#234G. Hallumier
#181
Een eikenhouten tweedeurs wandkast met 2 laden binnenin.
#222Delbeke
“Jongens met draaitol”. Pastel op papier, onderaan gesigneerd, gedateerd ‘44.
#285Val Saint Lambert.
Een kristallen fluitvaas rood in de massa. Circa 1900.
#560
#651Nell
Een koro van veelkleurig aardewerk met decor van personages en met een draak als dekselknop. Satsuma, omstreeks 1900. Onderaan gemerkt.
A multicolored earthenware koro decorated with characters and with a dragon as a lid knob. Satsuma, around 1900. Marked on the bottom.No longer availableDim. H. 18 cmEstimate: € 50 / 70 -
#544Gaston NoelandersPeriod: °Elsene 1910-2003
“Stilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#586
#347
Een speelgoed bouwdoos gemerkt Märklin Plus A 9004, ongeopend in originele doos.
#683Val Saint-Lambert
Een drageoir van geslepen en deels groen gekleurd kristal. Onderaan gemerkt.
#678
Een albasten Art Deco lamp met glazen druiventrossen versierd en bronzen voet.
#594Jozef MousPeriod: 1896-1968
“Staand naakt”. Een schilderij, gouache op papier, onderaan gesigneerd “Mous”.
"Standing naked". A painting, gouache on paper, signed "Mous" at the bottom.No longer availableDim. 35 x 26 cmEstimate: € 80 / 120