#58Kleine terrine van polychroom Parijs’ porselein, met onderschaal.
#97ChristofleEen suikerpot van verzilverd metaal en glas. Gemerkt. Met een zilveren lepeltje.
#428Een Oude Duitse helm.
Un ancien casque allemand.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#571Een paar dekselvazen van Chinees porselein, versierd met een blauw op wit decor van florale motieven en langlevenstekens.
Une paire de vases à couvercle en porcelaine de Chine.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 260 / 300 -
#380Twee 18 karaats geel gouden trouwringen.
#438Een paar gedreven roodkoperen kandelaars in Adamstijl. Vroeg XIXe eeuw.
Une paire de candélabres en cuivre repoussé rouge, style Adam. Début XIXème siècle.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 40 / 50 -
#525LancoEen 18 karaats geel gouden dameshorloge met roestvrij stalen polsband.
#258Een kruikje, een schaaltje en een kannetje van oud Vlaams aardewerk.
#276Een sobere gefineerde rechthoekige eettafel. Verlengbaar.
Une table dînatoire rectangulaire en bois de placage sobre. A rallonges.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#404TeddyEen vilten bolhoed. Op houten hoedenstaander.
Un vase en verre de Venise, scène de chasse peint à la main.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 500 / 600