#293Een butlerspiegel in verguld houten lijst. Beschadiging.
#576KirmanEen handgeknoopt wollen Perzisch karpet
#546Een gefineerd rond tafeltje in art decostijl.
#433“Man met ezel”. Een groepje van terracotta.
#756Twee handgeknoopte wollen tapijtjes.
#383Een lot van 9 boeken met betrekking tot architectuur en tuinarchitectuur.
#575Een 18 karaats geel gouden herenhorloge met roestvrij stalen polsband.
Montre à bracelet homme en or jaune 18 ct. Bracelet en acier inoxydable.No longer availableDim. bruto: 59,90 gEstimate: € 250 / 350 -
#69Armand JamarPeriod: 1870-1946“l’Enfer”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1937.
”l’Enfer”. Huile sur toile. Signée et datée 1937.No longer availableDim. 35 x 44 cmEstimate: € 100 / 150 -
#508Een vaas van rood Muranoglas.
Pendule en cuivre sous cloche en verre. Cadran en porcelaine, motif de fleurs.No longer availableDim. h: 51 cmEstimate: € 60 / 80