#794Een Louis-Philippe wandspiegel in mahoniehouten lijst.
#128“Station no.1”. Een oude gietijzeren spaarpot met een brandweerwagen.
#174Jules BoudryPeriod: 1888 - 1951“Interieur”. Olieverf op board. Gesigneerd.
”Intérieur”. Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 73 x 56 cmEstimate: € 100 / 150 -
#107Karl LagerfeldEen zwartlederen tasje met rode voering. Met stofhoes.
#664Een ingekaderd Peruviaans artisanaal wandkleed uit het Andesgebergte. Aangekocht Galerij Cellart te Antwerpen, 1982.
Un tapis mural du Pérou, les Andes, travail artisanal, avec encadrement. Achat à la Galerij Cellart à Anvers, 1982.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#48Een paar siervazen op voet van Brussels/Frans porselein. XIXe eeuw.
Une paire de vases sur pied en porcelaine de Bruxelles/France. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 30 / 50 -
#92J. Petit“Stilleven met rozen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nature morte aux roses”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 40 cmEstimate: € 80 / 100 -
#483Een lot van drie balustervormige decoraties van gedraaid hout.
#273Een comtoiseklok van gedreven geel koper. Met slinger en gewichten.
#560Een 18 karaats geel gouden strikvormige broche bezet met twee robijntjes.
Broche en forme de noeud en or jaune 18 ct sertie de deux petits rubis.No longer availableDim. 5,93 gEstimate: € 120 / 180