies met een meerkleurig bloemendecor, bestaande uit een theepot, koffiepot, melkkannetje en tien kopjes met ondertasjes. Twee kopjes met randschade.
Un service à café et à thé en porcelaine avec un décor floral multicolore, composé d'une théière, d'une cafetière, d'un pot à lait et de dix tasses avec soucoupes. Deux tasses avec rebord endommagé.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#703Een comtoiseklok met gedreven messingen slinger en versiering rond de wijzerplaat. Met sleutel en gewichten.
Pendule comtoise avec balencier en laiton ciselé et décoration autour du cadran. Avec clé et poids.No longer availableDim. 143 x 35 cmEstimate: € 60 / 100 -
#181Alexendre, BelgiumEen geëmailleerde terracotta vaas met een aziatisch en Hollands reliëfdecor. Onderaan gemerkt en gedateerd 10-2-1948.
Vase en terre cuite à décor hollando-asiatique en relief. Marque sous la base et date 10-2-1948.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 500 / 600 -
#109G. Draye“Heidezicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1904.
Vue de bruyère . Huile sur panneau. Signé et daté 1904.No longer availableDim. 28 x 35 cmEstimate: € 60 / 80

