#629Een lot van vier vaasjes en een dekselvaasje van Imariporselein.
#408Rond rokerstafeltje van getorst eikenhout met gegraveerd koperen blad.
#763Een witgelakt metalen vintage hanglamp.
#319Een reproductie van een oude affiche voor Jacquemotte.
#646Een handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
#154Remi Deppe“Zicht op het kanaal te Weert”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1946.
Vue du canal de Weert . Huile sur toile. Signée et datée 1946 au dos.No longer availableDim. 80 x 90 cmEstimate: € 200 / 250 -
#712Herman SelleslagsPeriod: °1938“Jane Birkin, 1970”. Een foto. gesigneerd en gedateerd en met droogstempel.
Jane Birkin 1970. Photo signée et datée et avec tampon à sèche.No longer availableDim. 24 x 35 cmEstimate: € 75 / 100 -
Une bague en or blanc 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de + - 0,40 ct. Et de deux émeraudes d'un poids combiné de + - 0,20 ct.No longer availableDim. 11,06 gEstimate: € 450 / 550 -
#775Twee kleine handgeknoopte wollen karpetjes.
#743Een grote messingen obus uit de Eerste Wereldoorlog. Gemerkt FN 1918.
#593Bronzen carrouselpaard.
#91Een oud schaalmodel van een galjoen.
Une ancienne maquette d'un galion.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 25 / 35