Other lots in this auction
-
#199Leon EngelenPeriod: °1943“Boer met geitjes”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Met begeleidend boek met daarin het handgeschreven certificaat van de kunstenaar.
”Fermier et chèvres”. Huile sur toile. Signée. Avec livre accompagnant avec une dédicace et certificat par l’artiste.No longer availableDim. 80 x 100Estimate: € 1200 / 1400 -
#187“Bulletin du Musée de l’Industrie”. Diverse Ed. Tussen 1853 en 1876. Delen 23 - 27, 29 - 31, 33, 41 - 42, 45 - 47, 49 - 51, 55 - 56, 58, 60, 62, 64, 67, 69 of 25 volumes. Met vouwplaten, in-8°, goede staat, mooi ingebonden, sommige met lederen ruggen.
“Bulletin du Musée de l’Industrie”. Diverses Ed. Entre 1853 enet1876. Vol. 23 - 27, 29 - 31, 33, 41 - 42, 45 - 47, 49 - 51, 55 - 56 , 58, 60, 62, 64, 67, 69 ou 25 volumes. Avec dépliants, in-8°, bon état, jolie reliures, certaines avec dossier en cuir.No longer availableEstimate: € 250 / 300 -
#267Een paar verguld bronzen houders met struisvogeleieren.
Une paire de supports aux oeufs d’autruche en bronze doré.No longer availableDim. h: 8 cmEstimate: € 120 / 140 -
#414Een luchter met kristallen bloempjes.
Un lustre à fleurs en cristal.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#196Een hoge secretaire van mahoniehoutfineer met twee paneeldeuren onder het klapblad en een lade erboven. Met grijs marmeren blad. Tijdperk Empire
Un secrétaire haut en bois de placage acajou à deux portes panneau sous la tablette abattante et un tiroir. tablette en marbre gris. Période Empire.No longer availableDim. 149 x 103 x 53 cmEstimate: € 100 / 120 -
#371Een lot oude boeken, vooral m.b.t. Antwerpen.
Un lot de livres en relation avec Anvers.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#582Camiel Van Breedam“De kooi”. Een prent. Buiten de plaat gesigneerd en genummerd Q/Z.
”La cage”. Une image. Signée hors planche et numérotée Q/Z.No longer availableDim. 70 x 42 cmEstimate: € 40 / 60 -
#787Een eikenhouten salontafel met gedraaide poten in H-verbinding.
Une table de salon en chêne, pieds et entretoise en H torsadés.No longer availableDim. 138 x 57 cmEstimate: € 100 / 150 -
#304“Duitse Keizerrijk” & “Russisch Keizerrijk”. Twee oude ingekleurde kaarten. Rome, 1797.
”Empire allemand” & “Empire russe”. Deux anciennes cartes en couleurs. Rome, 1797.No longer availableDim. 60 x 44 cmEstimate: € 120 / 140 -
#571Een paar dekselvazen van Chinees porselein, versierd met een blauw op wit decor van florale motieven en langlevenstekens.
Une paire de vases à couvercle en porcelaine de Chine.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 260 / 300 -
#340Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met diamanten en baguetten met een gezamenlijk gewicht ± 0,74 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct serties de diamants et de baguettes ayant un poids total de ± 0,74 ct.No longer availableDim. 3,52 gEstimate: € 650 / 750 -
#231Een houten tuinbank. Op te frissen.
Un banc de jardin en bois à rafraîchir.No longer availableDim. b: 200 cmEstimate: € 100 / 120

